Yardım

Yardım Ara
Yardım Konuları
 • Hangi kargo şirketlerini kullanabilirim?
  • Yurt içi siparişlerinizde:

    

   Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi için Yurtiçi Kargo,Aras Kargo ya da Horoz Lojistik firmasını seçebilirsiniz. Kargo ücreti gönderi ili, siparişin desi/hacim toplamı ve seçilen

   kargo firmasına göre değişkenlik gösterir.

    

   Yurt dışı siparişlerinizde:

    

   KKTC için Yurtiçi Kargo, diğer tüm ülkeler için Geopost Kargo’yla teslimat yapılır. Kargo ücreti siparişin desi/hacim toplamına göre değişkenlik gösterir.

 • Kargo ücretleri nelerdir?
  • Geopost Kargo’yla Türkiye ve KKTC dışında dünyanın her yerine siparişlerinizi gönderebiliriz. Yurt dışı siparişlerinizi oluştururken, satın alacağınız ürünlerin yurt dışı gönderime açık olmasına dikkat edin. Ürün tanıtım sayfalarındaki “Standart Özellikler” başlığı altında bu bilgiye yer verilmiştir. Yurt dışına satışı olmayan ürünleri sepetinize ekleyip, teslimat adresi olarak da Türkiye dışını seçtiğinizde bu ürünler silinmek üzere kargo firması seçim sayfasında listelenir.

    

   Yurt dışı siparişlerinizde, sepetinizdeki ürünlerin toplam ağırlığına göre belirlenen Geopost ücreti, kargo firması seçim sayfasında sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır ve sipariş toplamına eklenir. Kargo bedelinin eklendiği son tutarı ekranda görebilirsiniz. Yurt dışı siparişlerinde KDV bedeli yoktur, gümrük bedeli ödenerek ürün teslim alınır.

 • Dünyanın her yerinden sipariş verebilir miyim?
  • Gönderilerinizin en kısa sürede adresinize ulaşması için, ülkemizin ve Avrupa’nın en seçkin kargo firmalarıyla çalışıyoruz. Türkiye sınırları içinde verilen tüm siparişlerde Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, KKTC siparişlerinde Yurtiçi Kargo, yurt dışı siparişlerinde ise Geopost güvencesiyle ürün teslimi yapıyoruz.

    

   Yurtiçi Kargo şubelerinin adres ve telefon bilgilerine ulaşmak için tıklayın.
 • KKTC siparişlerimi nasıl oluşturacağım ve teslim alacağım?
  • Sitemizden sipariş verirken teslimat ve fatura adres bilgilerinizi KKTC olarak kaydettiğinizde faturanız otomatik olarak KDV’siz kesilir. Böylece satın aldığınız ürünler için KDV ödemez, sadece KKTC’nin gümrüğünde siparişi teslim alırken sipariş ettiğiniz ürünün vergisini ödemekle yükümlü olursunuz. Yurt dışı teslimat olarak verilen siparişlerin Türkiye’den teslim edilmesi yasal olarak mümkün değildir.