Yardım

Yardım Ara
Yardım Konuları
 • Yeni aldığım ürün arızalı/bozuk çıktı, ne yapmalıyım?
  • Yetkili servis ağı bulunan, yetkili servislerin kurulumunu yapması gereken ürünlerin işlemleri yine yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Bu tip ürünlerin hepsiburada.com'a gönderilmesi yerine, tüketicinin kendisi tarafından yetkili servise yönlendirilmesi tüketiciye zaman kazandıracaktır.

    Yetkili servis ağı bulunmayan ürünler ile ilgili işlemleriniz için ürününüzü hepsiburada.com'a gönderebilirsiniz. Tarafımıza gönderilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili teknik servise yönlendirilecektir.  Şikayetiniz yetkili servise iletilerek ürünün inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan dolayı bir arıza yoksa yetkili servis raporuna uygun olarak onarım/iade/değişim  işlemi yapılır.

   Ürünleri orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile göndermeniz  gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır.

    Üyelik sayfanızda yer alan “Sipariş Takibi” bölümündeki  “Kolay iade” başlığı altında "Ürünüm onarılmasını istiyorum “ başvuru formu bulunmaktadır. Buradan ürününüz için başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz.  Başvurunuz bize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde kontrol edilecek ve size kargo gönderi numarası mail yoluyla iletilecektir. Kargo gönderi numaranıza “Başvuru Takibi” sayfasından da ulaşabilirsiniz.  Bu kod ile ürünü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebileceksiniz.

    Form doldurma işlemini tamamladıktan sonra, işlemlerinizin takibini üyeliğiniz üzerinden " HESABIM / KOLAY İADE /BAŞVURU TAKİBİ” bölümünden takip edebilirsiniz.

 • Arızalı/Bozuk ürünü hepsiburada.com’a nasıl göndereceğim?
  • Ürünlerinizi tarafımıza ücretsiz olarak, e-posta adresinize bildirilecek olan aynı zamandan “başvuru takibi” bölümünde yer alan  “kargo gönderi kodu” ile anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafımıza gönderebilirsiniz.

   Yurtiçi Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz:

   Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilir,

    http://www.yurticikargo.com web sitesinde “Gönderi Yap” menüsü altındaki “Tıkla Gönder” servisini kullanarak online kurye talep edebilir,

    http://www.yurticikargo.com web sitesi üzerinden bireysel internet şubesine kayıt olarak online gönderi yapabilir,

    http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/en-yakin-sube.aspx linkinden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz.

 • Ürün hepsiburada.com’a ulaştıktan sonra süreç nasıl devam ediyor?
  • Arızalı olması sebebiyle tarafımıza gönderilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili teknik servise yönlendirilmektedir. Servis işlem süreci 20 iş günüdür.

   •Ürününüzdeki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması, vb.) olarak tespit edilirse, herhangi bir işlem uygulanmadan ürün işlem görmeden tarafınıza geri gönderilmektedir.

   •Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade.   Uygulanacak işlem süreci yetkili servisin ürün ile ilgili vereceği rapora göre belirlenmektedir.