Adobe İllustrator CS5 (30 Saat Türkçe Anlatım)

Fiyat
:
66,95 TL+ KDV
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
İllustrator vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Logo, poster, broşur tasarlarken size gerekli olan tüm grafik çizim araçlarını çok geniş bir perspektifle içinde barındırır. Ayrıca illüstratif çalışmalarda içerdiği renklerdirme ve fırça alternatifleri ile size hayalinizde canlandırdığınız tüm çizimleri gerçekleştirme olanağı sağlar.

Seti Kimler Kullanır:

Reklam ajanslarında grafik tasarımcılar, sanat yönetmenleri ve illustrasyon konusunda kendini geliştirmek isteyen tasarımcılar kullanır.
Freehand programının yavaş yavaş etkisini yitirmesi ile illustrator programı daha geniş perspektifi ile freehand programının alternatifi olmuştur


Ürün Özellikleri :
Format
DVD
Ses
Türkçe
Video
Geniş Ekran
İzleme Grubu
NR, Sınıflandırılmamış
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
DVDMEYSA16
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan Bilgisayar Eğitimleri Listesi
 
9,90 TL (KDV Dahil)
%14
86,99 TL (KDV Dahil)
%14
83,00 TL (KDV Dahil)
%14
15,99 TL (KDV Dahil)
%0
15,99 TL (KDV Dahil)
%0
15,99 TL (KDV Dahil)
%0
15,99 TL (KDV Dahil)
%0