Ayı Yogi (Yogi Bear)

Fiyat
:
4,23 TL+ KDV
KDV Dahil
: 4,99 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Harika bir aile filmi, müthiş bir eğlence!
- Jim Ferguson, ABC-TV

Herkesin en sevdiği piknik sepeti hırsızı ayı, “armut piş ağzıma düş” tekniklerini beyaz perdeye taşıyor. 3 boyutlu çekilen, gerçek oyuncularla bilgisayar animasyonunu bir araya getiren filmde Jellystone Parkı’nın başı beladan kurtulmayan ünlü ayısına Dan Aykroyd sesiyle hayat verirken, sadık dostu Boo Boo ‘yu ise Justin Timberlake seslendiriyor. Belediye başkanı Brown, işlerin kötüye gitmesi üstüne Jellystone’u satmaya karar veriyor. Evini kaybedeceği gerçeğiyle yüz yüze gelen Yogi herhangi bir ayıdan daha zeki olduğunu ispat etmeli ve Boo Boo ile birlikte Korucu Smith’e katılıp parkın sonsuza kadar kapanmaması için bir çözüm yolu aramalılar. Hanna-Barbera’nın klasik başyapıtı, Anna Faris, Tom Cavanagh, T.J. Miller ve Andrew Daly’nin de rol aldığı bu mükemmel ve yepyeni film ile hayat buluyor.


Ürün Özellikleri :
Disk Seçenekleri
VCD
Format
VCD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
Yapım Yılı, Üretici
2010
Süre
77 Dk.
İzleme Grubu
NR, Sınıflandırılmamış
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
VCDWAR1007-VCD
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan Animasyon / Canlandırma Listesi