Braun Series 7 / 790 CC-4 Pulsonic Tıraş Makinesi

Fiyat
829,91 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
429,90 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%48
|
400,01 TL
Öneriyoruz
Problemli sakal yapısı olanlar hiç düşünmeden alabilirler.
Erkek (33), BEŞİKTAŞ/İstanbul/Türkiye
Sakalım gür, boyun bölgem sivilceli ve kılları yatık çıkar. Önceden kullandığım Philips 3 başlıklı tıraş makinesinden bıkmıştım. Son tıraş olduğumda aynaya baktım ve kıpkırmızı bir boyun gördüm, üstelik kılların bazıları duruyordu. Dedim bu iş böyle olmayacak, ya iyi bir makine bulacağım ya da jiletle devam edeceğim. Açıkcası hiçbir tıraş makinesinin sakallarımı jilet performansında keseceğini de düşünmüyordum. Araştırmaya başladım. Fakat gördüm ki ülkemiz forumlarında doğru bilgilere ulaşmak mümkün değil. Bu konuda yabancı çok iyi forum siteleri var ve çıkan sonuç Braun 790 CCnin en iyi makine olduğu... Hemen hepsiburadadan sipariş verdim ve 10 saat içinde kapımda oldu. Makineyi 4 sabah kullandım (ilk günden yorum yapmak istemedim). Şunu söyleyebilirim; böyle bir makinin var olduğuna hala inanamıyorum. Bir dokunuşta alıyor. Boyun bölgesi performansı hiç fena değil. Kızarıklık veya can yakma hiç yapmadı. 5 dkda sinek kaydı tıraş oldum. bu 4 gün içinde sivilcelerin azaldığını da fark ettim. Umarım bu performansı hiç bozulmaz. Pahalı olsa da verilen parayı hak ediyor diyebilirim. Tıraş olmaktan ilk defa keyif aldım. Pozitif yanları; Ele sağlam oturuyor. temizleme makinesi sayesinde hergün tertemiz makineyle tıraşa başlıyorum. Jiletten daha iyi ve hızlı tıraş ediyor. Hiç acıtmıyor, kanatmıyor veya kızartmıyor. Negatif yanları: Görece pahalı bir cihaz. Başlığını satan güvenilir bir yer henüz bulamadım; birkaç dükkan var, onlar da yurtdışının 2 katı fiyatına satıyorlar. Gürültülü çalışıyor. Favori bıçağı iyi kesiyor ama kullanışsız bir pozisyonda. Sonuç olarak, bu cihaz alınır mı? Kesinlikle alınır. Yeni bir teknoloji çıkana kadar en iyisi bu gibi duruyor.
Mükemmel ötesi bir sinek kaydı için....
Kubilay Murat Vardar (44), ÜSKÜDAR/İstanbul/Türkiye
Aslında ürün bana göre 10 yıldız ama ne yazık ki bursada sadece 5 yıldız verebiliyorum :)Traş makinalarıyla tanışmam yaklaşık 30 sene öncesine gider. O zamanlar sakallarım daha yeni çıkmaya başlamış yeni yeni traş oluyordum. Hani sakal dediysem de şeftali tüyünden hallice bişi işte. Babam bana o zamanlar var olan Braun yerine reklamlara aldanıp 3 adet döner başlıklı rakip bir marka makina almıştı... Şeftali tüyü sakallarımı kesmek yerine ha bire yolup duruyordu ve yüzümü müthiş dercede tahriş ediyordu ve canım yanıyordu. Bende o makinayı babamın hediyesi olmasına rağmen kullanmayı bıraktım. İyiki de bırakmışım traş makinası mı epilasyon aleti mi belli değildi. Az daha köse olacakmışım :) Saplı traş bıçaklarıyla idare ettim üniversite ve askerlik boyunca. Sonra işe başladığımda bu sefer de ben aldanıp yine döner başlıklılardan aldım artık teknoloji ilerlemiştir diye... Fakat canımı yaka yaka, yola yola olduğum 10-15 traştan sonra yüzümü çıbanlar basınca onu da kenara attım ve o defteri kapattım. Yine bizim dede usulü saplı traş makinalaına takılmaya devam ettim 15 sene kadar. 3 bıçaklı, 5 bıçaklı derken traş olmaktan bıktım ve artık olmamaya karar verdim. Bir süre öyle idare ettim fakat meret yavaş uzadığından tipin insanlıktan mağra adamına doğru kaydığını fark edememişim. Uzun bir araştırma ve karar sürecinden sonra Braun Seri 7 almaya karar verdim. Bugün yeni makinamla ilk traşımı oldum ve bir çağ atladığımın farkına vardım. Eskiden traş oluyorum diye yüzümü hacamat edip, sakalları yoldurup duruyormuşum. Eğer bu Braun makina jiletse diğerleri kör çakı. Ona göre...
Kompakt taşıma sistemi ve keyifli traş.
Erkek , şarköy/İstanbul/Türkiye
22 yıldır döner bıçaklı sistemli makina ile traş oluyordum. Sonra elek teknolojisinin daha ince olduğunu fark ettim. Hijyen gerekçesiyle deneme yapılamaması alım sürecimi geciktirdi zira döner bıçaklı sistem çok dayanıklı ve yeterliydi benim gözümde. Yurt içi kargonun en yavaş seçeneği ile 30 saatte elime ulaştı. İçinden çıkan sıvı içeriğinden anladığım kadarıyla limon kolonyası muadili bir şey. Yuvaya takıp şarj ve temizlik için düğmeye basmak çok kolay ve konforlu. Olumsuz tarafı devrilmelerde sıvının akıyor olması. 2. Seçenek olarak sıcak suyun altında sabunla da yıkamak mümkün. 3. Seçenek sıcak sabunlu suyla çalkalayıp yuvaya takmak. Bu durumda temizlik daha kısa sürüyor (sanırım) 4. seçenek fırçayla temizlemek. Elek-bıçak seti çok narin görünmese de bu kadar ince traş yapabildiğine göre ilk sürtünme/çarpmada değişim gerektirecektir. Bir traş makinasını asgari 20 yıl kullandığım düşünülürse bir kaç başlık alıp yedeklemem gerekir diye düşünüuorum. Traş konforuna gelince, hissiyat olarak döner bıçaklı sistemin 20 yıl önceki modeline göre daha iyi buldum. Sinekkaydı traşa yakın traş yapabiliyor. Ters kılları almakta sorun yaşamadım. Sorun yaşayan yorumcular muhtemelen jiletten traş makinasına yeni geçenler olmalı. Hatta terli ciltte bile zorlanmadım. Kablosu hem bakım setine hem de makinaya takılabiliyor. Seyahat kılıfı hem yeterince sağlam hem de az yer kaplıyor. Yani benim için ideal kombinasyon oldu.
loader

-Bu ürünleri seçerken mutlaka ıslak tıraş imkanı sunan modellere göz gezdirin. Bu tip ürünler sayesinde ferahlama hissi aktif bir şekilde hissedilebiliyor.

-Tıraş makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir detay ürünün kesim yapan kısmının mutlaka yüz kıvrımlarına uygun şekil almasıdır.

-Birçok farklı başlığın beraberinde geldiği tıraş makineleri kullanılabilirlik açısından standart başlıklı modellere göre daha esnek davranmanızı sağlar.

-Bazı tıraş makinelerinde yer alan SkinGlide teknolojisi sayesinde yüzünüz herhangi bir şekilde tıraş olduktan sonra tahriş olmuyor.

-Kullanım ve şarj süreleri tıraş makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir detay.

-LED ve LCD ekranlı cihazlarda pil durumunu şarjı bitmeden görebilirsiniz.

-Tıraş makinesinin bıçağının titanyum gibi paslanmaz bir malzemeden üretilmiş olması size uzun yıllar kullanım imkânı sağlar.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?