Ebru Şallı ile Selülit Savar (DVD)

Fiyat
14,99 TL KDV DAHİL
İndirimli
Son 3 Gün!
:
12,99 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%13
|
1,99 TL
Oyuncular :
Yönetmen : Kerem Sarı
sadece selülit için...
Bayan (29), Kempston/Bedford/İngiltere - GB
dvd yi 1-2 gün önce aldım.yeni başladım.hareketler sadece isminden de anlaşılacağı gibi kalça-bacak hareketlerinden oluşuyor. diğer yorumlarda net bir ifade bulamadığımdan önce bir alıp görmek istedim.yani bölgesel bir çalışma olmuş bu dvd de.şimdi karın dvd sinide alacağım. pilates topu + 20cm denge topu + pilates bandı gerekli!!! hafif esnek olanı alın bandın.ben malzemelerimi de burdan aldım.şuan için sıkıntı yok. egzersizler bana zor gelmedi ancak hayatınız boyunca hiç spor yapmamış biri iseniz zorlayabilir. yapılamayacak birşey yok.1haftada zaten düzenli yapılırsa vücut tamamen alışır.ya da daha önceden dansçı olanlar var ise esnekliğiniz size çok yrdmcı olucak.. yarım yamalak yapmayın,hareketleri tam ve doğru yapmaya çalışın. kalçayı sıkıyoruz diyor sürekli Ebru hnm,gerçektende komutlara uyduğunuzda ve uymadığınızda farkı anlıyorsunuz. yani bu dvd ile tüm vücut veya hem kalça hem karın yaparım die düşünmeyin...ona göre alın dvd nizi. yürüyüş veya koşu ile uzun vadeli şahane sonuç alırsınız 21 GÜN SONRA!!! 21günlük kürü tamamladığım zaman tekrar yazacağımı yazmıştım.işte şimdi paylaşıyorum... ben dvd yi selülit için değil kalça,basen ve bacak sıkılaştırma için almıştım.ama işe yaramadı.yediğime dikkat ettiğim için kilo verdim sadece ama istediğim bölgelere bir faydası olmadı bu yüzden bnde tekrar genel pilates + squat lara yöneldim.bu şekilde uyguluyorum. YANİ,selülit dışında bir bölge ve sebep için alıyorsanız bnm gibi boşuna almayın. ÖNERİ,ben pilates2 dvd sini öneririm tüm hareketler var orda,ben karın da dahil 3dvd yi aldım ama selülit dvd bnm işime yaramadı...aynı durumda olanlara bilgi olsun.. diet ile birlikte yemeklerden önce uygularsanız kilo verirsiniz...
güzel
fatih tunç (36), SELÇUKLU/Konya/Türkiye
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Kerem Sarı filmleri