Tüm Markalar

Fakir RCT-144 Şarjlı Süpürge

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için "Haber Ver" özelliğini kullanabilirsiniz.
Öneriyoruz
loader
Sizden Gelen Görseller
Oy verenlerin kayıtlı üye olma oranları
Evet :
113
%44 üye
%56 Üye değil
Hayır :
48
%44 Üye
%56 Üye değil

-Katlanabilir yapıdaki uzatma borularına sahip olan süpürgeler sayesinde süpürme sırasında yere eğilme işlemini gerçekleştirmek zorunda kalmazsınız.

-Süpürgenin başlığının 360 derece dönebilmesi temizlik sırasında kolaylık sağlar ve ulaşılması güç yerlere de girip çıkmayı kolaylaştırır.

-Ağırlık diğer bir önemli konu. Tercih edeceğiniz ürünün gereğinden fazla ağır olması temizlik işlemi sırasında külfet oluşturur.

-Birçok farklı zeminde kullanılabilen şarjlı süpürgeler esneklik açısından oldukça önemli.

-Bataryaların kısa sürede şarj olması uzun süre beklememenizi sağlar.

-Şarjlı süpürge seçimindeki önemli diğer bir konu devir gücü. Bu güç ne kadar yüksek olursa temizlik de o kadar güzel olur.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?