İhtiyaç 2012 KPSS Ortaöğretim Ön Lisans 2006-2010 Çıkmış Sorular ve Çözümleri

Etiket Fiyatı
: 13,01
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
10,36 TL+ KDV
KDV Dahil
: 11,19 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Yazar : Komisyon Baskı Yılı : 2011   Yayın Evi : İHTİYAÇ YAYINLARI  Sayfa :

Değerli Arkadaşlar,

İhtiyaç Yayıncılık; çıkmış soruları konu konu, ders ders gruplandıraraksizlere sunmaktadır. Bununla sizlere her konudan sınavda hangi ne tip soruların sorulduğunu göstermek istemektedir. Soruların tanınması bizim o konuları bilip bilmediğimizi gündeme getirecektir. Böylece sizler eksiklerinizi
gidermek için İhtiyac’ın benzersiz kaynaklarına yönelecek, sınavlara yeteneklerini geliştirmiş biri olarak gireceksiniz.

2006, 2008 ve 2010 sorularının konu dağılımlarını gördükten sonra hangi konuların ağırlıklı olduğunu da kavrayacaksınız. Bu soruların çözümleri ise size soru çözüm tekniklerini, taktiklerini ve yöntemlerini gösterecektir. Böylece yarım bilgileriniz gelişecek, kendinize güveniniz artacaktır. Her alanın sorularını “Ben bunu biliyorum.” demeden; her bölümün sorularını “Bundan da çıkar mı?” gerekçesine sığınmadan özenle çözmenizi öneririz. Eksiklerinizi, ertelemeden gidermelisiniz. Bunların yanında İhtiyaç Yayıncılık’ın konu anlatımlı kitaplarından, yaprak testlerinden, soru bankalarından ve sınavlarından da yararlanmalısınız. Bütün bunları yaptıktan sonra başarıya giden yolda hiçbir neden kalmayacaktır ortada.

Başarı, başarıyı hak edecek çalışmaları yapanların olacaktır.


Ürün Özellikleri :
Yayın Türü
Soru Bankası - Çıkmış Sorular
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KIHTIYAC00238
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Komisyon kitapları