İngilizce Ders Notları Kpds - Üds

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için "Haber Ver" özelliğini kullanabilirsiniz.
Sizin İçin Seçtiğimiz Bu Haftanın En Çok Satan Benzer Ürünleri
Yazar : Ahmet Akın Baskı Yılı : 2010   Yayın Evi : AKIN YAYINLARI  Sayfa : 560

YENİ TEST TEKNİKLERİ
Bu baskımızda, bazı gramer kurallarını ve kullanım mantıklarını farklı yönlerden ele alarak özellikle KPDS ve ÜDS sınavlarına giren adaylar için kullanışlı TEST TEKNİKLERİ eklenmiştir. Bu test teknikleri Gramer Konuları ile sınırlıdır.
NELER YENİ
Ayrıca yeni baskımıza Yeni gramer testleri, Konu tarama testleri, ve Cloze testler eklenmiştir. EK Bölümler kısmında da kullanışlı özet tablolar ilave edilmiştir. Kitabın daha kullanışlı olması için ise, Dizin (INDEX) oluşturularak okuyucuların diledikleri konuyu çok daha kolay bulmaları sağlanmıştır.

NEDEN KPDS & ÜDS İÇİN ÖZEL BASKI?
İngilizce Ders Notları 11. Baskı'da İngilizce dil bilgisi (gramer) kuralları anlatılırken hem genel kullanım örnekleri verilmiştir hem de KPDS ve ÜDS sınavlarında anlatılan konulardan ne tür sorular çıktığı örneklerler ile gösterilmiştir. Bu baskı daha önceki baskılardan anlatım tarzı, içerik ve dizgi bakımından farklıdır. Türkçe anlatımı ve anlaşılır dili sayesinde sınavlara hazırlanan adayların kolaylıkla ders çalışabilecekleri bir öğretici kaynak kitaptır.

Bu kitap anlatılan gramer konularının sınavlarda çıkış biçimlerini göstermekte ve soruların çözüm yöntemlerini de okuyucuya vermektedir. Dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar kitapta verilmiş ve konu sonlarında tarama testleri verilmiştir. Ancak bu kitap bir test kitabı değildir. Bundan dolayı kitap içerisinde testten daha çok anlatım, püf noktaları ve örnek soru çözümleri mevcuttur.

Kitabın En Güçlü Yönleri:

"Clause" bilgisi ve "Bağlaç" bilgisi çok detaylı, basit ve mükemmel alıştırmalar ile anlatılıyor.
Anlaşılır ve basit bir üslupla konu anlatımına sahiptir. (TÜRKÇE ANLATIM)
KPDS ve ÜDS için özel yazılmış bir kitaptır.

KİTABIN ÖNE ÇIKAN YÖNLERİ
İLERİ DÜZEY GRAMER KONULARIN TAMAMI VAR.
KPDS & ÜDS’ DE ÇIKMIŞ SORULARLA KONULAR ANLATILIYOR.
TÜRKÇE ANLATIMLI VE BASİT BİR ANLATIM DİLİNE SAHİP.
KENDİ KENDİNE ÇALIŞMA İMKANI VERİYOR.
GRAMER KONULARININ SONUNDA "ÖZEL DERS NOTLARI" BÖLÜMÜ VAR.
KAPSAMLI VE EKONOMİK BİR KİTAP.


Ürün Özellikleri :
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
K06AKIN01
Mağazaya Eklenme
0
Faydalı bir kitap, tavsiye ediyorum.
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Ahmet Akın kitapları