Klasik Türk Müziği Box Set (10 CD)

Fiyat
:
62,15 TL KDV DAHİL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
Sanatçı :
EMI Müzik, 41 büyük Türk bestekarının İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından seslendirilen unutulmaz eserlerini içeren kapsamlı ve eşsiz bir set ile tüm klasik Türk Müziği severlerlerin arşivlerine benzeri olmayan bir katkıda bulunmaktan onur duyar.

“1000 Temel Eser Komisyonu” üyeliği ile Türk Müziği Araştırma ve Değerlendirme Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulunan, TRT Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan, 1976’da Kültür Bakanlığı Devlet Klâsik Türk Müziği Korosu şefliğine getirilen ve 1984 yılında Radyo ve Televizyon Yüksek Kurulu üyeliğine atanan Prof. Dr. Nevzad Atlığ’nın şeflik görevini üstlendiği İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, 41 Türk bestekarının tam 122 unutulmaz eserini saz sanatçıları eşliğinde seslendirdiler.

Bu sette eserlerine yer verilen bestekarlar:

Kûçek Derviş Mustafa Dede Efendi, Nikoğos Ağa, Servet Yesâri Bey, Şâkir Ağa, Denizoğluali Bey, İsmail Hakkı Bey, Selânikli Ahmed Efendi, Tamburi Büyük Osman Bey, Klârnetçi İbrahim Efendi, Kanûni Hacı Arif Bey, Neyzen Rızâ Bey, Usta Yani, Udi Mısırlı İbrahim Efendi, Çömlekci-Zâde Receb Çelebi, Fehmi Tokay, Kemâni Rizâ Efendi, Rifat Bey, Ali Rifat Çağatay, Kantemiroğlu, İlyâ Efendi, Merâgalı Hoca Abdülkadir, Hâfız Post, Gazi Giray Han, Bekir Ağa, Buhurî-Zâde Mustafa İtrî Efendi, Kara İsmail Ağa, Enfi Hasan Ağa, Mustafa Çavuş, Tab’ i Mustafa Efendi, Hacı Sadullah Ağa, Dil-Hayat Hanım “Dilhayat Kalfa”, Mehmed Ağa, Üçüncü Selim, Dellâlzâde “İsmail Efendi”, Hacı Fâik Bey, Zekâî Dede, Dede Efendi, Hacı Arif Bey, Rahmi Bey “Mehmed”, Şevki Bey, Müezzinbaşı İsmail Hakkı Efendi.

122 eserin güftelerini de içeren 64 sayfalık ayrıntılı, açıklayıcı kitapçığıyla birlikte Klasik Türk Müziği severlerin mutlaka dinlemesi gereken dahi bestekekarların şaheserlerini içeren bu set, nesilden nesile aktarılabilecek değere ve öneme sahip.


Ürün Özellikleri :
Format
CD
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
MUSIC5099921476921
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?