Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık - Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Fiyat
13,00 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
10,01 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%23
|
2,99 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
4 4
Yazar : Cressida Cowell Baskı Yılı : 2009   Yayın Evi : GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI  Sayfa : 224
Çocuk kitapları yazarı ve illüstratörü Cressida Cowell’ın yarattığı çağdaş komedi dizisi, günümüzde ailelerin çocuklardan beklentilerine çocukça bir açıdan yaklaşıyor. Viking şefinin sıradan görünüşlü ama akıllı oğlu Hıçkıdık’ın lider olma macerası, yine Hıçkıdık’ın kaleminden, kendi resimlediği kitaplarla anlatılıyor. Çocukları yazı yazmaya ve resim yapmaya özendiren dizi, kitap okumayı sevmediğini sanan çocukları bile sadık birer okur yapıyor. Zengin içeriği ve esprili dili, ailece eğlenceli zaman geçirmek için de birebir olan dizinin birinci kitabı 2009 yılında Dreamworks tarafından sinemaya uyarlanacak.Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren filmlerden, bilhassa çocuklar tarafından en sevileni Ejderhanı Nesıl Eğitirsin. Tahmin edeceğimiz üzere, bu olağanüstü macera bir kitaptan uyarlama. Cressida Cowel’in kitabında, Viking şefinin çelimsiz, ancak akıllı oğlu Hıçkıdık ’ın lider olma macerası anlatılıyor. Temel sorusu hepimizin tahmin edeceği üzere; kahraman bir lider olmak için güç mü, cesaret mi, yoksa akıl mı gerekli? olan kitap bunun cevabını olabilecek en eğlenceli şekilde veriyor. Günümüzde ailelerin çocuklarından ” en iyi olma” beklentisine muzipçe yaklaşıyor. Zira çocuklarımızı oradan oraya koştururken, bazı şeyleri gözden kaçırdığımız bir çağda yaşıyoruz. Şefin oğlu Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık ’ın kabile üyesi olabilmesi için, köyün tüm çocukları gibi cesaret sınavından geçmesi gerekmektedir. Bu sınavı başarmanın koşulu da, mağaralarda yaşayan ejderha yavrularından birini yakalamak ve eğitmektir. Hıçkıdık ’ın payına, kimsenin söz geçiremediği ejderha yavrusu Dişsiz düşer. Ancak Dişsiz’in eğitimi hiç de o kadar kolay olmayacaktır.

Çağlayan Çevik
Bir Paragraf


Ürün Özellikleri :
Yaş Grubu
12 + Yaş
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KKDGUNISIGI09
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Cressida Cowell kitapları