Kumtel EX-23 Ecoray 2300 W Duvar Tipi Infrared Isıtıcı

Fiyat
98,83 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
49,90 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%50
|
48,92 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
Seçenek
Fiyatına göre gayet iyi
bu fiyata mükemmel ötesi
loader

-Isıtıcı tercihindeki en önemli konulardan biri ısıtma gücü. Yüksek Watt değerine sahip olan ürünler her zaman daha sıcak bir ortam sağlar.

-Tercih edeceğiniz ürünün havadaki oksijen ve nem oranını azaltmaması da sağlık açısından oldukça önemli.

-Seçim sırasında açıldığı anda ısıtmaya başlayan soba ve ısıtıcılara şans vermeniz gerekiyor. Keza bazı ürünler bekleyerek enerjiyi boşa harcayabiliyorlar.

-Duvara monte edilebilen ısıtıcılar kullanım açısından esneklik sağlar. Böylece sadece ayaklıkta kullanıma muhtaç olunmaz.

-Sıcaklığın termostatla otomatik olarak ayarlanabilir olması oda ısındığını cihazın kendisinin ayarlamasını sağlar.

-Infrared ısıtıcılar sağlıklı ve verimli ısıtmanın yanı sıra elektriği de çok fazla harcamaz.

-Quartz ısıtmalar Infrared´lere oranla fazla yer kaplarlar. Bu ürünlerden seçecekseniz devrilme emniyetinin varlığından mutlaka emin olun.

-İdeal Watt derecesi 1800 seviyesindedir.. Yani ısıtacağınız oda 70 m2´den ufaksa 1800 Watt´lık bir ısıtıcı işinizi görecektir.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?