Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti (4+4+4 Eğitim Sistemine Uygun)

Fiyat
35,01 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
26,27 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%25
|
8,75 TL
24

SÜPER HIZLI GÖNDERİ

SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

Yazar : Baskı Yılı : 2010   Yayın Evi : EDUSOFT EĞİTİM YAZILIMLARI  Sayfa : .
KOLAY VE ETKİLİ İLKOKUMA ÖĞRETİMİ İÇİN ARADIĞINIZ HERŞEY BU KUTUDA.

ÖĞRENCİ TAM SET İÇERİĞİ


A- 1 adet İnteraktif Eğitim CD'si
B- 4 Adet Boyama ve Serbest Çizgi Çalışmaları Fasikülü
C- 1 Adet Düzenli Çizgi Çalışmaları Fasikülü
D -1 Adet Kes Yapıştır Çalışmaları Fasikülü
E -1 Adet e-a Sesleri Hazırlık ve Çizgi Çalışmaları Fasikülü
F-1 Adet Rakamlar Fasikülü
G -22 Adet Ses Fasikülü
( TOPLAM 30 FASİKÜL- 544 SAYFA )

H- 8 Adet Okuma Kitabı

YENİ İLKOKUL MÜFREDATIYLA TAM UYUMLU
60-66 AYLIK ÖĞRENCİLER İÇİN GENİŞLETİLMİŞ ÇİZGİ, BOYAMA ÇALIŞMALARI VE ETKİNLİKLER

SET İÇERİĞİ
A. İnteraktif Eğitim Cd si:
Okumak ve Yazmak Artık Çok Daha Kolay Ve Zevkli..
Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokul 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitimi CD’si Kendini ve kalitesini ispatlamış, aynı zamanda MEB ödüllü ilkokuma eğitimi yazılımı olma özelliğini de kazanmış bir “İlkokul 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitim Programı “ sunuyoruz sizlere.
Yeni Müfradat Programına uygun olarak hazırlanan "Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokul 1.sınıf ilkokuma Eğitimi”; bilgisayar oyunları, animasyonlar, müzikler ve çok çeşitli görsel materyaller eşliğinde bilgisayar destekli bir şekilde öğrencilere ilkokuma yazma öğretimini sevdirip,bu süreci başarıyla tamamlamalarını amaçlamaktadır.
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İlkokullarımızda uygulanmakta olan “Ses Temelli Cümle Yöntemi” ne göre ve hazırlanan ayrıca ilkokuma eğitiminde “Web Kamera ve Akılı Tahta Uygulamalarını” Türkiye’ de ilk defa kullanan Gerçek İnteraktif Eğitim yazılımıdır.

“Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim CD’si aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.
1-Düzenli Çizgi çalışmaları:

Web kamerası desteğiyle düzenli çizgi çalışmaları, harflerin yazılış yönlerini oluşturan temel çizim biçimlerini öğrencilerinize kavratmak için gerçekleştirebileceğiniz, benzersiz bir yazmaya hazırlık uygulamasıdır.
2-Seslerin sezdirilmesi:
Çizgi film tadındaki animasyonlarla, olay örgüsü içinde öğrencilerinize/çocuğunuza sesleri sezdirebileceksiniz.
3-Seslerin Kavratılması:
Öğrencilerinizin/çocuğunuzun bire bir içinde yer alacağı interaktif oyun uygulamalarıyla , sesleri kavramasını ve diğer ses ve işaretlerden ayırt etmesini sağlayacaksınız.
4-Harflerin Yazılışı:
Seslendirmeli olarak harflerin yazılış yönlerini sayısız kez tekrarlatabilir, Mouse, grafik tablet ya da akıllı tahta kullanarak uygulatabilirsiniz.
5-Hece, Kelime, Cümle ve Metinlerin Oluşturulması:
İlkokuma yazma öğretimi, kavratılan seslerin birleştirilerek, yeni hece, kelime, cümle ve metinlerin oluşturulmasıyla gerçekleştirilir. Hecelerin oluşturulması, kritik açık hecelere ulaşma, yeni kelimelerin türetilmesi ve kavratılması, kelimelerin bir araya getirilmesiyle oluşan cümleler üzerinde çalışma ve metinlere varan eksiksiz bir etkinlikler bütününü cd içeriğinde bulacaksınız.
6-Değerlendirme:
Eğlenceli bilgisayar oyunlarının öğrencilerinizin/çocuğunuzun öğrendiklerini sınamanızı sağlayacak değerlendirme etkinliklerine dönüştüğünü düşünün. İnteraktif eğitim cd mizle artık bu mümkün. Öğrencileriniz/çocuğunuz eğitim ve değerlendirme etkinliklerine sıkılmadan, üstelik motive biçimde katılacaklar. Eğlenerek öğrenecekler ve öğrendiklerini göstermekten keyif alacaklar.

B. BOYAMA VE SERBEST ÇİZGİ ÇALIŞMALARI (4 ADET)
C. DÜZENLİ ÇİZGİ ÇALIŞMALARI (1 ADET )
D. E ve A ÇİZGİ ÇALIŞMALARI (1 ADET)
E. KES-YAPIŞTIR ÇALIŞMALARI (1 ADET)
F. RAKAMLAR (1 ADET)
G. SES FASİKÜLLERİ (22 ADET)
H.OKUTAN KİTAPLAR (8 ADET)

Sekiz kitaptan oluşan bu seri, ilk sesin verildiği andan itibaren, yürütülen okuma yazma çalışmalarına destek sağlar. Öğrencilerin/çocuğunuzun okuma hızı, anlama yetenekleri ve yeni kavradıkları seslerin önceki seslerle birleştirilerek pekiştirilmesi gibi önemli işlevleri yerine getirir.
Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti İlk okuma yazma öğretiminde ihtiyaç duyduğunuz tüm içeriği size tek başına sağlar. Başta özel okullar olmak üzere bir çok eğitim kurumunda uygulanarak başarısı sınanmış ve kanıtlanmış bir kaynak olarak, benzersiz ve rakipsiz bir üründür.


Ürün Özellikleri :
Yaş Grubu
4 - 6 Yaş
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KFNEDUSOFT003
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?