Piranha Quattro 5.0 İnc Televizyonlu Navigasyon Cihazı ( Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme )

Fiyat
271,78 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
239,79 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%12
|
31,99 TL
Öneriyoruz
tek kelimeyle 10 üzerinden 10
Erkek (33), /Aksaray/Türkiye
loader

Ürün olarak piyasada seçilebilecek çok fazla alternatif var. Fiyatlar 200 TL’den başlayarak 2500 TL’ye kadar uzanabiliyor. Hatta daha pahalı modellerle de karşılaşmanız olası. Amaç sadece adres bulmak, kaybolmamak ve dijital bir haritaya sahip olmaksa 200 TL’lik bir cihaz ile pahalı modellerin arasındaki farkı hissedemeyeceğinizi söyleyebiliriz. “Peki, bahsi geçen fiyat farkı neden kaynaklanıyor?” diye sormanız doğal. Bu sorunun cevabı; ürünlerin ekran büyüklükleri, sahip oldukları navigasyon dışı özellikler ve tasarımlardır.

Uygun fiyatlı modeller daha ziyade otomobilinizin camına yapıştırılıp kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Ekran büyüklükleri piyasadaki ürünlerin çoğunda 3.5 inç standart 4:3 ya da 4.3 inç 16:9 geniş şekilde. Seçenekler elbette 7 inçe kadar uzanabiliyor ve 7 inç olan modeller daha ziyade otomobil teybi şeklinde tasarlanıyorlar. Tabii ekran büyüklüğüne ek olarak ürünlere DVD oynatabilme, dijital TV alıcı gibi özellikler de eklendiğinden fiyat uçuyor. Eğer navigasyon cihazı alırken bütçenizi zorlamak istemiyorsanız tercihinizi 3.5 inç ya da 4.3 inç ekranlı modellerden yana yapabilirsiniz. Açıkçası 4.3 inç ekranlı modeller daha mantıklı bir tercih olabilir. Olaya sadece aradaki 0.8 inç’lik yani 1.5 cm’lik ekran büyüklüğü farkı olarak bakmayın. Geniş tipte olan 4.3 inç ekranlarda harita daha geniş ve detaylı biçimde görülebiliyor. Öte yandan yolculuklarınızda video izleme gibi bir niyetiniz varsa geniş ekranın size daha “anlaşılabilir” görüntüler sunacağını da belirtmeliyiz.

Söz multimedyadan açılmışken artık birçok cihazın video oynatabilme, müzik çalabilme ve fotoğraf gösterebilme gibi özelliklere sahip olduğunu da hatırlatalım. Diyelim ki otobana çıktınız, gideceğiniz yeri biliyorsunuz ve yaklaşık 450 km boyunca navigasyona ihtiyacınız yok. Sıkılan çocuklar için bir çizgi film başlatabilirsiniz. Öte yandan otomobilinizde bir CD çalar yerine bir kaset çalar varsa yine navigasyon cihazları sayesinde avantaj yakalayacağınızı belirtmek isteriz. Piyasada satılan kaset adaptörleri sayesinde navigasyon cihazınız üzerinden çalacağınız müzikleri otomobilin ses sistemine aktarabilirsiniz. Böylece sesler cihazın üzerindeki küçük hoparlör yerine otomobilinizden gelmeye başlar. Bu durum, sesli navigasyon komutları için pek hoş olmayabilir ancak bilgisayarınızdaki müzikleri otomobilinize aktarmak için daha keyifli bir yol düşünülemez. İhtiyacınız olan tek şey müziklerinizi depolayabilecek bir SD bellek kartı. Dolayısıyla satın alacağınız cihazın multimedya özelliklerine bakarken bellek kartı yuvasının olmasına ve kulaklık çıkışı içermesine de özen gösterin. Bol bol video izlemeyi planlayanlar bütçe doğrultusunda daha büyük ekranlı modellere de göz atabilirler.


 

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?