Saftirik Vampirin Günlüğü

Etiket Fiyatı
: 18,51
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
14,81 TL KDV DAHİL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
Ürün Rezervasyonu
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Yazar : Tim Collins Baskı Yılı : 2011   Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ  Sayfa : 224

CHLOE BUGÜN MATEMATİK DERSİNDE BANA GÜLÜMSEDİ AMA BU DİŞLERİMİN ÇIKMASINA NEDEN OLDU, BU YÜZDEN ONUN GÜLÜMSEMESİNE KARŞILIK VEREMEDİM.
KEŞKE ONA KARŞI GERÇEK DUYGULARIMI İFADE EDEBİLSEYDİM.
BELKİ DE ŞİİR YAZABİLİRİM! 

Nigel Mullet sıradan, bildiğiniz bir vampir. En büyük şanssızlığı, on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olması. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için, başı da sivilceleriyle, çatallaşan sesiyle, kızlarla ilişkileri konusundaki beceriksizliğiyle sürekli dertte olacak!
Okurken gülmekten yerlere yatacağınız günlüğünde Nigel, hayatının aşkı Chloe tarafından fark edilmek için sergilediği umutsuz çabaları, vampir anne babasının kendisine yaşattığı hayal kırıklıklarını (anne babanızın durmadan arkadaşlarınızı ısırmaya çalıştıklarını düşünsenize, ne kadar utanç verici!), seksen yılı aşkın bir süredir ölümsüz olduğu halde tek bir kız arkadaşı olmadığı için neler hissettiğini, bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu anlatıyor.
Nigel bir yandan dişlerini Chloe''nin boynuna geçirmek için duyduğu istekle başa çıkmaya çalışırken bir yandan da onun kalbini çalmayı nasıl başaracak?
"Saftirik Greg''in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Saftirik Vampirin Günlüğü''ne bayılacak!Her Allah’ın günü yeni bir vampir filmi, dizisi çıkarırlarsa olacağı budur. Edebiyat ve sinema dünyasının yüzlerce yıllık ‘karizması’ bir anda çiziliverir işte. Tam gündüz yürüyebilen, markette satılan kanlarla açlığını gideren vampirlere yeni alışıyorduk ki, bir türlü alışamadığımız ‘emo’ vampir çıktı bu sefer karşımıza. Vampir konusunda muhafazakâr bir giriş yapmış olsam da aslında sevimli bir vampir Nigel. Çünkü ergen. Daha fenası ölümsüz hayatı boyunca, yani birisi kalbine kazık çakana veya kafasını vücudundan ayırana kadar, alnında çıkacak sivilcelerle mücadele edecek ve sınıf arkadaşlarına âşık olup bunu asla söyleyemeyecek. Ayrıca okulun serserileri tarafından tartaklanacak ve ‘kimse beni anlamıyor’ klişesini dünyada haklı olarak kullanabilecek tek kişi o. Sınıfa yeni gelen Chloe’ye âşık olan Nigel, bunu bir türlü ifade edemediği gibi, yüzlerce yıl sürecek bu çilesinden bir an evvel kurtulmak istiyor. Doğası gereği, geceleri bilgisayar oynayan Nigel okulda da ‘gotik’lerle takılmaktadır ve ‘emo’ olmak onun tek şansıdır. Garip bir şekilde seviyorsunuz Nigel’ı. Onun tahilsiz ve çaresizliğinde tuhaf bir sempatik durum var. Bir vampir olarak 100 yaşını geride bıraktığı gece, günlük yazmaya karar veren saftirik Nigel’ın günlükleri oldukça keyifli.

Çağlayan Çevik
Bir Paragraf


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KEPSILON24323
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?