2000
150
 • İyiye benziyor
  (04.02.2016)

  1 kez kullandım azda olsa etki etti gibi. 10 dkda durmuyor sizin süre tutmanız gerekiyor. Ağızda tükürük birikmesi fena. Buna çözüm için kağıt havlu koydum ağzımın içine. İki jeli kürkan ile karıştırarak ağızlığa ince tabaka şeklinde uyguladım. Diş hekimime danıştım içeriğinde asit var beyazlatma yapar ancak diş etlerinde geçici hassasiyet yapabilir dedi. Bende yapmadı ama yaparsada geçiciymiş. Bu asit çürük diş olursa veya çatlak olursa sıkıntı çıkarabilirmiş.

  SEYHAN - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (3)

 • kesinlikle işe yarar bir ürün
  (02.05.2014)

  Ürünü bugün 30 ar dk olmak üzere arka arkaya 1 saat olarak kullandım.kullanma kılavuzunda 10 dk aralıkla söner dıyor ama sönmüyor.iki adet gelen jeli karıştırarak aparatın üzerıne ince tabaka halinde uyguladım.60 dk sonra gercektende en az 2 ton beyazladıgını gördüm.özellıkle her ınsanda köpek dişlerinin normal dişlere göre 2 ton koyu olduğu kesındır ki burada bile çok işe yaradı.sigara ve kahveyi çok tüketenlerın kesınlıkle kullanmasını tavsıye ederım.tek sorun jeller bitince ne olacağı

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (41) Hayır (0)

 • Diş beyazlığı sağlamak için ek yardımcı bir ürün.
  (24.02.2014)

  Ürün siparişimi verdikten sonraki gün elime geçti. Hepsiburada ya teşekkür ederim. Ürünün kutusundan çıkan iki jeli karıştırarak kullandım. İlk kullanımımdan sonra herhangi bir farklılık görmedim fakat ertesi gün kallandıktan sonra biraz beyazlama oldu sanıyorum. Bu tür beyazlatma işlemleri için dişçiye gitmek gerekli olduğunu düşünüyorum. Ama evde kullanımı ideal ve dişçiden daha az masraflı olduğu kesin. Alıp denemekte fayda var diye düşünüyorum.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (16)

 • Güzel
  (31.12.2012)

  Ürünü olumlu yorumlara bakarak aldım, öncelikle çok üst düzey birşey beklemeyin.Haftada 2-3 defa yapıldığında etkisini gösteriyor,dişlerin rengini açıyor.Yalnız işlemden sonra dişetlerimde kaşınma meydana geliyor,bu normal mi bilemiyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (9)

 • İdare eder
  (02.12.2012)

  Kısa vadede etki göstermiyor uzun vadede sonuç güzel. yalnız jelleri nereden temin edicez bilmiyorum pisayada acura markası bu dalda iyi gibi duruyor

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (5)

 • güzel bir ürün
  (16.11.2012)

  Ürün güzel kullanmaya başladık Ürün işe yarıyor. fakat içerisinde iki tüp gözüküyor. ikiside açılmış ve yarım olarak geldi. herhangi bişey yapmayı düşünmüyorum, ürünü kullanacağız. hepsiburadadan sürekli alışveriş yapıyoruz ve teşekkür ediyoruz şimdiye kadar aldığımız hiç bir üründe başımızı ağrıtacak bir sorun olmadı.

  MERKEZ - Batman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (27)

 • kaliteli bir ürün.
  (14.11.2012)

  ürün jeliyle beraber gayet hijyenik. kısa günün karı diye de nitelendirebilirim. gerçekten de işe yarıyor. zaman bulamadığınız anlarda sabahları ya da istediğiniz herhangi bir saat dilimi içerisinde , görüşmelerde,toplantılarda, ya da özel günlerde kullanılabilecek pratik bir alet.

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (6)

 • mucize beklemeyin
  (23.10.2012)

  az bir miktar beyazlama oldu o da düzenli kullanım sonucu 2.tüp yedek rengi farklı fakat içerikleri aynı pazarlama taktiği sanırsam sonuçta bu tip ürünlerde hidrojen peroksit kullanılıyor beyazlatma amaçlı dişime pamukla oksijenli su bassam düzenli olarak aynı sonuca ulaşırdım zaten malzemeler kalitesiz özellikle led parça pil yuvası sağlam değil

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (6)

 • Acaba sağlığa zarar mıdır? Çünkü çok etkili
  (22.10.2012)

  Ürünü iki kere kullandım, dişlerimde kesinlikle gözle görünür bir fark oldu.İster istemez insan şüpheleniyor, bu kadar iyi fakat yine bu kadar yaygın değil. Sağlığa etkisi var mı, dişçime bu hafta soracağım.. Eksi oalrak verdiğim 10 dakikada sönecek ışık sönmüyor..Süreyi biraz siz tutuoyrsunuz..Bilginize..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • Fena Değil
  (19.07.2012)

  Öncelikle ürün çok amatör. kullanma kılavuzu çok yetersiz. yine amatörce hazırlanmiş. Nekadar jel sürülecek belirtilmiyor. 2 farklı renkte jel geliyor bunlar karıştırılacak mı yoksa biri alt bölüme digeri üst bölümemi sürülecek belirtilmiyor. Dişi beyazlatır veya beyazlatmaz ayrı konu ama bana oldukça amatör bir ürün gibi geldi. biraz daha para verip başka ürünleri denemek daha mantıklı olabilir açıkcası.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (3)

 • ilginç
  (23.03.2012)

  dişlerim parladı parlamadı değil ama bunda sigarayı bırakmamında etkisi var bence öyle günde 1paket sıgara ıcıp kahve cay sonra disleri fırcalamadan parlama beklemeyin düzenli kullanınca işe yarıyor ağızda tükürük biriktiriyor 10 dakika dan fazla kullanamadım ben tüpleri ise yarısı hava =) en fazla idareli kullansan 10 seferlik macun çıkar icinden ..

  MERKEZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Fena değil
  (17.02.2012)

  Arkadaş öncelikle Çokkk fazla türük bırakıyor peçete kullanmayı ağzınızın içine koymayı unutmayın dişlerinizi dıçalayıp düzenli bir şekilde kullanırsanız biraz farklılık oluyor ama öyle mükemmel sonuçlar bekleyenler için üzgünüm o kadar iyi değil fena değil yani

  - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • IYI
  (01.01.2012)

  Urunu uzun sureli kullanirsaniz cok etkili oluyor.Uzun surede sonuc verecek bir urun almanizi tavsiye ederim.Cok etkili oldugunu soyleyemem ama uzun surede etkili oluyor . Bu fiyata bu urun cok iyi bence.

  BAŞAKŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • öneririm
  (06.11.2010)

  ürünü heriki jeli karıştırarak kullandım ve faydasını gördüm anacak 10 dakikalık kullanım sırasında ağız içinde aşırı tükürük birikiyo ve çoK rahatsız ediyordu bunu önlemek için ağız içine uygulama öncesi KAğıt peçete koyarsanız çok rahat kullanabilirsiniz tavsiye ederim

  Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (70) Hayır (27)

 • İş Yapar
  (08.03.2010)

  Kullanıldığında tesiri olduğu kesin..Tabi kendi dişlerinizin durumuna göre tesiri var..Kullanım kılavuzu yetersiz.Jellerin ayrı ayrımı karışıkmı kullanılacağı belli değil..Birazda sabır işi diyebilirim..

  MERKEZ - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (5)

 • olumsuz...
  (30.11.2009)

  ben diş hekimiyim. sırf denemek için aldığım bu ürünle iyi sonuç aldığımı söyleyemem. her şeyden önce ağzınızda tükürük birikiyor. varolan jel yutkunmanızı önlüyor. tavsiye etmiyorum.

  MUDANYA - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (143) Hayır (43)

 • keşke almasaydım
  (24.11.2009)

  ürün kısa zamanda geldi hepsiburadaya teşekkürler... ama ürüm 5. günde bozuldu ve uygulaması çok zahmetli yinede yalan olmasın çok az beyazlaşma oldu. bence beyazlatma için doktora başvurulması daha hayırlı olur...

  - Elazığ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (8)

 • Şaşırtıcı Sonuç
  (12.11.2009)

  Ürünü sipariş ettikten 2 gün içinde hemen elime ulaştı . ve ürünü yaklaşık 2 gündür kullanıyorum . Hergün 30 dklık bir zaman dilimi içinde ürünü uyguluyorum. henüz 2 gün kullandığıma göre toplam 1 saatlik bir uygulama yapmış bulunmaktayım ve gerçekten büyük bir etki etti sadece 1 saatlik zaman içinde bile bu kadar etkili ise 1 haftayı düşünemiyorum .. etkisi geçici değil ! uyguladıktan 6-7 saat sonra bile (üzerine ne kadar yemek yemiş olsamda) beyazlık ve göz alıcı etki geçmiyor.. Bazıları etkisi çabuk geçiyor yada işe yaramıyor diyorlar. olabilir dişin beyazlığına göre etkisi zamanla görülür . hiç sigara içmemiş bir insanın dişleri ile devamlı sigara içen bir insanın dişlerinin aynı zamanda beyazlaması beklenemez ... Ürünü uygulamadan önce özellikle dişlerinizi fırçalamanızı tavsiye ederim en iyi sonuç öle alınıyor!

  BAĞCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (22)

 • etkili ve kullanışlı
  (06.09.2009)

  ürünü iki gün önce sipariş verdim ve çok çabuk bir şekilde geldi indirimli fiyattan aldım ürüne gelince gerçekten işe yarıyor pratikliği ve şık tasarımı ayırt edilebilir bir özellik teşekkürler hepsiburada

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (17)

 • denemeye değer
  (02.09.2009)

  ürünü yaklaşık iki haftadır kullanıyorum faydası olmadı dersem haksızlık etmiş olurum. tam bir beyazlık olmadı elbette ama gözle görülür bir fark oluştu. ürünü almadan önce her insanın diş renk yapısının farklı olduğunu unutmamak gerek. diş beyazlatmanın oldukça maliyetli olduğunu düşünürsek bu fiyata denemeye değer.

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (71) Hayır (16)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN