Akasa
Akasa DuoDock X USB3.0/WiFi 802.11n Docking Station (AK-DK03W3-BKEU)

Akasa DuoDock X USB3.0/WiFi 802.11n Docking Station (AK-DK03W3-BKEU)

Akasa
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Harika (30.06.2015)
Hdd kartım almam gerek film fotoğraf vb. dosyalar vardı uğraştırıyodu beni bende buna benzer bir ürün arıyodum sipariş verdim aldım şimdi çok rahatım tablet bilgisayarda ki dosyalarıma bile ulaşabiliyorum bir nevi bana özgürlük sağladı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım. devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/2147483646/3013120/813

Akasa Duo Dock X WiFi ve USB3.0 Bağlantılı 2.5"/3.5" Disk Destekli Kablosuz Harici Disk Kutusu
Tablet ve Telefonlarınızdan Kablosuz Olarak Dosyalarınıza Kolaylıkla Erişin, Yönetin ve Paylaşın!

USB 3.0 ve Kablosuz Bağlantı ile Dosyalarınızı Yönetin
Disk kutularında Dünya'nın önde gelen markalarından olan Akasa; 802.11 b/g/n kablosuz bağlantı standardını destekleyen, yüksek hızda veri paylaşımı isteyen kullanıcılar için USB3.0 hızında(5 GBit/sn), 2.5"/3.5" disk destekli, mavi ledli yeni disk kutusu Duo Dock X WiFi'yi sunar. Bilgisayarınız ve notebook'unuzun yanısıra Android, IOS işletim sistemli tablet ve telefonlar, oyun konsolları, akıllı TV'ler ve medya player cihazlarınızdan da kablosuz olarak bağlanabileceğiniz Duo Dock X WiFi ile kolayca dosyalarınıza erişebileceksiniz.

Kablosuz Bağlantı Keyfi

Akasa Duodock X'e bilgisayar, tablet ve telefon gibi kablosuz cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Kablosuz bağlantı sağladıktan sonra tüm dosyalarınıza kolayca erişebilir, diskinizde bulunan fotoğraf, müzik ve videolarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 802.11 b/g/n bağlantısını destekleyen DuoDock X ile hayatınızda kablosuz eğlenceye yer açacaksınız.

Techno-Labs Ödüllü Tasarım
Tüm kablosuz cihazlarınızdan dosyalarınıza esnek erişim sağlayan Akasa DuoDock X WiFi, beğenilen teknoloji haber ve inceleme sitesi Techno-Labs'dan 'Almaya Değer' ödülünü kazandı. İsterseniz USB3.0 hızında kablolu yüksek hızlı depolama ya da kablosuz dosyalarınıza erişim için kullanabileceğiniz Duodock X WiFi evinizde ya da ofisinizde kendi bulut ağınızı oluşturmak için ideal üründür. İncelemeye ulaşmak için tıklayınız.


Akasa AIR ile Kablosuz Bir Dünya
DuoDock X Android ve IOS işletim sistemlerine sağladığı destek ile geniş kullanıcı kitlesinin ürünü olmayı başarmaktadır. Diskinizde bulunan dosyalara kablosuz erişim için ilk adım olarak Google Play Market ve iTunes yardımıyla Akasa Air adlı programı cihazınıza indirin. Daha sonra Akasa Duo Dock X'i çalıştırın, telefon ya da tabletinizden "akasa_air" isimli kablosuz ağa bağlanın ve cihazınızdan Akasa Air programını çalıştırın. İşte hepsi bu kadar, diskinizdeki tüm içeriğiniz artık kablosuz olarak avuçlarınızda!

İndirin, Yükleyin yada Paylaşın!
Akasa'nın kablosuz veri yönetimi programı Akasa AIR ile diskinizdeki tüm verilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz diskinizdeki dosyaları cihazınıza indirebilir, cihazınızdaki verileri diskinize yükleyebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aynı Anda 3 Kullanıcı ile Dosyalarınıza Erişim İmkanı
Akasa DuoDock X kablosuz bağlantı üzerinden aynı anda 3 kullanıcıyla diskinizdeki verileri paylaşma imkanı sunmaktadır. Dilerseniz diskinize kablosuz bir cihazınızdan dosya yüklerken başka bir cihazınızdan kablosuz olarak film seyretme, müzik dinleme gibi opsiyonlara erişebilirsiniz.

Kablosuz 1080P Film Deneyimi
Akasa Air kablosuz bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Diskinizde bulunan 720P ya da 1080P yüksek kaliteli filmlerinizi Akasa AIR ile kablosuz cihazlarınızdan hiç takılmadan izleyebilirsiniz. Böylece telefon ya da tabletlerinizde yüksek hafıza kartlarına ihtiyaç duymaz, film seyretmek için dosya yükleme zahmetiyle uğraşmazsınız.

Not: Akasa Duodock X, 16Mb/sn veri hızına sahip 1080P film ile 3 ayrı kullanıcı üzerinden kablosuz erişim ile test edilmiştir.

Kablosuz Güvenliğinizi Unutmayın
Akasa Air ile en çabuk şekilde paylaşım için kablosuz bağlantısı şifresiz olarak gelmektedir. Verilerinize yabancı kaynaklardan erişimi kısıtlamak ve sadece tanıdıklarınızın dosyalarınıza erişmesini sağlamak için kablosuz bağlantınıza şifre koymalısınız. Akasa Air'e bir disk takılı iken tarayıcı üzerinden http://10.10.10.254/ adresine bağlanın. Kullanıcı ve şifre olarak  "admin" girin ve yönetim panelinden istediğiniz kablosuz ağ şifresini tanımlayınız.

Bilgisayarınızdan da Kolayca Erişin
Akasa Duodock X'e bilgisayarınızdan ya da notebook'unuzdan da kolayca erişebilirsiniz. Duo Dock X'in kablosuz bağlantısını aktif ettikten sonra kablosuz bağlantıya sahip bilgisayarınızdan 'akasa_air' adlı kablosuz ağa bağlanın. Bilgisayarım-->Ağ yolunu izleyin, adres çubuğuna \\10.10.10.254 yazın ve diskinize kablosuz olarak basitçe erişin.

USB 3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
DuoDock X WiFi günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı Akasa disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 60-70 MB/s ve üzeri hızları yakalayabilirsiniz. Akasa DuoDock X ile USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.
2.5"/3.5" Disk ve SATA3.0 Desteği

Akasa yüksek hızlı disk istasyonu DK03W3, 2.5" ve 3.5" tüm Sata bağlantılı harddisk ve SSD'leri desteklemektedir. Ayrıca daha da yüksek hızlı veri aktarımı için Sata 3.0 bağlantı standartına sahip disklere de destek sunmaktadır.


4TB Büyüklüğünde Dev Disk Desteği
Akasa DuoDock X WiFi, 4TB'a kadar olan SATA bağlantılı tüm diskleri destekler. Akasa ile kablosuz dev disk arşivlerine ulaşmak çok kullanışlı olacak!

Windows İşletim Sistemi 2TB üzeri Kapasite Desteği Hakkında

Dikkat! 2TB'ın üzerinde kapasite sunan disklerden tam faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonun bunu desteklemesi gerekmektedir.  
Detaylı bilgi için : http://support.microsoft.com/kb/2581408


Tek Tuşla Vidasız Tak & Çıkart Yapı
Akasa disk istasyonu disklerine en hızlı şekilde erişmek isteyen kullanıcılar içindir. Diski sadece yuvaya oturtup disk istasyonunun güç ve veri bağlantısını yapmanız yeterlidir. Vida, tanıtma, ayar derdi olmadan disklerinizi bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Diskinizi çıkartmak istediğinizde yan tarafındaki butona basmanız yeterli olacaktır.


Açılıp Kapanabilir Alt Durum Gösterge LEDi
Mat pleksi kaplı siyah gövdesi ve masmavi alt durum LED'i ile DuoDock X fonksiyonel olduğu kadar şık bir tasarıma da sahiptir. Dilediğinizde durum LED'ini arkada bulunan düğme ile kapatabilirsiniz.

Yaylı Kapak Mekanizması ile Diskleriniz Sabitlenir
2.5" disk kullandığınızda disklere destek olması için özel yaylı kapaklar bulunmaktadır. 3.5" disk kullanıldığında aşağı doğru yaylanan kapaklar, diski çıkardığınızda otomatik olarak kapanır.

Kauçuk Ayaklar ile Sarsılmadan Çalışır
Duodock X'in altında dört köşede bulunan kauçuk ayaklar sayesinde diskleriniz masa üzerine sıkıca tutunur. Diskiniz masaüstünde çalışırken olası herhangi bir hasara uğramaz.


Öneri: Kenardaki Disklerinizi Koruyun
Disk istasyonunda kullandığınız 3.5" disklerinizi rafta statik elektrikten uzak, tozlanmadan saklamak için ayrıca Dark DK-AC-DAK1B 3.5" Disk Koruma ve Taşıma Kutusu satın alabilirsiniz.*
*DK-AC-DAK1B disk koruma kutusu, Akasa Duodock X WiFi kutu içeriğine dahil değildir.Teknik Özellikler

 • Arayüz : SATA
 • Wifi Arayüzü : 802.11 b/g/n
 • HDD Desteği : 4TB'a kadar
 • HDD Formatı : NTFS/FAT/exFAT
 • Harici Bağlantı : USB 3.0 / USB 2.0
 • Max. Veri Hızı : 5Gb/sn (USB3.0), 480Mb/sn (USB2.0)
 • Kablosuz Şifreleme : WEP/WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES)
 • Çoklu Kullanıcı : 3 Kullanıcıya Kadar
 • IOS Dosya Desteği :
  Video: h.264, .mov, .mp4, .mpv, .3gp, .m4v 
  Photo: .jpg, .jpeg, .png, .gif, .tif, .bmp, .tiff 
  Audio: AAC, MP3, M4A, AIF, WAV 
  Document: MS Office 97 or higher, .pdf, .rtf 
  Support “Open In” & AirPlay Function
 • Android Dosya Desteği :
  Video: h.264, .mp4, .3gp, MPEG-TS, .mkv 
  Photo: .jpg, .png, .gif, .bmp, .webp 
  Audio: AAC, MP3, .ota, .imy, .ogg, .rtttl, .rtx, .wav
 • İşletim Sistemi Desteği : Windows XP/Vista/7/8, Mac OS X 10.3 and higher, iPhone / iPad iOS 4.0 and higher, Android Phone V2.1 and higher, Android Pad V3.0 and higher
 • Ürün Kodu: AK-DK03W3-BK

Akasa Hakkında
1997 yılında Tayvan ve İngiltere ofisleri ile kurulan Akasa, süregelen Kişiselleştirilmiş PC (Custom PC) devrimine 2000 yılında yüksek performanslı soğutucular ve yuvarlatılmış kablolar ile katılmıştır. Bugün 5 ayrı ülkede ofisi bulunan Akasa, Intel "Onaylı Soğutucu Üreticisi" ve AMD "Kalifiye Sistem Ortağı" ünvanlarına sahip olup, "Gelişmiş Dizayn Mühendisliği" sloganıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş soğutma ve sessizlik ürünlerini kalite ve aksesuar zenginliğinden ödün vermeden üretmeye devam etmektedir.

Boyut (Tip) 2,5 inç
Kullanım Yeri Aksesuar
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BS50604
Akasa DuoDock X USB3.0/WiFi 802.11n Docking Station (AK-DK03W3-BKEU) Yorumları
Tüm yorumları gör (2)
 • Tek kelimeyle işlevsiz

  Ürün ayrıca bir wifi adresi ile geliyor. Ana modeme bağlantı işlevi çalışmıyor. Dosya aktarımı protokolü sorun çıkarıyor. Mobil telefonlar için verilen uygulamalar takılan diski göremiyor. Aldığıma çok üzüldüğüm bir ürün. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Harika

  Hdd kartım almam gerek film fotoğraf vb. dosyalar vardı uğraştırıyodu beni bende buna benzer bir ürün arıyodum sipariş verdim aldım şimdi çok rahatım tablet bilgisayarda ki dosyalarıma bile ulaşabiliyorum bir nevi bana özgürlük sağladı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • Tüm yorumları gör (2)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN