Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirip depolayan akü çeşitlerini bulabileceğiniz hepsiburada.com, akü takviye kablolarını da geniş ürün seçenekleri ile ayağınıza getiriyor. Acil durumlarda yanınızda bulunması gereken bu takviye kablolarını akü takviye kabloları kategorisinden kolayca temin edebilirsiniz.
Her araçta mutlaka bulunması gereken akü takviye kablolarını, kategori altında istediğiniz özelliklerde bulabileceksiniz. Bu kablolar arasında farklı markaların ürünlerini karşılaştırabilir, kıyasladığınız ürünler arasında farkı görebilirsiniz. Farklı amperlerde akü takviye gücü sağlayan kablolar ile beklenmedik anlarda aküsü biten aracı kolayca şarj edebilirsiniz. Özel taşıma çantası ile az yer kaplayan bu akü takviye kablolarını araç bagajında dağılmadan muhafaza edebilirsiniz. Çantalı ürünler dışında çantasız satılan ve farklı uzunluklarda ürünleri akü takviye kabloları kategorisinde bulabilir, yüksek iletkenliğe sahip kablo çeşitlerini aynı kategori altından kolayca inceleyebilirsiniz.
Bu farklı ürünler arasında kauçuk kaplama akü takviye kablolarını Auto Csi, Aksan, Modacar, Carub, Transformacion, Autokit, Rota Car, Dreamcar gibi markalarda bulabilirsiniz. Bunun yanında yüzde yüz bakır iletkene sahip, maşa kısımları plastik izole korumalı kablo çeşitlerini Carspeed, Michelin ve Unitec gibi markalardan satın alabilirsiniz. Bu markaların yanı sıra üç katmandan oluşan takviye kabloları üreten Schwer markasına akü takviye kabloları kategorisinden ulaşabilir, kolay kullanıma sahip bu ürünler ile akünüzü kolayca şarj edebilirsiniz.

Akü Takviye Fiyatları

132 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carub
  2. Modacar
  3. Aksan
  4. Automix
  5. Demircioğlu
  6. Rota Car
  7. Ttec Plus
  8. Autocsi
  9. Space
  10. BoostZone
  11. S-Link
  12. VİP
  13. ALPA
  14. Ataba
  15. Autokit
  16. Automas
  17. BT Car
  18. Bandırma Oto
  19. CarDesign
  20. Carspeed
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20033704/20033707
BAŞA DÖN