Güneşin zararlı ışınlarından gözleri korumak için geliştirilen güneş gözlükleri, yaz aylarının en önemli aksesuarları arasında bulunuyor. Özellikle UV koruması ile göz sağlığı açısından kullanımı zaruri olan güneş gözlükleri, değişen moda akımlarının etkisiyle farklı markalarda ve stillerde ürünler olarak modaya uyum sağlıyor. Günümüzün moda anlayışına uygun güneş gözlükleri arasında Almera markasının ürünleri de dikkat çekiyor. UV 400 korumaya sahip gözlükler üreten bir marka olarak öne çıkan Almera, modaya yön verecek ayrıntıların şekillendirdiği şık ve estetik gözlük modellerini kullanıcılarına sunuyor.

Almera Güneş Gözlüğü Modelleri

Birbirinden farklı ürün çeşitlerine sahip olan markanın güneş gözlüğü modelleri arasında kalın çerçeveli gözlüklerden biçimleri farklı güneş gözlüklerine kadar birçok modele erişebilirsiniz. Özellikle Almera güneş gözlüğü modelleri arasındaki kalın çerçeveli ürünler ve desenli çerçevelere sahip ürünler oldukça dikkat çekiyor. Yuvarlak küçük çerçeveli modeller de markanın yeni tasarımları arasında sizlere sunuluyor. Aynı zamanda sivri kenarları ile kedi gözü olarak adlandırılan güneş gözlüğü modelleri de ürün gamında bulunuyor. Sivri kenarlı gözlüklerde sade çerçeve modellerinin yanında desenli çerçeveye sahip modeller ve taşlarla süslenmiş modeller de yerini alıyor.

Markanın beğenilen diğer bir güneş gözlüğü modeli ise standart kenarlı köşeli gözlükler oluyor. Tek renk çerçeve tasarımları ile karşınıza çıkan köşeli gözlükleri herkesin dolabında bulunması gereken bir model olarak tanınıyor. Hafif köşeli güneş gözlüklerinde ise markanın kendine özgü tarzı ortaya çıkıyor. Kahverengi, siyah gibi renklerin kullanıldığı kalın çerçevelerde altın sarısı gibi renklerde motiflere yer veren marka, gözlük saplarında da gösterişli detayları ile kadınların ilgi odağı oluyor. Dikkat çekici çeşitli detaylara sahip kadın Almera gözlük çeşitleri arasında modası uzun yıllar geçmeden popülerliğini koruyabilen aynı zamanda bir klasik olarak her türlü kıyafetle kombinlenebilen büyük yuvarlak biçimli gözlükler de bulunuyor.

Kadınlara hitap eden Almera güneş gözlüğü modelleri dışında unisex kullanıma uygun olan modellere de yer veriliyor. Unisex gözlüklerde tasarımları daha klasik ve daha sade olan modeller öne çıkıyor. Özellikle siyah çerçeveli gözlükler arasında erkeklerin de tercih edebileceği modeller bulabilirsiniz.

Almera Güneş Gözlüğü Fiyatları

Almera güneş gözlükleri oldukça uygun fiyatlara sahip oluyor ve güneş gözlüklerinin fiyatları sezonla birlikte tasarımlara bağlı olarak değişebiliyor. Markanın yeni sezon güneş gözlüğü modelleri fiyat açısından benzer ürünlerden ayrılıyor. Özellikle yeni sezonda kadınların severek kullanacağı çerçeveleri çiçek gibi dikkat çekici motiflerle süslü ürünleri bulabilirsiniz. Renkli ve kadınsı bir tasarımı ile markanın ayırt edici ürünlerinden olan motifli gözlükler ile birlikte aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunulan farklı dizaynda gözlüklere de ulaşabilirsiniz.

Yeni sezon ürünlerinden küçük fiyat farkları ile ayrılan modeller arasında sivri kenarlı gözlükler ve mor, sarı gibi renkli camlı gözlükler bulunuyor. Uygun kıyafetler ile modaya uygun kullanılabilen Almera güneş gözlüğü fiyatları yalnızca sezona bağlı olarak değil ürün tasarımına bağlı olarak da değişiyor. Günlük yaşamda kullanılabilecek ince çerçeveli gözlükler hem fiyat açısından kullanıcıya hitap ederken tasarım açısından da farklı kadınların tercih edebileceği ürünler oluyor. Uygun bütçelere hitap eden ürünler arasında kalın çerçevelere sahip olan ve çerçeveleri çeşitli detaylarla süslü birçok ürünü bulabilirsiniz. Markanın unisex güneş gözlüğü modellerinin fiyatları ise oldukça uygun oluyor. Renkli camları ile özel zevklere sahip insanlara hitap eden unisex gözlükleri inceleyebilir, aynı zamanda yuvarlak cam kesimi ile yılın modası olan ürünleri bulabilirsiniz. Tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan birçok güneş gözlüğü modelini Almera markasından temin edebilir, yeni sezon ürünlerinden size uyan bir model seçebilirsiniz.

Almera 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

41 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Almera
  2. Ray-Ban
  3. De Valentini
  4. Rainwalker
  5. Exess
  6. Juliano
  7. Swing
  8. Silvio Monetti
  9. Osse
  10. Dicaprio
  11. Aston Martin
  12. Xloop
  13. Daniel Klein
  14. Eyeye
  15. Infiniti Design
  16. Belletti
  17. Smith
  18. Aqua Di Polo 1987
  19. Emilio Pucci
  20. Blueberry
  21. Elegance
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Satıcı
 • Marka Almera
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN