1976 yılından beri Türkiye'nin en önemli deterjan markaları arasında yer alan Alo, yarım asra yaklaşan süre zarfında tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan geniş ürün çeşitliliğine sahip Alo deterjan beyazlardaki ve renklilerdeki leke çıkarma performansı ile kullanıcıların takdirini kazanıyor. Zahmetsiz ve lekesiz bir temizlik için tek başına yeterli olan Alo, hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda mükemmel temizlik sağlıyor. Farklı ihtiyaçlara göre farklı kilogramlarda satılan Alo deterjanlar mis gibi kokularıyla da çamaşırların uzun süre tertemiz kokmasını sağlıyor. Lavantadan kar çiçeğine uzanan çarpıcı kokular çamaşırlarda kalıcı bir etki yaratıyor. Aynı zamanda ek olarak yumuşatıcı kullanılmasa bile Alo deterjan çeşitleri özel formülü sayesinde kumaşlara son derece nazik davranıyor ve ekstra yumuşaklık sunuyor. Bu nedenle Alo deterjan çeşitlerini yünlü, ipekli, pamuklu ve benzeri tüm kumaş çeşitlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Kumaşların derinine nüfuz ederek en zor ve kurumuş lekeleri bile tek seferde çıkartabilen Alo deterjan çeşitleri aynı zamanda kumaşları koruyarak çamaşırların yepyeni kalmasını sağlıyor. Renklerin ilk günkü gibi canlı kalmasını sağlayan özel partikülleri sayesinde renkli çamaşırlarınızı özenle ve güvenle koruyan Alo deterjanlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Renkli çamaşırların renklerini daha uzun süre koruyabilen Alo ile beyazlar da her yıkamadan sonra parlaklığını koruyor.

Çamaşır makinesi üreticilerinin en çok tavsiye ettiği deterjan markalarından biri olan Alo, zorlu koşullarda bile olağanüstü bir temizlik sunuyor. Alo çamaşır deterjanlarının soğuk suda bile rahatlıkla çözünebilen yapıları sayesinde az bir miktar deterjanla çok daha fazla çamaşır yıkanabiliyor. 3 kilogramlık Alo deterjan ile 20 yıkama yapılabiliyorken 4,5 kilogramlık Alo deterjan ile 30 yıkama yapılıyor. 7 kilogramlık Alo deterjanla ise en az 46 kez çamaşır yıkanabiliyor. Ayrıca Alo'nun hem beyazlar hem de renkliler için geliştirmiş olduğu formülle beyazlar ve renkliler için ayrı deterjan bulundurma zorunluluğu da ortadan kalkıyor. 

Alo Deterjan Fiyatları

Güçlü formülü sayesinde Alo ön yıkama programına duyulan gereksinimi ortadan kaldırarak hem zamandan hem enerjiden hem de sudan tasarruf edilmesini sağlıyor. Alo'nun güçlü formülü çözünmek ve lekelere nüfuz etmek için yüksek sıcaklıklara ve bol miktarda suya ihtiyaç duymuyor. Böylece çamaşır makinesinin daha fazla enerji ve su harcamasını da engellemiş oluyor.

Alo'nun, makinenin daha az enerji harcayarak daha çok yıpranmasının önüne geçen formülü aynı zamanda çamaşır makinelerini kirece karşı da koruyarak fark yaratıyor. Üstün formülü sayesinde Alo kusursuz ve zahmetsiz temizlik ile çamaşırlarınızı güvenle korurken aynı anda çamaşır makinenizi de koruyor. Alo deterjanlar çamaşır makinelerinin ekstra enerji ve su tasarrufu yapmasını sağlayarak ev ekonomisine de katkıda bulunmuş oluyor. Bunun yanı sıra Alo deterjanların ekonomik paketleri de uygun fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Üstün formülü, uzun süren kalıcı ferahlığı ve kokusunun yanı sıra uygun fiyatları ile de tüketicinin gönlünde taht kuran Alo yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile ürünlerini fiyatlandırıyor. Bu sebeple Alo deterjan fiyatları herkesin rahatlıkla satın alabileceği şekilde belirleniyor. Alo temizliğini geniş kitlelerle buluşturabilmek için marka, deterjan fiyatlarını daima makul seviyelerde tutuyor. Alo'yu elli yıla yaklaşan süre zarfında Türkiye'nin en çok tercih edilen deterjan markalarından biri haline getiren unsurlar arasında kalitesinin yanı sıra uygulamış olduğu bu fiyat politikaları geliyor. 

Alo toz deterjan çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatı, üstün temizleme gücü ve çamaşırları koruyan yapısıyla Alo deterjanları güvenle tercih edebilirsiniz.

Alo Deterjan Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Alo
  2. Ariel
  3. Omo
  4. Persil
  5. Bingo
  6. Tursil
  7. ABC
  8. Ace
  9. Amway
  10. Eti Matik
  11. Ayvalık Baharat
  12. Sodasan
  13. Hepsi Dahice
  14. Poxy
  15. Rinso
  16. Akbel Kimya
  17. Almawin
  18. Dalin
  19. Hacı Şakir
  20. Hergunyeni
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Alo
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002240
BAŞA DÖN