Altis SD5000 2,5 hp Masajlı Motorlu Mp3 Çalar Koşu Bandı + Twister +TC500 Mekik Aleti

Altis SD5000 2,5 hp Masajlı Motorlu Mp3 Çalar Koşu Bandı + Twister +TC500 Mekik Aleti

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
MÜKEMMEL BİR KOŞU BANDI (09.01.2009)
Ürünü aldım 2 gündür kullanıyorum. Montajı 30 dk sürdü tek başıma monte ettim. Söylendiği gibi bir montaj klavuzu yok ancak hiç gerek yok. Zaten fazla takılacak birşey yok. Kullanma klavuzunun ön yüzündeki resim ile çok kolay montaj olabiliyor. Kolları, fişleri, yürüme yeri, masaj aletinin kolu, masaj aleti birde altındaki hidrolik var. inanın çok kolay. Birde mıknatıslı anahtarı var, herhalde çocukların çalıştıramaması için. Ama en beğendiğim özelliği motorun kesinlikle hiç sesi yok, sadece çok az sürtünme sesi geliyor oda normal tabi, yürüyüş bandı ile altındaki destek arasında oluşan bir ses bu. Masaj aleti tabi titreşimle çalıştığından az bir gürültü var, ama rahatsız edici bir ses değil. Nabız ölçümü çok güzel. Yani komşularınız rahatsız olmayacak. Yalnız ne işe yaradığını anlamadığım sarı ışıklar yanıp sönüyor. Bir ara onlarıda çözerim herhalde. üzerinde nabız, süre, kalori, hız gösteren göstergeler var. birde katedilen yol olsaydı güzel olacakmış. Eğimi satın alırken dikkate almamıştım. Ama görünüşe göre fazla gerekli değil. Pahalı aletlerde mutlaka extralar vardır ama, evde spor için gayet yeterli bir cihaz. İç rahatlığı ile tavsiye ederim. devamını göster devamını gizle
MEHMET KIDIR (42) /Aydın/Türkiye Tüm Yorumlar (1276)
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249

 

Ürün Adı :ALTİS SD 5000 - MASAJ + MEKİK + TWISTER + MP3 GİRİŞLİ + HOPARLÖR FONKSİYONLU 2.5 Hp MOTORLU KOŞU BANDI

Cihaz Özellikleri:

 • Motor Gücü Sürekli : 2,5 hp Sürekli DC Motor
 • Motor Gücü Maximum : 4 hp DC Motor
 • Hız Minimum : 0,8 km/saat
 • Hız Maksimum : 12 km/saat
 • Koşu Alanı : 42 cm * 122 cm muadillerine göre uzun ve geniş bir alanda daha rahat bir alanda spor yapmanızı sağlar.
 • Taşıma Kapasitesi : 120 kg.
 • Gürültü Düzeyi : En yüksek hızda 50-55 db
 • Katlanma ve Taşıma : Katlanır ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınır.
 • Programlar : 5 Hazır program + 1 Manuel programı vardır.
 • Tutma Kolları : Tutma kollarında hız artırma ve azaltma tuşları bulunmaktadır.
 • Ürünün Üstün Özelliği : Bu üründe koşu, yürüyüş, mekik, ağırlık çalışması ve masaj gibi 6 farklı spor arzunuzu yerine getirme keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.

  Konsol Özellikleri:

 • Gösterge Tipi : Mavi Işıklı, LCD Elektronik Ekran
 • Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, program.
 • Elden Nabız Ölçme : Her iki tutma kolundan da arzu ettiğiniz her an nabzınızı ölçebilirsiniz.
 • Emniyet Anahtarı : Emniyet anahtarı sayesinde herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durur.
 • LCD Ekran : Mavi ışıklı LCD ekran gün ışığında net okunma sağlar.
 • Masaj Cihazı : Vücut yağlarını ve selülitleri parçalayarak eritmenizde yardımcı olacak masaj cihazı koşu bandının önüne monte edilmiştir.
 • Anti-Selülit Kemer : Masaj cihazının üzerinde özel anti-selülit kemeri bulunmaktadır.
 • Mekik : Karın kaslarınızı güçlendirmek için mekik aparatı cihazın ön alt kısmına monte edilmiştir.
 • Twister : Ürün yanında twiter aleti gelmektedir.Twister hareketi ile karın ve bel bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilir, kısa sürede fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 • Hedef Girme : Nabız, mesafe, kalori ve zaman hedefleri girilebilir.
 • Konsolda Direkt Hız Tuşları : Konsolda 2 km/saat,3 km/saat,4 km/saat,5 km/saat,6 km/saat,7 km/saat,8 km/saat,10 km/saat,12 km/saat direkt hız tuşları bulunmaktadır.

  Ölçü ve Ağırlıklar:

 • Kurulu Ebatlar : Uzunluk: 165 cm, Genişlik: 63 cm, Yükseklik: 126 cm
 • Katlı Ebatlar : Uzunluk: 83 cm, Genişlik: 63 cm, Yükseklik: 137 cm
 • Net & Brüt Ağırlık : Net : 64 kg , Brüt : 72,5 kg.
 • Koli Ebatları : Koli 1 : 153 cm x 72,5 cm x 32 cm - Koli 2 : 43 cm x 33 cm x 16 cm

<

ALTİS SD 5000 Koşu Bandı ile düzenli antrenman yaparak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz!

Koşu Bandı Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

EFS Sistemi

Tüm koşu bantlarımızda kullanıcıların güvenliği düşünülerek geliştirilen emniyetli yavaş açılma sistemi ürünü hem katlarken hem de açarken maximum düzeyde güvenliğinizi sağlamaktadır. Özellikle ürün kullanıma hazır hale getirilmek için açılırken yavaşça inerek zemininize zarar vermez. Ürünlerimiz kendi kendine yavaşça zemine inerek el ve ayağınızı koşu bandının herhangi bir yerine sıkıştırmanızı engeller.

Motor Cooling System

Motor soğutma sistemi ile çalışma halindeyken motorda oluşabilecek herhangi bir baskı ya da ısınmanın engellenmesi sağlanıyor. Böylelikle ürünümüzü uzun yıllar kullanabilmenize olanak veriyor.

Safety System

Koşu bandınızı seçerken ne kadar güvenli olduğunu düşünmüyor musunuz ? Geliştirmiş olduğumuz Safety System ile tüm kondisyon cihazlarımızda insan sağlığını en ön plana koyuyoruz. Voltaj akımını düzenli olarak test eden cihazlarımız herhangi bir olumsuzluk durumunda hata kodu vermektedir. Bu sistem diğer kondisyon cihazlarında karşılaşabileceğiniz elektrik çarpmalarını önler.

Comformite Europeenne Standartları

Kondisyon Cihazları CE (Comformite Europeenne) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bununla birlikte tüm kondisyon ürünlerimizin üretiminde RoHS (Restriction of Hazardous Substances) (Zararlı madde kullanımının sınırlandırılması) vardır. Kondisyon cihazlarında kurşun, elektrikli ve elektronik ekipmanlarda kullanılan potansiyel zararlı maddeler kullanılmamıştır. Kondisyon Cihazları ve aksesuarları doğa dostudur. İnsan ve çevre sağlığına uygun olarak üretilmiştir.

Air Shock

Air Shock sistem tüm dünyada kabul gören ve bir çok kullanıcının dikkat etmesi gereken önemli bir zemin türüdür.Enerji geri dönüşümü ve yastıklama özelliği sayesinde bacak kaslarında, özellikle dizlerde ve diz arkası kirişlerinde oluşan yıpranma ve gerginliği diğer koşu bantlarına göre minimuma indirir.Böylece, Air Shock sistemi daha ileri iten benzersiz bir enerji dalgası yaratarak keyifle spor yapmanızı sağlar.

Silent Belt Transmission

Bu sitem evinizde ya da ofisinizde spor yaparken komşularınıza veya yakınınızdaki diğer kişilere rahatsız edici seslerin ulaşmasını engeller. Böylece spor yaparken etrafınızdaki kişileri düşünmeden keyifle spor yapabilirsiniz.

Koşu Bandınızı Doğru Kullanın

Uzmanlar, koşu bantlarında yapılan koşu esnasında uygun ayakkabı seçmeniz ya da çorapla koşmayı denerseniz,bu durumun ayak bileğinizden dizinize kadar tedavisi son derece zor sorunlara yol açabileceği uyarısında bulunuyor.

Ayakkabısız Koşmayın !

Bu durumun en önemli nedenlerinden biri, evde bir yürüyüş aleti olmasına rağmen koşu bandında iyi bir ayakkabının kullanılmaması, bandın üzerinde basit ayakkabılarla hatta çorapla koşulmasıdır.

Bandın Seçimi Önemli

Koşu bandının seçimi de çok önemlidir. Son yıllarda koşu bantlarında teknolojik gelişmeler çok fazla ama yine de günümüzde satılan koşu bantlarının bir kısmı yumuşatıcısı yani tartanı olmayan bantlardır. Bu durumda siz yere ayağınızı koyduğunuz anda verilen güç aynı şiddette ayak bileğine, dize ve kalçaya gelir. Bu da eklemdeki kıkırdaklar üzerine aşırı yük getirir. Belli bir süre sonra da ağrıya neden olur. Bu yüzden koşu bandı seçerken mutlaka yumuşatıcısı olan bantlı koşu cihazlarını seçmek gerekir. Bu yumuşatıcıların sıfırdan 8'e kadar modelleri bulunur. Bunları kendi ritminize ve vücut yapınıza göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle yürüyüşlerin dışında yapılan koşularda bu bantların gerçekten son derece önemlidir.

Süreyi Abartmayın

Ayrıca koşu bantlarının kullanım sisteminde de bazı hatalar yapılıyor. Spor yapmanın çok faydalı olduğu düşünülerek her gün 45 dakika banda çıkanlar var. Üstelik bu 45 dakikanın son 20 dakikası koşu tarzında yapılıyor. Bu kadar yoğun bir tempo eklemlere aşırı yük getirerek ağrı yaratır, sonra da kıkırdak hücrelerini etkileyerek kayba yol açar. İdeal olanı iki günde bir yarım saati geçmeyen yürüyüşler ve koşular yapmaktır. Özellikle ağrı başladıktan sonra mutlaka bir doktor kontrolünden geçmek ve koşu bandı kullanım programı almak gerekir. Bu tip ağrıları olan kişilerin yürüyüşlerini özellikle toprak zeminde veya tartan zeminde (halı sahalarda kullanılan madde) yapmalarını öneririm. Eğer illa yürüme bandında yürüyüş yapılacaksa 4- 4,5 hızı geçmeyecek şekilde 20 dakika ile 30 dakika arasında yürüyüş yapılabilir. Ancak özellikle koşulmasını öneriyorum.

 

Spordan Önce Isının

Spor yaparken oluşan sakatlıkların, ısınmadan spora başlandığı hallerde artırdığı söylenmektedir. Spor öncesinde yapılan germe ve ısınma hareketleri yanlış spor yapıldığı takdirde sakatlanma oranını azaltmaz. Sadece sizi spora hazırlar. Ayrıca spora çabuk yoğunlaşma açısından fayda da sağlar.

Kaç dakika egzersiz ?

Aletlerin sayısına göre her alette geçirilecek süre de faklıdır. Yürüme bandı için 20–30 dakika, bisiklet için 15 dakika idealdir. Adale çalıştırıcılarda özellikle de bacak adalelerini çalıştıran aletlerde 10 defadan iki set, üst grubu çalıştıran aletlerde düşük ağırlıklarla 10 defadan iki set yapılabilir. Ay yürüyüşü denilen alette ise direnci sıfırdan başlatıp yavaş yavaş artırarak yaklaşık 15 dakikalık egzersizi öneririm. Egzersizin başında ve sonunda vücudu esnetici egzersizler yapmak da son derece faydalıdır. Bunun iki yararını göreceksiniz. Birincisi adale ve tendonlarınızı spora hazırlarsınız. İkincisi ise adale ısısını artırarak konsantrasyonunuzu yükseltirsiniz. Öte yandan aletten alete geçiş sırasında bir-iki dakikalık molalar son derece yararlıdır. Çok uzun süreli ara vermekten ise kaçınmalısınız. Spor sırasında kişilerin kalp ritimlerini ve tansiyonlarını mutlaka kontrol ettirmeleri gerekir. Sağlıklı kişilerin de, normal kiloya sahip olanların da yapacakları egzersiz tiplerine göre kalp ritimlerini ve tansiyonlarını kontrol ettirme zorunlulukları vardır. Aksi takdirde çeşitli sağlık sorunlarının yaşanma ihtimali doğacaktır.

Not: Antrenman programını uygulamadan önce doktorunuza danışınız.

ALTİS SD 5000 Koşu Bandını uzun ömürlü kullanmak için neler yapmalıyım?

Koşu bandının yağlanması (Slikonlanması) : Koşu bandı stop konumundayken Lastik/palet kısmın yukarıya doğru esnetilerek,zemine yaklaşık 50 cm boyunca ince bir şerit halinde sıkılması suretiyle yapılır.Aynı işlem diğer taraftan tekrarlanarak bakım sonlandırılır.Yağlama bakımı bitiminde cihazı çalıştırıp üzerinde 1 dakika yürüyerek yağın yayılmasını sağlayın.Bakımı 10 kullanım saatinde bir tekrarlayınız.

Koşu bandının nasıl yağlanacağı temsilen aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

 
Temizleme ve Bakım : Anahtar kelime temiz tutmak. Kirli bir koşu bandı, bantın bozulmasına neden olur; hızdaki ani değişiklikler kirli hız sensörlerinden dolayı motora aşırı yüklenme yapar. Bu tür problemlerden uzak kalmak için koşu bandınızı haftada bir kere temizleyiniz.Bantı ve güverte ile bant arasındaki boşluğu olabildiğince iyi temizleyin. Sadece üretici tarafından önerilen yağlamayı kullanın. Bantın üzerini kontrol edin. Aşırı gevşek ya da sıkı bant aşırı sürtünmeye ve yırtılmaya neden olur. Her türden gıcırdama sesleri ve /veya kayış kopmalarını önlemek için kendi düzeyinize uygun olarak ayarlamaları yapınız.P>

Kullanım Talimatı : ALTİS SD 5000 Koşu bandını çalıştırmadan önce bandın üstüne çıkmayınız. Koşu bandınızın üzerine çalıştırmadan çıkarsanız bu koşu bandının motoruna ağır darbe vermekte ve motorunuzun ömrünü kısaltmakta.önce yan çıtalara basınız. Koşu bandını çalıştırdıktan sonra yaklaşık 2km - 2,5km hızda bandın üzerine çıkmanız tavsiye edilir..
Koşu bandını durduracağınız zaman da ilk önce, hızı en yavaş hıza düşürmeniz ve yan çıtalara basmanız, ardından koşu bandını durdurmanız tavsiye edilir.
Bu iki işlem sayesinde motor ömrü uzayacaktır.

Kurulum: ALTİS SD 5000 Koşu bandı elinize geçtiğinde dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz.
Ürünü kendiniz kurmanız durumunda Garanti Dışına Çıkmaz.

Eğer kuramazsanız, en yakın servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Ücretsiz montaj talepleriniz için 0850 495 52 12 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

tarafından ithal edilmiş olup tüm yedek parça ve servis hizmetleri SPOR DÜNYASI A.Ş garantisindedir.

Garanti ve Teknik Servis

 • 10 yıl yedek parça tedarik garantisi

 • 2 yıl diğer komponentlerin garantisi

 • Tüm Türkiye'de ücretsiz kargo ve ücretsiz montaj hizmeti.

 • 81 ilde 229 noktada teknik servis imkanı.

Koşu bandı elinize geçtiğinde, dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Cihazı kendiniz kurmak isterseniz "ürün videoları" butonuna tıklayarak sizler için özel hazırlamış olduğumuz kurulum videomuzu izleyebilirsiniz kendi yapmış olduğunuz kurulumda ürün Garanti Dışına Çıkmaz ."

Spor Dünyası A.Ş tarafından ithal edilmiş olup tüm yedek parça ve teknik servis hizmetler Spor 
Dünyası A.Ş garantisindedir.Teknik servis için 0850 495 52 12 numaralı hattı arayarak ücretsiz kurulum talep edebilirsiniz.

Marka Altis
Çalışma Tipi Motorlu
Eğim Manuel
Taşıma Kapasitesi 120 kg
Program Var
Motor Gücü 2.5 hp
Max.Hız 0-12 km/s
Nabız Ölçme Var
Eğim Derecesi 3 kademeli
Program Sayısı 6
Bant Ebatları 42 x 122 cm
Zemin Türü Esnek Zemin
Vücut Yağ Oranı Ölçme Var
Net Ağırlık 64 kg
Ebat 165 x 63 x 126 cm
Dokunmatik Ekran Yok
Gürültü Düzeyi 50-55 db
Katlanabilme Var
Mp3 Çalar Var
Masaj Var
Adımsayar Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORALTISSD50001
Altis SD5000 2,5 hp Masajlı Motorlu Mp3 Çalar Koşu Bandı + Twister +TC500 Mekik Aleti Yorumları
Tüm yorumları gör (1276)
150
2000
Ürün hakkındaki deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuz uygun bulunduğu takdirde en geç 1 hafta içinde yayınlanacaktır. Yorum yayınlanma kriterleri
 • İyi hizmet
  (12.11.2015)

  Hızlı kargo sorunsuz ürün kurulumunu kendim yaptım tavsiye ederim ürün iyi

  /

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Güzel bir ürün
  (02.11.2015)

  Fiyatına göre güzel bir ürün.

  /Düzce/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Altis sd5000
  (01.11.2015)

  Ürün çok güzel hemen teslim edildi,kurulumu için teknik servisi aradım önce 4 gün içinde geleceklerini söylediler snra ertelediler sürekli ,ürün güzel teknik servis yavaş,kötü15 günde anca gelip kurulumu yaptılar

  /İzmir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (0)

 • iş görür
  (31.10.2015)

  ev için ideal bir ürün . ürünü kendim yarım saatte kurulum cdsine bakarak kurdum gayet memnunum

  MERKEZ/Sivas/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Güzel
  (31.10.2015)

  Hızlı teslimat ürün güzel teşekkrler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Altis SD5000 2,5 hp Masajlı Motorlu Mp3 Çalar Koşu Bandı
  (25.10.2015)

  iki kere kullandım . ürün güzel hoşuma gitti

  TATVAN/Bitlis/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (0)

 • fena değil..
  (05.10.2015)

  ürün güzel ama dar bence.. daha geniş ve rahat bi bant tercih edebilirsiniz.. stabil ve ses yapmıyor, güçlü motoru var gibi..

  /Sakarya/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Mükemmel
  (27.08.2015)

  Ürünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnun kaldım

  /Eskişehir/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (0) Hayır (1)

 • ykslkrmn
  (01.08.2015)

  2 gündür kullanıyorum. Şimdilik memnun kaldım. 2 saatte kurulumunu tamamladım. Gayet sessiz çalışıyor. Umarım uzun süre sorun çıkarmadan çalışır.

  /Giresun/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (1) Hayır (0)

 • fiyat performans çok güzel
  (21.05.2015)

  2 günde teslim edildi. kurulum için servis beklemeye gerek yok denildi bende kendim kurdum basit bir şekilde. 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum.

  /Ankara/Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (1276)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kiyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir.
100TL ve üzeri seçili spor/outdoor alışverişlerinde kargo bedava!
BAŞA DÖN