Altis Kondisyon Bisikletleri

Teknolojinin nimetlerinden artık herkes faydalanabiliyor. Kısa mesafelerde bile bir yerden bir yere giderken kullanılan taşıtlar, eve ulaşmak için merdiven yerine asansörün daha sık tercih edilmesi ve düzensiz beslenme gibi durumların üst üste gelmesi neticesinde alınabilen fazla kilolar, sağlığınızı tehdit etmeye başlayabiliyor. Açık havada bisiklet sürmek isteyenlerin karşısına ise hava kirliliği, bisiklet sürme alanlarının azlığı gibi engeller çıkıyor ve tüm bu nedenler, kondisyon bisikleti satın almayı bir tercihten ziyade zorunluluk haline getiriyor. Türkiye’nin en ünlü spor malzemesi üreticilerinden olan Altis’in imzasını taşıyan kondisyon bisikletleri, evde spor yapma konusunda fikrinizi olumlu yönde değiştirmeye hazırlanıyor.

Altis Kondisyon Bisikleti

Evinizde kondisyon bisikletini koyacağınız alanın genişliği ne kadar olursa olsun, Altis farklı boyutlarda ve modellerdeki birçok kondisyon bisikleti çeşidi ile evde egzersiz keyfini yaşamanızı mümkün kılıyor. Dikey konumlu oturuma uygun, yatay konumlu oturuma uygun ve eliptik modelli kondisyon bisikletleri evde spor yaparak formda kalmanızı sağlıyor.

Altis kondisyon bisikletlerinin çalışma mekanizması, genellikle manyetik yapılı ve Silent Belt teknolojisine sahip olduğundan, bisikleti sürerken gürültü duymanız önleniyor. Modellerde yer alan dijital göstergelerde; hız, mesafe, zaman, ısı, harcanan kalori, nabız ve oda sıcaklığı gibi spor sırasında hem motivasyonunuzu arttırabilecek hem de işinize yarayabilecek değerler bulunuyor. Oturma yapılı bisikletlerin sele kısımları kaliteli malzemeden üretildiği için uzun süreli kullanımlarda size bir rahatsızlık vermedikleri gibi, konsantrasyonunuzda da herhangi bir kayba neden olmuyor. Çoğu üründe bulunan el ve kol açısı ayarlanabilen gidonlar sayesinde, duruşunuzu spor süresince doğru ve sağlıklı biçimde tutmanız sağlanıyor. Satın alacağınız Altis kondisyon bisikletleri pedal sertliğini istediğiniz gibi belirleyebilmenize ve kaslarınızı buna göre güçlendirebilirmenize yardımcı oluyor. Eliptik bisikletlerin ve oturarak kullanılan bisikletlerin bazı modelleri, size yalnızca aldığınız ürünle ilgili egzersizleri yaptırmakla kalmıyor, çok daha fazlasını sunuyor. Örneğin; bazı kondisyon bisikletleriyle birlikte gelen twister ve çekme lastikleri sayesinde, birden fazla kas grubunu ayrı ayrı çalıştırabilirsiniz. Burada önemli olan, spora ne kadar zaman ayırabileceğinizi ve hangi amaçla kondisyon bisikleti satın alacağınızı belirlemek.

Altis Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Altis kondisyon bisikleti fiyatları; ürün özelliklerine göre değişim gösteriyor. Çalıştırmak istediğiniz kas gruplarınıza veya yapmak istediğiniz egzersiz çeşitlerine göre seçebileceğiniz onlarca Altis kondisyon bisikleti bulunuyor.

Eğer amacınız sadece bacak kaslarınızı mümkün olduğunca rahat bir şekilde çalıştırmaksa, yaslanarak kullanabileceğiniz yatay konumlu kondisyon bisikletlerini seçebilirsiniz. Normal bir bisiklet kullanıyormuş hissi yaşayarak bacaklarınızı çalıştırmak öncelikli hedefinizse, dik konumlu kondisyon bisikletleri size göre olabilir. Egzersiz sırasında bacaklarınızla birlikte üst gövdenizi de çeşitli şekillerde kullanmak isterseniz, normal kondisyon bisikletlerine göre daha fazla efor sarf ederek spor aktivitenizi gerçekleştirebileceğiniz eliptik kondisyon bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Kol, omuz ve sırt kaslarınızı herhangi bir ağırlık altına girmeden çalıştırmak ve evde kanepe rahatlığında bisiklet sürmek istiyorsanız, normal kondisyon bisikletlerinden farklı olarak, Altis Run gibi ürünlere yönelebilirsiniz. Bu sayede arzu ederseniz kollarınızı ve diğer üst bölge kaslarınızı, arzu ederseniz de bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı da diğer kondisyon bisikletlerine oranla farklılık gösterebiliyor.

Kondisyon bisikletlerinin fiyatları, beraberinde getirdiği teknik donanımlara ve ekipmanlara göre de değişiklik arz edebiliyor. Örneğin; sadece eliptik kondisyon bisiklet yeteneği olan ürünlerin fiyatı; yanında dambıl seti, twister, stepper ve masaj bandına sahip olan eliptik kondisyon bisikletlerine göre daha farklı olabiliyor.

Altis kondisyon bisikletleri arasından fiyat ve özellik olarak beklentilerinizi karşılayan ürünleri kolaylıkla seçebilir, sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Altis Kondisyon Bisikletleri

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Altis
  2. Voit
  3. Hattrick
  4. Dynamic
  5. Fox Fitness
  6. Dunlop
  7. Kettler
  8. Ksf
  9. Life Fitness
  10. Reebok
  11. Athletic
  12. Cosfer
  13. Elite
  14. Lifefit
  15. Magnum
  16. Proform
  17. Voyager
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Bisiklet Tipi
 5. Satıcı
 • Marka Altis
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN