Altus Buzdolapları

Yiyecekleri taze tutmak ve bozulmadan saklamak için kullanılan buzdolapları bir evin en temel ihtiyaçlarından biridir. Gelişen teknoloji ile özellikleri ve modelleri değişen buzdolapları soğutma sistemleri ve ebatları ile farklı kullanıcılara hitap eder. Özellikle geniş ebatları ile kalabalık ailelere uygun olan veya ideal boyutları ile küçük aileler için üretilen dolap modellerini farklı markalardan inceleyebilirsiniz. Beyaz eşya üreticisi Arçelik’in markalarından biri olarak hizmet veren Altus markasının buzdolaplarına ulaşabilirsiniz.

Altus Buzdolabı

Elektrikli ev aletlerinden ısıtma soğutma sistemlerine kadar ihtiyaç duyulan birçok aleti üreten Altus, tüketiciler için hayatı kolaylaştırma prensibiyle hareket eder. Yalın ve işlevsel tarzı ile diğer beyaz eşya üreticilerinden ayrılan marka, buzdolabı çeşitlerinde de kendine özgü modellere sahiptir. Tasarımları, işlevsel özellikleri, rahat kullanılan raf dizaynları ile öne çıkan Altus buzdolapları tek kapılı, tezgah altı ve çift kapılı gibi farklı modellere sahiptir.

Altus yeni nesil no frost buzdolaplarında öne çıkan özellik, soğutucu ve dondurucu bölmelerinin birbirinden bağımsız çalışmasıdır. Ayrı çalışan soğutucu sistemleri ile raflar arasında dengeli hava dolaşımına izin veren ürünler farklı gıdalar için uygun ısı ayarını sağlar. Multiflow sistemi ile her rafa eşit hava üfleyen dolaplar, antibakteriyel kapı kolu ve iyonizer sistemi gibi hijyen uygulamaları ile tercih edilir.

Altus Buzdolabı Modelleri

Altus buzdolapları arasında tezgah tipi mini buzdolabı, tek kapılı buzdolabı, statik buzdolabı ve no frost buzdolabı gibi farklı modellere ve çalışma prensiplerine sahip ürünler bulunur. No frost buzdolapları arasında A+ enerji sınıfı, buzluk kısmı altta ve üstte olan modeller yer alır. Hacimleri ve buzluk ebatları farklı olan no frost buzdolapları, özellikle kapı kolu dizaynları ve sade tasarımları ile öne çıkar.

Statik buzdolabı modelleri arasında ise A+ sınıfı ve A sınıfına oranla daha verimli olan ürünler bulunur. Buz yapma kapasiteleri farklı olan modellerde metalik gri renklere sahip buzdolapları, farklı mutfaklara uyum sağlayarak mekanlara şıklık katar. Statik buzdolapları arasında, dondurma seviyesi farklı olan ürünleri detaylıca inceleyerek, ailenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Altus Buzdolabı Fiyatları

Altus buzdolaplarının fiyatları, modellerine bağlı olarak değişir. No frost buzdolaplarında kombi tipi modele sahip ürünler uygun fiyat aralıkları ile tüketiciye sunulur. Buzluk kısmının üst kısımda bulunduğu geniş hacimli ürünlerde ise ürün ebatları buzdolabı fiyatlarını etkiler.

4 veya 5 kişilik ailelere hitap eden buzdolapları ise nem kontrol sistemi, düşük ses seviyesi ve iz bırakmayan inoks teknolojisi ile avantajlı fiyatlara sahiptir. Altus statik buzdolabı modellerinde ise çift kapılı ve geniş hacimli ürünler farklı bütçelere hitap eder. Düşük hacimli statik buzdolapları ise uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Altus Buzdolabı Nasıldır?

Altus buzdolapları farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap ettiği için değişik özellikleri ile öne çıkar. No frost çift kapılı dolaplar sessiz çalışma özelliği ve şık iç tasarımı ile dikkat çeker. Özellikle fiyat ve performans açısından başarılı bulunan no frost buzdolapları, hızlı soğutma performansı ile müşterilerin beklentilerini karşılar.

Geniş buzdolapların da ise derinlik gibi özellikler dikkat çeker. Özellikle buzluk kısmını çok kullananlar ve yiyecek stoklamak isteyenler için derin buzdolapları ideal bir tercih olur. Kombi tipi buzdolapları arasında ise sade tasarımı ile her mutfağa yakışacak ürünler tercih edilir. Çekmeceli buzluğu bulunan kombi tipi ürünler, buzluk kısmını düzenli kullanmak isteyenler için ideal bir seçim olur. Statik buzdolaplarında ise uygun fiyatlı ürünler hem kullanışlı rafları hem de hızlı soğutma özelliği ile kullanıcıların ilgisini çeker.

Altus Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

37 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Samsung
  3. Arçelik
  4. Altus
  5. Siemens
  6. Profilo
  7. Bosch
  8. Uğur
  9. Hotpoint Ariston
  10. Vestel
  11. LG
  12. Liebherr
  13. Electrolux
  14. Grundig
  15. Indesit
  16. Regal
  17. Finlux
  18. Hitachi
  19. Sharp
  20. Hoover
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Enerji Sınıfı
 6. Satıcı A-Z
 7. Üretici
 8. Ürün Tipi
 9. Yükseklik A-Z
 10. Ürün Rengi
 11. Dondurucu Özelliği
 12. Genişlik A-Z
 13. Ürün Toplam Hacmi(Lt)
 • Marka Altus
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN