Altus Buzdolapları

Yiyecekleri taze tutmak ve bozulmadan saklamak için kullanılan buzdolapları bir evin en temel ihtiyaçlarından biridir. Gelişen teknoloji ile özellikleri ve modelleri değişen buzdolapları soğutma sistemleri ve ebatları ile farklı kullanıcılara hitap eder. Özellikle geniş ebatları ile kalabalık ailelere uygun olan veya ideal boyutları ile küçük aileler için üretilen dolap modellerini farklı markalardan inceleyebilirsiniz. Beyaz eşya üreticisi Arçelik’in markalarından biri olarak hizmet veren Altus markasının buzdolaplarına ulaşabilirsiniz.

Altus Buzdolabı

Elektrikli ev aletlerinden ısıtma soğutma sistemlerine kadar ihtiyaç duyulan birçok aleti üreten Altus, tüketiciler için hayatı kolaylaştırma prensibiyle hareket eder. Yalın ve işlevsel tarzı ile diğer beyaz eşya üreticilerinden ayrılan marka, buzdolabı çeşitlerinde de kendine özgü modellere sahiptir. Tasarımları, işlevsel özellikleri, rahat kullanılan raf dizaynları ile öne çıkan Altus buzdolapları tek kapılı, tezgah altı ve çift kapılı gibi farklı modellere sahiptir.

Altus yeni nesil no frost buzdolaplarında öne çıkan özellik, soğutucu ve dondurucu bölmelerinin birbirinden bağımsız çalışmasıdır. Ayrı çalışan soğutucu sistemleri ile raflar arasında dengeli hava dolaşımına izin veren ürünler farklı gıdalar için uygun ısı ayarını sağlar. Multiflow sistemi ile her rafa eşit hava üfleyen dolaplar, antibakteriyel kapı kolu ve iyonizer sistemi gibi hijyen uygulamaları ile tercih edilir.

Altus Buzdolabı Modelleri

Altus buzdolapları arasında tezgah tipi mini buzdolabı, tek kapılı buzdolabı, statik buzdolabı ve no frost buzdolabı gibi farklı modellere ve çalışma prensiplerine sahip ürünler bulunur. No frost buzdolapları arasında A+ enerji sınıfı, buzluk kısmı altta ve üstte olan modeller yer alır. Hacimleri ve buzluk ebatları farklı olan no frost buzdolapları, özellikle kapı kolu dizaynları ve sade tasarımları ile öne çıkar.

Statik buzdolabı modelleri arasında ise A+ sınıfı ve A sınıfına oranla daha verimli olan ürünler bulunur. Buz yapma kapasiteleri farklı olan modellerde metalik gri renklere sahip buzdolapları, farklı mutfaklara uyum sağlayarak mekanlara şıklık katar. Statik buzdolapları arasında, dondurma seviyesi farklı olan ürünleri detaylıca inceleyerek, ailenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Altus Buzdolabı Fiyatları

Altus buzdolaplarının fiyatları, modellerine bağlı olarak değişir. No frost buzdolaplarında kombi tipi modele sahip ürünler uygun fiyat aralıkları ile tüketiciye sunulur. Buzluk kısmının üst kısımda bulunduğu geniş hacimli ürünlerde ise ürün ebatları buzdolabı fiyatlarını etkiler.

4 veya 5 kişilik ailelere hitap eden buzdolapları ise nem kontrol sistemi, düşük ses seviyesi ve iz bırakmayan inoks teknolojisi ile avantajlı fiyatlara sahiptir. Altus statik buzdolabı modellerinde ise çift kapılı ve geniş hacimli ürünler farklı bütçelere hitap eder. Düşük hacimli statik buzdolapları ise uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Altus Buzdolabı Nasıldır?

Altus buzdolapları farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap ettiği için değişik özellikleri ile öne çıkar. No frost çift kapılı dolaplar sessiz çalışma özelliği ve şık iç tasarımı ile dikkat çeker. Özellikle fiyat ve performans açısından başarılı bulunan no frost buzdolapları, hızlı soğutma performansı ile müşterilerin beklentilerini karşılar.

Geniş buzdolapların da ise derinlik gibi özellikler dikkat çeker. Özellikle buzluk kısmını çok kullananlar ve yiyecek stoklamak isteyenler için derin buzdolapları ideal bir tercih olur. Kombi tipi buzdolapları arasında ise sade tasarımı ile her mutfağa yakışacak ürünler tercih edilir. Çekmeceli buzluğu bulunan kombi tipi ürünler, buzluk kısmını düzenli kullanmak isteyenler için ideal bir seçim olur. Statik buzdolaplarında ise uygun fiyatlı ürünler hem kullanışlı rafları hem de hızlı soğutma özelliği ile kullanıcıların ilgisini çeker.

Altus Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Altus
  2. Liebherr
  3. Siemens
  4. Samsung
  5. Arçelik
  6. Hotpoint Ariston
  7. LG
  8. Profilo
  9. Vestel
  10. Beko
  11. Bosch
  12. Grundig
  13. Electrolux
  14. Hitachi
  15. Regal
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Hoover
  19. Franke
  20. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Tipi
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ürün Toplam Hacmi(Lt)
 8. Kontrol Paneli
 9. Genişlik A-Z
 10. Yükseklik A-Z
 11. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 12. Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 13. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 14. Satıcı A-Z
 15. Üretici
 16. Ürün Rengi
 17. Dondurucu Özelliği
 • Marka Altus
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN