Mutfak gereçleri arasında olmazsa olmazlar arasında yer alan fırınlar, lezzetli yemeklerin yapımında büyük kolaylık sağlıyor. Bazen aperitif yemeklerin yapımında bazen de tüm aileyi bir araya toplayan birbirinden lezzetli pasta, börek, kurabiye yapımında kullanılan fırınlar, her evin gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle mutfakta zaman geçirmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olması yanında birçok tarifin kolayca pişirilmesini sağlaması da fırınların her evde kendisine yer bulmasının başlıca nedenleri arasında yer alıyor.

Altus Fırın

Altus Fırın, kalitesi ve şıklığı ile göz dolduruyor. Mutfakta kullanılan bir ürün olması nedeniyle bir fırında bulunması gereken en önemli özellikler, elbette ki kalite, güvenlik ve uzun kullanım ömrüdür. Ocağı da bulunan Altus fırınlardaki otomatik gaz kesme özelliği sayesinde rüzgar veya yemeğin taşması sonucu ocak alevinin sönmesi durumunda gaz akışı otomatik olarak kesildiği için gaz sızıntısı gibi bir sorun yaşanması engellenmiş oluyor.

Altus fırınlar, yiyeceklerin, besin değerlerini kaybetmeden en doğru ısıda pişmesine yardımcı oluyor. Pişirilen yemeğin doğru ısıda ve doğru biçimde pişirilmesi, yemeğin lezzetini ve kalitesini artırdığı için en uygun ayarı bulmak oldukça önemli. Kolay kullanımı sayesinde yemeklerinizi en doğru ayarda ve ısıda pişirmenize yardımcı olması ile yemeklerinizin daha lezzetli olmasını sağlayan fırın modelleri, pratik kullanım kolaylıkları sayesinde size zaman da kazandırıyor.

Altus Fırın Modelleri

Bir mutfağın en önemli araçları arasında yer alan fırınların kalitesi ile olduğu kadar şıklığı ile de tatmin edici olması gerekiyor. Dış görünüş olarak şık ve zarif görünüme sahip bir fırın, mutfağın dekorasyonunu tamamlamada size kolaylık sağlayabilir. Altus, size sunmuş olduğu geniş renk seçenekleri ile mutfağınıza en uygun fırını bulmanıza yardımcı oluyor. Modern bir tasarıma sahip modeller, mutfağınızın şıklığını tamamlamanızda vazgeçilmez ürünler haline geliyor.

Altus, şıklığın yanında enerji tasarrufu da sağlayan modelleri ile aile ekonominize katkıda bulunmanızı kolaylaştırıyor. Böylelikle gönül rahatlığıyla yemeklerinizi pişirirken enerjiden de tasarruf edebiliyorsunuz. İhtiyacınıza göre 6 fonksiyonlu ya da 3 fonksiyonlu modellerden birini tercih ederek zevkinize ve kullanım amacınıza en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Ankastre ya da solo fırın tipi seçenekleri ile de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, fırınınızı seçerken tam da sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek ürünü bulmanıza oldukça yardımcı oluyor.

Altus Fırın Fiyatları

Kaliteleri, tasarımları ve model zenginlikleriyle göz dolduran Altus fırınlar, aradığınız özellikler doğrultusunda her ev ekonomisine uygun fiyat seçenekleriyle sunulduğundan en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyorlar. İhtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan modelleri tercih ederek evinizde istediğiniz yemek tarifini istediğiniz kalitede kolayca pişirebilirsiniz.

Model tercihi yaparken, fırını daha çok hangi alanda kullanacağınızın kararını verip ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak türde bir model seçmeniz gerekiyor. İhtiyacınıza en doğru biçimde cevap verecek uygun bir model seçmeniz halinde fiyat - performans uyumunu yakalamanız da oldukça kolay olacaktır. Modellerin detaylı özelliklerini inceleyerek sizin için en uygun ürünün hangisi olacağını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Altus Fırın Yorumları

Mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden birisi olması nedeniyle her evde bir fırın mutlaka bulunuyor. Fırın kullanan kişiler, memnuniyetlerini ya da memnuniyetsizliklerini yaptıkları yorumlarla belirtiyorlar. Altus Fırın kullanıcılarının yorumları; fiyat, model, kullanım kolaylığı ve güvenlik gibi noktalarda yoğunlaşıyor. Kullanıcı yorumları, Altus kullanıcılarının en başta fırınlarının güvenliğinden ve kalitesinden memnun olduğunu gösteriyor.

Mutfağa yeni yeni ısınmaya başlayan, fazla bir yemek yapma tecrübesi bulunmayan kullanıcılarsa kolay kullanımı sayesinde fırınlarına kolayca alıştıklarını ve yemeklerini hiç zorlanmadan ve hızlı bir şekilde istedikleri lezzette pişirebildiklerini belirtiyorlar.

Altus Fırın Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Termikel
  2. Arçelik
  3. Simfer
  4. Hoover
  5. Siemens
  6. Beko
  7. Vestel
  8. Altus
  9. Ferre
  10. Mekappa
  11. Silverline
  12. Hotpoint Ariston
  13. Teka
  14. ICF
  15. Ifc
  16. Çetintaş
  17. Eminçelik
  18. Samsung
  19. Bosch
  20. Esty
 2. Fiyat Aralığı
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kullanım Şekli
 6. Satıcı
 • Marka Altus
DSACategoryId/2147483637/235604/22016
BAŞA DÖN