Apple Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Apple laptop notebook dizüstü bilgisayarlar uzun süre dayanıklı pil ömrü, mükemmel ekran kalitesi ve özgün tasarım çizgisiyle bilgisayar deneyiminizi bir adım öteye taşıyor. Kullanım ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz modellerle performansınızı hızlandırabilir, eğlencenizi artırabilirsiniz. Düşük ağırlıklarıyla kolay taşınabilen Apple bilgisayarlar, değişen işlemci tipi, sistem belleği, ekran çözünürlüğü ve boyutuyla aradığınız özelliklere en uygun ürünü bulmanızda size yardımcı oluyor.

Apple Laptop

Apple laptop modellerinden tercih ederken öncelikle ihtiyacınıza yani bilgisayarı ne için kullanacağınıza göre seçim yapmalısınız. Daha yüksek performans gerektiren mimarlık, tasarım ve grafik gibi profesyonel kullanım alanları için Macbook Pro modellerini tercih edebileceğiniz gibi daha az işlemci gerektiren, günlük kullanımlarda ise Macbook Air ya da Macbook notebook bilgisayarları seçebilirsiniz. Macbook Air’ler günlük kullanımlara yönelik tasarlandığı için 11 ve 13 inç’lik ekranlara, Macbook Pro’lar 13, 15, ve 16 inç’lik ekran büyüklüklerine; Macbook modelleri ise 12 inç’lik ekran boyutlarına sahiptir. Tüm modeller, tam boyutlu ve arkadan aydınlatmalı klavye düzeniyle kolayca yazı yazmaya ve karanlık ortamlarda dahi kolay ve şık kullanıma izin verir. Apple dizüstü bilgisayarlarda ağırlık, Macbook Pro modellerine doğru artsa da, Macbook Air'ler halen performanslarıyla taşınabilirliği kolaylaştırıyor. Bu da gün içinde bilgisayarınızı dilediğiniz yere götürürken size kolaylık sağlıyor.

Modern ve sade tasarım çizgisiyle önce çıkan Macbook’lar sistem belleği kapasitesine, ekran çözünürlüklerine ve boyutlarına, işlemci hızına, ekran özelliklerine göre kategorize ediliyor. Wi-fi hızlarını en üst seviyeye taşıyan yeni bağlantı teknolojisine, yüksek flash depolama hızına ve uzun süreli pil ömürlerine sahip kullanıcı dostu Apple bilgisayarlar kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Alüminyum yekpare gövdeye sahip cihazlar, Intel yeni nesil Sandy Bridge kod adlı işlemciyle bilgisayarınızın performansını en üst seviyeye taşıyor.

Apple Laptop Fiyatları

İhtiyacınıza ve beğeninize uygun seçeceğiniz Apple bilgisayarların fiyat aralığı, cihazın teknik özelliklerine ve modeline göre değişiklik gösterir. Daha yüksek işlemci performansına sahip Macbook Pro modellerinin fiyatları Air ve Macbook Notebook modellerine göre daha yüksek olmakla beraber, her üç modelde de artan işlemci hızı, ekran çözünürlüğü, işlemci tipi ve RAM kapasitesiyle fiyatlar değişiyor. Markanın geniş fiyat yelpazesinde sunduğu birbirinden işlevsel ve kaliteli dizüstü bilgisayar modellerinden bütçenize uygun olanını bulabilirsiniz.

Apple Laptop Modelleri

12 inç ekran büyüklüğüne sahip Macbook’lar, Intel M işlemci tipi, 1.1 GHz işlemci hızı, 8 GB sistem belleği ve 256 GB dahili kapasiteleriyle altın, gümüş ve uzay grisi renkleriyle beğeniye sunuldu. 11 ve 13 inçlik ekran boyutuna sahip Air modeller ise ürüne göre değişkenlik gösteren Intel Core i5 işlemci tipine, 1.6 GHz işlemci hızına, 4 veya 8 GB sistem belleğine, 128 ve 256 GB dahili flash kapasitesine sahipler. Yüksek performanslı ve ergonomik Macbook Pro modelleri Intel Core M, Intel Core i5 ve Intel Core i7 işlemci tipine, 1.2 GHz, 2.5 GHz, 2.6 GHz, 2.9 GHz ve 3.4 GHz işlemci hızına, 4 GB, 8 GB ve 16 GB sistem belleğine ve 128, 256 ve 600 GB depolama kapasitesine sahip olabilir. Macbook Air modellerinde RAM’ler ince tasarımları nedeniyle yerden kazanmak için ana karta dahil edilmiş ve sonradan değiştirilemezken Pro modellerinde bu değişiklik sonradan da yapılabiliyor.

Apple’ın sade ve modern tasarım anlayışıyla bilgisayar tutkunlarının kullanımına sunduğu dizüstü laptop ve notebook modelleriyle performansınızı artırabilirsiniz. Bütçenize, ihtiyacınıza ve beğeninize en uygun Apple laptop ve notebook modelini bulabilir, dilediğiniz ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Apple Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Lenovo
  3. HP
  4. Asus
  5. MSI
  6. Dell
  7. Casper
  8. Acer
  9. Monster
  10. Toshiba
  11. Hometech
  12. Grundig
  13. Packard Bell
  14. Samsung
  15. Dark
 2. Satıcı A-Z
 3. Ürün Puanı
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core M
 6. Ekran Boyutu
 7. İşletim Sistemi
 8. Sistem Belleği
 9. Ekran Kartı
 10. Ekran Kartı Hafızası
 11. Max Ekran Çözünürlüğü
 12. SSD Kapasitesi
 13. Klavye
 14. Renk
 15. HDMI
 16. Bellek Hızı
 17. Ekran Kartı Tipi
 18. Ekran Özelliği
 19. Ürün Modeli
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3000500/98
BAŞA DÖN