Buzdolabı günümüzde mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alıyor. Saklama, dondurma gibi temel ihtiyaçları karşılayan Arçelik buzdolapları tazeliği uzun süre koruma özellikleri ile mutfaklarınızda tasarruflu çözümler sunuyor. Kullanım şeklinize ve ihtiyacınıza göre tercih edeceğiniz doğru buzdolabı modeli ile mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı

Arçelik buzdolapları her tüketici için çözüm üretiyor. Farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştiren Arçelik, hitap ettiği tüm kullanıcılara uygun çözümleri ile ön plana çıkıyor. Buzdolabı tercihinizi yaparken kullanım alanınızı ve kullanım sıklığınızı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Buzdolabını kullanacağınız alan, tercih edeceğiniz buzdolabının ölçüleri ve kapak yerleşimi konusunda doğru tercihi yapmanızı sağlar. Sağlayabileceğiniz kullanım alanında maksimum hacme ihtiyaç duyuyorsanız derinliği daha fazla olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kalabalık aileler için hem dondurucu hem de soğutma alanı geniş buzdolapları optimum çözümler sunuyor. Daha küçük aileler içinse tek kapılı ya da kombi tipi dolaplar ihtiyaçlara yönelik tasarımları ile ön plana çıkıyor. Arçelik buzdolabı modelleri kendi içinde modüler olmaları ile de kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Cool Control teknolojisine sahip gardırop tipi modeller, buzdolabının belirli bir hacminin tüketici tercihine göre dondurucu ya da soğutucu olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Cool Control sayesinde 77 litrelik hacim dondurucu ya da soğutucu ayarında kullanılabilir. Duo Cold özelliğine sahip modeller, tezgah seviyesi modellerde bulunuyo, dolabın soğutucu ya da buzdolabı olarak iki ayrı şekilde kullanılmasını sağlıyor. Arçelik'in Divide&Cool serisi ise modüler buzdolabı kullanımını getiriyor, buzdolabı ve dondurucu bölmeleri mutfakların her yerinde kullanım tercihine göre yer alarak pratik kullanım sağlıyor. Divine&Cold, şaraplık, tezgah altı soğutu, tek kapılı soğutucu modelleri ile her mutfakta kolayca yer bulabiliyor.

Arçelik Buzdolabı Modelleri

Arçelik buzdolapları öncelikle tasarımlarına göre farklı modellere ayrılıyor. İki kapılı buzdolapları, gardırop tipi buzdolapları, tezgah seviyesi buz dolapları ve tek kapılı buzdolapları üretici firmanın genel buzdolabı modellerini oluşturuyor. Bu modeller kendi içlerinde soğutma teknolojilerine göre farklılık gösteriyor. No Frostsoğutma yapan modeller hem soğutucu hem de buzluk alanında karlanma yapmazlar. No Frost modellerin karlanma yapan bölümleri buzdolabının iç duvarlarında kalır ve buzdolabı iç duvarlarını ısıtarak karlanmayı eritir. Bu olaylar esnasında buzdolabının içerisinde gözle görülür bir değişiklik meydana gelmez. Statik buzdolapları ya da No Frost olmayan buzdolaplarında ise karlanma, buzdolabının iç duvarlarında görülür. Ancak yeni teknolojilerle birlikte bu karlanma, çözme ya da temizleme ihtiyacı ortaya çıkarmayacak miktardadır ve buzdolabının içerisinde bulunan giderlerden kendi kendine eriyen buz dışarıya atılır. 3 - 4 mm kalınlığında oluşan buzlanmaya kadar Arçelik statik buzdolabı modelleri No Frost modelleri ile aynı soğutma performansını sağlar.

Arçelik Buzdolabı Fiyatları

Arçelik ürünlerinin tamamı üretim bandına girip üretim aşamaları bitene kadar aynı kalite standartları ile üretilir. Arçelik buzdolapları arasında ortaya çıkan fiyat farklılıkları, Arçelik kalitesi ile alakalı değil tercih ettiğiniz ürünün hacmi, dış kaplaması ve sahip olduğu ekstra teknolojiler ile alakalıdır. Taze dondurucu bölme, sıcaklık ayarlı bölme, ikili soğutma sistemi, yatay şişelik, kapı açık alarmı, LED aydınlatma gibi sadece ihtiyaca yönelik çözümlerden dolayı Arçelik buzdolabı fiyatları farklılık gösterir. Ayarlanabilir kapı yönü, ayarlanabilir ayaklar ve tekerlekler, tüm modeller için konforlu kullanım sunar. Tüm Arçelik buzdolapları iç tasarımında yerleştirme kolaylığı sağlamak için sebzelik ve yumurtalık gibi fonksiyonel bölmeleri bulundurur. A ve A+++ enerji sınıfı aralığında üretilen ürünler, 4 yıldızlı dondurucuları ile derin dondurucu performansı sunar. Tüketicilerin temel ihtiyaçlarını tasarımlarında bulunduran Arçelik, tüketiciye özgü ihtiyaçları farklı modeller ile piyasaya sunar.

Arçelik Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

32 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Liebherr
  3. Siemens
  4. Samsung
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Profilo
  8. LG
  9. Vestel
  10. Bosch
  11. Beko
  12. Grundig
  13. Electrolux
  14. Hitachi
  15. Regal
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Franke
  19. Hoover
  20. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Tipi
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ürün Toplam Hacmi(Lt)
 8. Kontrol Paneli
 9. Genişlik
 10. Yükseklik
 11. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 12. Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) A-Z
 13. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 14. Satıcı
 15. Ürün Rengi
 16. Dondurucu Özelliği
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN