Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte gündelik işlerin daha kolay bir şekilde halledilmesine yönelik birçok teknolojik ürün piyasaya sunuluyor. Bu konudaki gelişmelerden en büyük payı alan ürünlerden biri olan çamaşır makineleri de günden güne daha kullanışlı ve ekonomik fonksiyonlarla donatılıyor. Türkiye’deki en büyük beyaz eşya üreticilerinden biri olan Arçelik, çamaşır makinesi üretiminde geliştirdiği teknolojilerle sektörü yönlendiren markalardan biri olduğunu gösteriyor. Arçelik, yüksek enerji tasarruflu çamaşır makinesi modelleri üretirken hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor. İleri teknoloji ile donatılmış Arçelik çamaşır makineleri, her yıkama senaryosuna uygun farklı programları ile çamaşırlarınız için en iyi temizliği sağlarken özel fonksiyonlarıyla ekstra temizlik ve tasarruf sağlamayı başarıyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik çamaşır makinesi modellerinin hepsi yüksek teknolojiyle donatılıyor. Birbirinden farklı özellikler ve avantajlar sunan Arçelik çamaşır makineleri, 5 kg ile 12 kg arasında değişen yük kapasiteleri ile piyasadaki yerlerini alıyor. Çok geniş bir kazan sunan çamaşır makineleri; battaniye, yorgan, bornoz gibi çok yer kaplayan ve ağır gelen eşyaları kolaylıkla yıkamanıza olanak tanıyor. Arçelik çamaşır makinesi modellerinde en düşük maksimum sıkma devri 600 d/dk, en yüksek sıkma devri ise 1400 d/dk olarak göze çarpıyor. Yüksek sıkma devri sayesinde ürünleriniz makineden daha kuru çıkıyor ve daha kısa sürede tamamen kuruyor. A+ ile A+++ (-%70) arasında değişen enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleriyle ön plana çıkan Arçelik, enerji tasarrufu konusunda oldukça iddialı markalardan biri olarak dikkat çekiyor. Arçelik, çamaşır makinelerinde genellikle kullanılan beyaz rengin yanı sıra siyah, gri ve bordo renk seçenekleri sunarak şık ve estetik görünümlü çamaşır makineleri piyasaya sürüyor. Bu sayede ileri teknoloji içeren değişik fonksiyonların yanında size kendi zevkinize uygun renkteki bir ürünü tercih etme imkanı da sunuyor.

Arçelik çamaşır makineleri özel fonksiyonları ile de ilgi çekiyor. Bazı Arçelik çamaşır makinelerinde yer alan Woolmark programı sayesinde yünlü giysiler çamaşır makinesinde yıpranmadan yıkanabiliyor. Bu sayede sizi çamaşır makinesine atmaya korktuğunuz yün giysilerinizi elde yıkamaktan kurtarıyor. Yine başka bir Arçelik teknolojisi olan AquaFusion+ ile A+++ enerji sınıfından %20 daha az enerji harcanıyor ve yıllık 8 kg deterjan kaybının önüne geçiliyor. Çamaşır deterjanı daha etkin kullanılarak derinlemesine temizlik sağlanıyor. Silent-tech teknolojisine sahip cihazlar ise standart modellerden 5 kat daha sessiz çalışıyor. Yük sensörü sayesinde içine koyulan çamaşır miktarını ölçebilen Arçelik çamaşır makineleri çamaşırın ağırlığına göre su ve deterjan ihtiyacını belirliyor. Böylece hem sudan hem deterjandan tasarruf sağlayarak bütçenize katkıda bulunuyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

Arçelik çamaşır makinesi fiyatları; makinenin kapasitesi, maksimum sıkma devri, enerji sınıfı, ürün rengi, yük sensörü, fonksiyonel özellikleri gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Çok güçlü ve ileri teknoloji motorlara sahip olmalarına rağmen Arçelik çamaşır makinelerinin tümü yüksek enerji tasarrufu sağlamalarıyla ön plana çıkıyor. Çevre dostu teknolojilerle üretilen Arçelik çamaşır makineleri A+++ enerji sınıfından %70 daha fazlaya kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Böylece yıllık su ve elektrik kaybını en aza indirerek hem sizin cebinizi koruyor hem de doğal kaynakların hızla tükenmesinin önüne geçiyor.

Arçelik çamaşır makineleri kolay kullanılabilir panelleri sayesinde kolaylıkla programlanabiliyor. Yıkama durumunu gösteren panel sayesinde çamaşırlarınızın makineden çıkmasına ne kadar kaldığı konusunda size bilgi veriyor. Su taşma emniyet sistemi, dengesiz yük kontrolü, su kesik ikazı, çocuk kilidi gibi güvenlik önlemlerini çoğu makinesinde standart özellik olarak sunan Arçelik, tüm ürünlerinde güvenlik ve konforu ön planda tutuyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. LG
  5. Vestel
  6. Altus
  7. Indesit
  8. Bosch
  9. Electrolux
  10. Siemens
  11. Hoover
  12. Beko
  13. Profilo
  14. Regal
  15. AEG
  16. Grundig
  17. Vestfrost
  18. Finlux
  19. SEG
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ek Özellikler
 6. Üretici
 7. Kontrol Paneli
 8. Yıkama Kapasitesi
 9. Maksimum Devir Hızı
 10. Kurutma Özelliği
 11. Renk
 12. Su Girişi
 13. Enerji Sınıfı
 14. Yıllık Su Tüketimi (Lt) A-Z
 15. Genişlik (cm)
 16. Yükseklik (cm)
 17. Derinlik (cm) A-Z
 18. Satıcı A-Z
 19. Ebatlar
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN