Çay kahve makineleri günün her saatinde işlerinizi kolaylaştıran, keyifli sohbetlerinize keyif katan mutfak aletleridir. Sevdiklerinize güzel sofralar hazırlamak, daha çok vakit geçirmek için elektrikli mutfak aletlerinden yardım alabilirsiniz. Arçelik çay kahve makineleri ile hazırlayacağınız sıcak içecekler ile sıcak sohbetlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Arçelik Çay Kahve Makinesi

Arçelik sıcak içecek grubu ürünleri Arçelik çay makinesi, Arçelik kahve makinesi, Arçelik Türk kahvesi makinesi olarak farklı çözümler sunan ürünlerdir. Bu cihazlarile kısa sürede kalabalık misafirlerinize ikramlar hazırlayabileceğiniz gibi, sadece kendiniz için lezzetli çay ve kahveler de yapabilirsiniz. Arçelik çay makineleri ikili ısıtma özelliği ile çay suyunun kaynadıktan sonra sıcak kalmasını sağlar. Bu sayede suyu tekrar tekrar ısıtma gereksinimi ortadan kalktığı için enerji ve zaman tasarrufu sağlarsınız. Arçelik çay makinesi modelleri farklı demlik malzemeleri ile kullanım alanınıza ve damak zevkinize göre çözümler sunar. Porselen, çelik, cam gibi farklı demlik seçeneklerini kullanım sıklığına göre tercih edebilirsiniz.

Çay yapma makinelerin alt haznesi sıcak su kaynatmaya imkan sunar. Çelik çay yapma makineleri her yerde rahat kullanım imkanı sağlar. Kırılma ya da düşürme korkusu olmadan kalabalık anlarda ya da bahçede çelik modeller güvenle kullanılır. Arçelik kahve makineleri ile çok sayıda kahveyi tek seferde hazırlayabilirsiniz. Kahve makinelerinin sıcak tutma özelliği sayesinde kahveler uzun süre sıcak ve taze kalır. Makinelerin zaman ayarı özelliği sayesinde istediğiniz anda kahveniz hazır olur. Türk kahvesinin sohbetlerde ve sofralarda yeri ayrıdır. İki kişilik kahve yapmak bile özellikle farklı şeker seçenekleri ile yapılacaksa zorlu bir işe dönüşebilir. Türk kahvesi yapma makinesi sayesinde bol köpüklü ve leziz kahveler hazırlanabilir. Türk kahvesi makineleri ile aynı anda bir fincandan fazla Türk kahvesi yapılmasına imkan sunar. Farklı şeker oranları aynı cezvede ayarlandığında Türk kahvesinin olmazsa olmaz köpüğü genellikle sorun oluştururken, kahve makinelerinde köpük ya da fazla telve sorunu yaşanmaz. Arçelik Türk kahvesi makineleri ile lezzetli kahveler güzel anlarınıza eşlik eder.

Arçelik Çay Kahve Makinesi Fiyatları

Arçelik çay kahve makineleri farklı ihtiyaçlar için çözümler üretmeleri nedeni ile tüketicilerin beğenisini topluyor. Arçelik'in dünya genelinde bilinen ve kabul görmüş kalite standartları, Arçelik markalı çay kahve makineleri ve diğer tüm Arçelik ürünlerinde geçerlidir. Arçelik çay kahve makineleri, gerek malzeme gerekse üretim aşamalarında kalite kontrol testlerinden geçmiş olarak tüketiciye ulaşır. Ancak farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunabilmek Ar-Ge yapmayı ve yeni teknolojiler sunmayı gerektirir. Bu nedenle Arçelik çay kahve makinesi fiyatları, modellere göre farklılık gösterir. Arçelik'in “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın”vizyonu çay kahve makinelerine de yansır; enerji tasarrufu, çevreye zarar vermeyen ham madde kullanımı, insan sağlığına zararlı kimyasalların kullanılmaması gibi önemli kurallar, küçük ev aletleri ve çay kahve makineleri gibi tüm ürünlerde de geçerliliğini korumaktadır.

Arçelik çay kahve makineleri birtakım özellikleriyle birbirlerinden ayrılır. Damak zevkinize göre çay makinesi tercihinizi porselen, çelik ya da cam demliği olan ürünler arasından yapabilirsiniz. Siyah çay, yeşil çay ve diğer bitki çayları için farklı demleme olanağı sunan, aroma ayarı olan çay makineleri de farklı çözümler sunar. Cihazlar, hazne farklılıkları ile tüm kullanıcıların kullanım miktarına uygun seçenekler sağlar. Tek cezveli Türk kahvesi makinesi yerine çift cezveli Türkkahvesi makinesi tercih ederek kalabalık aileniz ya da misafirleriniz için zaman tasarrufu daha yüksek bir ürün seçebilirsiniz. Lezzetli, ekonomik ve pratik içecekler hazırlanmasını sağlayan tüm Arçelik çay kahve makineleriyle mutfakta farklı sıcak lezzetler deneyebilirsiniz.

Arçelik Çay Makineleri

16 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Korkmaz
  3. Arzum
  4. Işıkgaz
  5. Goldmaster
  6. Fakir
  7. King
  8. Beko
  9. Conti
  10. Kahramanlar
  11. Arnica
  12. Homend
  13. Sinbo
  14. Tefal
  15. Vestel
  16. Blue House
  17. Karaca
  18. Stilevs
  19. Altus
  20. Armağan
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22005
BAŞA DÖN