Çay kahve makineleri günün her saatinde işlerinizi kolaylaştıran, keyifli sohbetlerinize keyif katan mutfak aletleridir. Sevdiklerinize güzel sofralar hazırlamak, daha çok vakit geçirmek için elektrikli mutfak aletlerinden yardım alabilirsiniz. Arçelik çay kahve makineleri ile hazırlayacağınız sıcak içecekler ile sıcak sohbetlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Arçelik Çay Kahve Makinesi

Arçelik sıcak içecek grubu ürünleri Arçelik çay makinesi, Arçelik kahve makinesi, Arçelik Türk kahvesi makinesi olarak farklı çözümler sunan ürünlerdir. Bu cihazlarile kısa sürede kalabalık misafirlerinize ikramlar hazırlayabileceğiniz gibi, sadece kendiniz için lezzetli çay ve kahveler de yapabilirsiniz. Arçelik çay makineleri ikili ısıtma özelliği ile çay suyunun kaynadıktan sonra sıcak kalmasını sağlar. Bu sayede suyu tekrar tekrar ısıtma gereksinimi ortadan kalktığı için enerji ve zaman tasarrufu sağlarsınız. Arçelik çay makinesi modelleri farklı demlik malzemeleri ile kullanım alanınıza ve damak zevkinize göre çözümler sunar. Porselen, çelik, cam gibi farklı demlik seçeneklerini kullanım sıklığına göre tercih edebilirsiniz.

Çay yapma makinelerin alt haznesi sıcak su kaynatmaya imkan sunar. Çelik çay yapma makineleri her yerde rahat kullanım imkanı sağlar. Kırılma ya da düşürme korkusu olmadan kalabalık anlarda ya da bahçede çelik modeller güvenle kullanılır. Arçelik kahve makineleri ile çok sayıda kahveyi tek seferde hazırlayabilirsiniz. Kahve makinelerinin sıcak tutma özelliği sayesinde kahveler uzun süre sıcak ve taze kalır. Makinelerin zaman ayarı özelliği sayesinde istediğiniz anda kahveniz hazır olur. Türk kahvesinin sohbetlerde ve sofralarda yeri ayrıdır. İki kişilik kahve yapmak bile özellikle farklı şeker seçenekleri ile yapılacaksa zorlu bir işe dönüşebilir. Türk kahvesi yapma makinesi sayesinde bol köpüklü ve leziz kahveler hazırlanabilir. Türk kahvesi makineleri ile aynı anda bir fincandan fazla Türk kahvesi yapılmasına imkan sunar. Farklı şeker oranları aynı cezvede ayarlandığında Türk kahvesinin olmazsa olmaz köpüğü genellikle sorun oluştururken, kahve makinelerinde köpük ya da fazla telve sorunu yaşanmaz. Arçelik Türk kahvesi makineleri ile lezzetli kahveler güzel anlarınıza eşlik eder.

Arçelik Çay Kahve Makinesi Fiyatları

Arçelik çay kahve makineleri farklı ihtiyaçlar için çözümler üretmeleri nedeni ile tüketicilerin beğenisini topluyor. Arçelik'in dünya genelinde bilinen ve kabul görmüş kalite standartları, Arçelik markalı çay kahve makineleri ve diğer tüm Arçelik ürünlerinde geçerlidir. Arçelik çay kahve makineleri, gerek malzeme gerekse üretim aşamalarında kalite kontrol testlerinden geçmiş olarak tüketiciye ulaşır. Ancak farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunabilmek Ar-Ge yapmayı ve yeni teknolojiler sunmayı gerektirir. Bu nedenle Arçelik çay kahve makinesi fiyatları, modellere göre farklılık gösterir. Arçelik'in “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın”vizyonu çay kahve makinelerine de yansır; enerji tasarrufu, çevreye zarar vermeyen ham madde kullanımı, insan sağlığına zararlı kimyasalların kullanılmaması gibi önemli kurallar, küçük ev aletleri ve çay kahve makineleri gibi tüm ürünlerde de geçerliliğini korumaktadır.

Arçelik çay kahve makineleri birtakım özellikleriyle birbirlerinden ayrılır. Damak zevkinize göre çay makinesi tercihinizi porselen, çelik ya da cam demliği olan ürünler arasından yapabilirsiniz. Siyah çay, yeşil çay ve diğer bitki çayları için farklı demleme olanağı sunan, aroma ayarı olan çay makineleri de farklı çözümler sunar. Cihazlar, hazne farklılıkları ile tüm kullanıcıların kullanım miktarına uygun seçenekler sağlar. Tek cezveli Türk kahvesi makinesi yerine çift cezveli Türkkahvesi makinesi tercih ederek kalabalık aileniz ya da misafirleriniz için zaman tasarrufu daha yüksek bir ürün seçebilirsiniz. Lezzetli, ekonomik ve pratik içecekler hazırlanmasını sağlayan tüm Arçelik çay kahve makineleriyle mutfakta farklı sıcak lezzetler deneyebilirsiniz.

Arçelik Çay Makineleri

15 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Korkmaz
  3. Işıkgaz
  4. Arzum
  5. Goldmaster
  6. King
  7. Fakir
  8. Conti
  9. Homend
  10. Tefal
  11. Beko
  12. Sinbo
  13. Arnica
  14. Karaca
  15. Blue House
  16. Vestel
  17. Aksel
  18. Stilevs
  19. Armağan
  20. Cvs
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22005
BAŞA DÖN