Çaydanlık ve cezve hayatımızın, mutfağımızın vazgeçilmez iki takım arkadaşıdır. Çaydanlık; ilk başlarda tek parça halinde kullanılmakta iken zamanla alt kısmı daha büyük olacak şekilde iki parçalı hale gelmiştir. Çaydanlığın doğuşu Çin kültürüne dayanır. Ülkemizde ise uzun yıllardır çaydanlık, vazgeçemediğimiz en önemli mutfak eşyamızdır.

Cezve; Türk kahvesi pişirmekte kullanılan, geleneksel olarak bakırdan, günümüzde ise alüminyum, çinko veya camdan imal edilen uzun saplı küçük bir kaptır. Cezve kelimesinin kökeni Arapça'dan gelse de, Türk kahvesi ile anılır. Türk kahvesi, kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Dolayısıyla cezve de mutfağımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Çaydanlık ve cezve; zamanla teknolojinin gelişmesiyle, elektrikli çaydanlık ve cezve olarak üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde ise kullanıcıya daha iyi ürün vermek amacıyla, üretilmeye başlanan elektrikli çaydanlık ve cezveler çeşit çeşit, renk renk herkesin zevkine göre tasarlanmakta, her evin mutfağını süslemektedir. Zamanla günlük hayatımızın vazgeçilmezleri listesinde yerlerini almışlardır. Ev tipi bu makineler uzun zamandır satılmakta, hızlı ve pratik olduğu için de yaşantımızı kolaylaştırmaktadır. Lezzet bakımından da alışık olduğunuz lezzeti siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Arçelik Çaydanlık ve Cezve

Teknolojinin devi Arçelik, bu konuda öncü markalardan biridir. Evlerimizde daima rahatlığı, konforu, estetiği sunan Arçelik markası; çay ve kahve makineleriyle de mutfağımızın vazgeçilmez markası olmayı başarmıştır. Renk renk ve çeşit çeşit çay kahve makineleriyle her kesime hitap edebilmekte, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünler sergilemektedir. Yeni son otomatik çay makinesi ile de teknolojide ne kadar fark yarattığını gözler önüne sermektedir. Yeni çay makinesi, özel demleme tekniği ve yenilikçi teknolojisiyle sizlere eşsiz bir çay keyfi yaşatmak için tasarlanmış bir ürün. Türk usulü demleme çay lezzeti sunan bu çay makinesi, filter sense teknolojisiyle çayınızın tazeliğini iki kata kadar daha uzun süre ile koruyor, çay yapraklarını tam zamanında demden ayırıyor, çayınızın lezzetini ve tazeliğini özenle koruyor.

Çay makinelerinin yanı sıra Türk kahvesi için de en özellikli ürününü kullanıcıyla buluşturan Arçelik, bu konuda da uzman olduğunu gösteriyor. Bol köpüklü ve elde yapılan kahveye eşdeğer lezzette kahve elde edebiliyorsunuz. Hem çok rahat hem de pratik olan Arçelik kahve makineleri, eviniz ve işyeriniz için vazgeçilmez bir ürün. Modern tasarımları sayesinde mutfağınızda hem çok yer kaplamıyor, hem de şık görünümüyle mutfağınızı renklendiriyor. Arçelik markası mutfağımızın başköşesinde olmayı böylelikle hak ediyor.

Kahveyi şekeri cezve haznesine yerleştiriyorsunuz, tek tuşla kahvenizi pişirmeye başlıyor. Kahve olunca sizi ışıklı ve sesli uyarı sistemi ile uyarıyor. Kahveniz beş dakika içinde hazırlanmış oluyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip ve temizlemesi de gayet basit. Durulayıp, kurulayıp yerine yerleştirebilirsiniz. Özellikle kalabalık misafir grubu için çok ideal.

Arçelik Çaydanlık ve Cezve Fiyatları

Farklı modelleriyle Arçelik çay ve kahve makineleri, kullanıcılarına alternatifli fiyat seçenekleri sunuyor. Her bütçeye ve her zevke hitap eden Arçelik markası, çay kahve makineleri ile de kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Garantili, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunan Arçelik markası, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş bir marka. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere sahip olmak, kullanıcının uzun vadede tasarruf etmesini sağladığından, bu yönüyle de fiyat politikası ne olursa olsun kullanıcıları tarafından tercih edilen bir marka.

Her bütçeye ve zevke en uygun ürünler Arçelik'te. Eski çaydanlık ve cezveleri rafa kaldırmanın zamanı geldiyse, Arçelik'in sunduğu çaydanlık ve cezve çeşitlerine bakılmadan karar verilmemeli.

Arçelik Çaydanlık ve Cezveler

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. ÖZKENT
  2. Schafer
  3. Korkmaz
  4. Sonay Bakırcılık
  5. Emsan
  6. Hisar
  7. Aryıldız
  8. LunArt
  9. LoveQ
  10. Fidex Home
  11. Pierre Cardin
  12. Quartz Ceramics
  13. Cats By Luyano
  14. Remetta
  15. Kitchen Love
  16. Royal Windsor
  17. Taç
  18. Neva
  19. Tantitoni
  20. CuteChef Kitchen
 3. Fiyat Aralığı
 4. Satıcı
 • Marka Arçelik

Çaydanlık ve Cezveler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22500/22530
BAŞA DÖN