Mutfak, evde en çok zaman geçirilen yerlerden birisidir. Gün içinde yiyeceğiniz, sevdiklerinizle paylaşacağınız lezzetleri hazırladığınız mutfak aynı zamanda bu lezzetlerin tadına baktığınız ve tükettiğiniz yerdir. Ocakta ya da fırında pişen her yiyecek damağınızda bırakacağı lezzetli tadın dışında pişerken bulunduğu ortama kokular bırakır. Yemek pişerken içinize çekip “mutfaktan mis gibi kokular geliyor” demenize sebep olan o kokular şayet iyi bir davlumbazla temizlenmezlerse bir süre sonra evinizde adım attığınız her noktada eşyalarınıza sinen kesif birer kokuya dönüşebilirler. Bu açıdan bakıldığında mutfağınızda yer açacağınız iyi bir davlumbaz damağınızda kalan lezzeti uzun süreli kılarken eşyalarınızı, burnunuzu ve sağlığınızı kötü kokulardan ve kötü kokulara neden olan kirli havanın etkilerinden korur.

Arçelik Davlumbaz

Yeniliği aşkla tasarlayan Arçelik beyaz eşyadan, elektrikli küçük ev aletlerine, ankastre mutfak ürünlerinden televizyona evinizin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik ürünleri en son teknoloji ve en modern tasarımlarla sizlere sunan markaların başında geliyor. Arçelik’in bu özellikleri mutfakta kullanılan ancak evin tamamı için oldukça önemli sayılabilecek olan davlumbazların üretiminde de kendisini gösteriyor. Ürettiği duvar tipi davlumbazlarda estetik ve teknolojiyi tasarım harikası ürünlere dönüştüren Arçelik pek çok davlumbaz modelini sizlere sunuyor. Arçelik kalitesi ve güvencesi ve 24 aylık garanti süresi ile sizlere sunulan davlumbazları inceleyerek beğeni ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

Arçelik Davlumbaz Modelleri

En son teknoloji kullanılarak farklı renk ve özelliklerle üretilerek sizlere sunulan Arçelik davlumbaz modelleri büyük ya da küçük hemen her mutfakta kullanılabilirler. Bu özellikleri ile davlumbazlar hem kurulum hem de kullanım kolaylığı taşıyan pratik ürünlerdir. Üç Karbon Filtre Opsiyonel Performans özelliği ile kademeli olarak çalışan Arçelik davlumbazlar siz yemek pişirirken muazzam bir sessizlik içinde çalışırlar. Üç kademeli performans sistemi aynı zamanda size davlumbazınızı ihtiyaç duyduğunuz oranda çalıştırma seçeneği sunarak enerji tasarrufunda bulunmanızı da sağlamış olur. Yüksek emiş gücüne sahip Arçelik davlumbazlar ortamda bulunan koku ve su buharı partiküllerini emerken su buharı ile havaya karışan yağ kalıntılarını da özel filtreleme sistemine hapseder. Arçelik davlumbaz modellerinde bulunan ve kullanım kolaylığı ve konforu yaratan bir diğer özellik ise davlumbaza ait filtrelerin kirlenip kirlenmediğinden sizleri haberdar etmesidir. Bu özellik sayesinde filtreyi sürekli kontrol etme zorunluluğundan ya da filtreyi kontrol etmeyi unutup davlumbazınızın performansının düşmesiyle ortaya çıkacak kötü sonuçlardan kurtulmuş olursunuz. Filtre doluluğu konusunda alacağınız uyarı filtrenizi kirlendiğinde temizlemeniz ve sağlıklı ve tam performansla kullanmanız için davlumbazınızın size gönderdiği bir çağrı olarak da kabul edilebilir. Sağlıklı kullanım koşulları dışında kullanım konforunuzu da sürekli arttırmayı hedefleyen Arçelik kirlenen filtrelerinizi elde yıkama derdinden de sizleri kurtarıyor. Kirlenen filtrelerin bulaşık makinasında yıkanabilmesi özelliği ile elde yıkama devri son buluyor.

Arçelik Davlumbaz Fiyatları

Sadece işlevleri ile değil tasarımlarıyla mutfağınıza şıklık katan ve mutfağınızı tamamlayan Arçelik davlumbazlar model, renk, yapımında kullanılan malzemeler ve özellikleri açısından taşıdığı farklılıkları fiyatlarıyla da koruyor. Arçelik davlumbaz fiyatları çeşitlilik gösterirken sizin bir davlumbaz için beğenileriniz ile birlikte ihtiyaçlarınızı da doğru belirleyerek karar vermeniz hem ekonominize katkı sağlar ve hem de davlumbazın ortaya koyacağı performansın artmasını olanaklı kılar. Yüksek kalitede malzeme ve teknoloji ile üretilen Arçelik davlumbazlar uzun yıllar boyunca mutfağınızda size yüksek performansı ile eşlik eden ürünler arasında yer alır. Davlumbaz modelleri arasından ihtiyaç duyduğunuz davlumbazı belirlemeye çalışırken kullanım sıklığınızı, davlumbazınızın çalışacağı mutfağın hacmini doğru belirlemeniz model tercihinizi de daha doğru yapmanızı sağlıyor.

Sizler de Arçelik kalitesini, şıklığını ve performansını mutfağınıza taşıyarak lezzetli yemeklerin ve keyifli bir mutfağın konforunu yaşayabilirsiniz.

Arçelik Davlumbaz Fiyatları

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Franke
  3. Mekappa
  4. Termikel
  5. Simfer
  6. Kügerr
  7. Silverline
  8. Ferre
  9. Siemens
  10. Hoover
  11. Arnova
  12. Esty
  13. ICF
  14. Samsung
  15. Ventino
  16. Eminçelik
  17. Vestel
  18. Profilo
  19. Hotpoint Ariston
  20. Lanova
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22006
BAŞA DÖN