Kahvaltılarınızı kullanımı kolay ve fazla yer kaplamayan bir mutfak gereci sayesinde daha keyifli hale getirmeniz çok kolay. Ekmek kızartıcılar, ekmek dilimlerinin mümkün olabilecek en pratik ve lezzetli halini sofralarınıza getirmekle kalmıyor, ekmeğin zamana meydan okumasını sağlayarak israf olmasının önüne geçiyor. Sadece tek bir tuşla ekmek dilimlerinizi pişirmeye başlayan ekmek kızartıcılar, mutfağın gelenekselleşmiş gereçleri arasında çoktan yer aldı bile. Kızarmış ekmeğin lezzeti ve karşı konulmaz kokusu konusunda çok söze gerek yok. Kızartıcıdan çıkmış bir ekmek dilimi, sağlıklı beslenmenin de vazgeçilmez bir parçası sayılabilir. Günümüzde bu mucizevi mutfak gereci, sahip olduğu geliştirmelerle her zamanki görevinden daha fazlasını yapmaya aday.

Arçelik Ekmek Kızartıcı

Ekmek kızartıcılarla çok daha fazlasını yapmak için Arçelik size benzersiz bir fırsat sunuyor. Öncelikle ekmek kızartıcılarla yalnızca ekmek dilimlerini değil, Türk mutfağının geleneksel lezzeti olan simitleri de pişirebileceğinizi unutmayın. Arçelik sunduğu ekmek kızartıcı modelleri arasında, simit için de uygun olabilecek bir çözüm içeriyor. Diğer yandan, tekrar ısıtma ve buz çözme seçenekleriyle ekmek kızartıcılar mutfağınızdaki ürünlerin kullanım süresini artırmayı hedefliyor. Zamanında tüketilmediğinde çöpe giden ekmekleri buzluğunuzda saklayın ve ekmeklerin çözülerek sofranıza çıtır çıtır dahil olmasını Arçelik ekmek kızartıcılara bırakın.

Mutfak gereçleri için belki de en önemli özelliklerden birisi, kolay temizlenme özellikleridir. Ekmek kızartıcılar, ortaya çıkarttıkları lezzetin yanı sıra, pişirdikleri ekmek dilimlerinin temizlenmesi için uygun ve ergonomik bir tasarıma sahip olmalıdır. Arçelik ekmek kızartıcılar, kızarmış ekmek keyfinizi kolaylıkla buluşturuyor. Ekmek kırıntısını toplayan kapları sayesinde, mutfağınızda yer işgal etmeden kolay bir kullanım sunuyor. Arçelik ekmek kızartıcıların tasarımı ise, markanın diğer ürünleriyle uyumlu olacak şekilde metalik ve modern tonlar taşıyor. Ekmek kızartıcılar, yumuşak hatlarıyla ve sağlamlığıyla yıllara meydan okuyacak, şık bir mutfak gereci haline geliyor.

Arçelik Ekmek Kızartıcı Fiyatları

Ekmek kızartıcılar, sahip oldukları işlevler ve mutfağınıza getirecekleri yeniliklerle birlikte, oldukça özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Arçelik'in ekmek kızartıcısı modellerinin fiyatları, buz çözme özelliği, ekmek dilimi kapasitesi ya da tasarımlarına göre değişkenlik gösteriyor. Geniş pişirme kapasitesi ve simit pişirebilme özelliğiyle ve ekmeklerin pişme düzeylerini görmenize yarayan saydam ön yüzeyiyle öne çıkan K 2462, siyah ön yüzeye sahip K 8375 EK modeli ve metalik ön yüzeye sahip tasarımıyla K 8475 EK uygun fiyatlarıyla mutfağınızın bir üyesi olmayı bekliyor.

Arçelik Ekmek Kızartıcı Modelleri

Mutfağınızda yer kaplamayacak ve pratik kullanımıyla sofralarınızı kızarmış ekmek lezzetiyle buluşturacak K 8375 EK modeli, siyah ön yüzeyi ve metalik çerçevesiyle şık bir tasarım oluşturuyor. Bu model, ekmek kızartıcıların ayrılmaz parçası hareketli kol bakımından da ilgi çekici. Geniş hareketli koluyla ekmek kızartıcıyı başlatmak bir keyif haline gelecek. 870 W gücündeki bu kızartıcı, buz çözme özelliğine sahip. Tekrar ısıtma ve durdurma özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlayan bu model, 2 ekmek dilimi kapasiteye sahip. K 8475 EK isimli ekmek kızartıcısı ise metalik ön yüzeyiyle ve silindirik yuvarlak hatlarıyla öne çıkıyor. 850 W gücüyle elektrik sarfiyatı açısından düşük bir profille çalışıyor. Buz çözme, durdurma ve yeniden ısıtma özelliklerine sahip olan bu model 2 ekmek dilimi kapasiteli. K 2462 EK isimli kızartıcı modeli, ekmek kızartıcısından alacağınız keyfi artıracak bir saydam ön yüzeye sahip. Böylece içeride kızarmakta olan ekmeğinizi görebilecek, ekmeğiniz istediğiniz kıvama kadar piştiğinde kızartıcıyı durdurarak arzu ettiğiniz lezzete kavuşabileceksiniz. 1100 W güce sahip olan bu model, tasarım açısından da yeniliklerle dolu. Klasik ekmek kızartıcısı tasarımının bir adım ötesine geçmesinin yanı sıra, simit ısıtma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Tekrar ısıtma ve durdurma özellikleri bu modelde de bulunuyor.

Arçelik Ekmek Kızartıcıları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. smeg
  3. Delonghi
  4. Siemens
  5. Tefal
  6. Vestel
  7. Blue House
  8. Bosch
  9. DUALIT
  10. Arnica
  11. Arzum
  12. Fakir
  13. Goldmaster
  14. Kenwood
  15. RUSSELL HOBBS
  16. Sinbo
  17. Cloer
  18. Electrolux
  19. Korkmaz
  20. Philips
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Isı Ayarı
 5. Buz Çözme
 6. Tekrar Isıtma
 7. Kablo Sarma Yuvası
 8. Ekmek Dilim Kapasitesi
 9. Durdurma Fonksiyonu
 10. Kırıntı Tepsisi
 11. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22009
BAŞA DÖN