Arçelik Fırınlar

Pişirme grubunda yer alan en temel beyaz eşyalardan biri olan fırınlar, ihtiyaca göre seçilir. Modellerin ebatları, fonksiyonel yapısı, pişirme süreleri gibi özellikle göz önünde bulundurulur. Özellikle kullanım kolaylığı sunan gelişmiş fırın çeşitleri markalara göre de değişir. Farklı modellere sahip fırın çeşitlerini Arçelik markasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Arçelik Fırın

Türkiye’nin önemli beyaz eşya marklarından biri olan Arçelik, farklı teknik özelliklere sahip fırınları sizlerin beğenisine sunar. Arçelik; düşük enerji harcayan, sessiz çalışan ve kolay kullanılan fırınlara sahiptir. Özellikle çevreci teknolojileri tercih ederek ürettiği, kendi kendini temizleme ve koku giderme özelliği bulunan fırınlar öne çıkar. Arçelik fırınların diğer bir özelliği ise parmak izi bırakmayan çelik dış yüzeyidir. İz bırakmayan inoks çelik teknolojisi ile temiz ve parlak görünen fırınların iç temizliği de katalitik arka ve yan yüzeyler sayesinde oldukça kolaydır.

Yiyeceklerin her yanını eşit pişirme özelliğine sahip olan fırınlar, buhar destekli pişirme teknolojisi ile diğer markalardan ayrılır. Hazır yemek programları ve istenilen sıcaklıkta pişirme özelliği ile kolay bir kullanım sunan fırınların iç hacimleri de değişiklik gösterir.

Arçelik Fırın Modelleri

Arçelik fırınlar arasında tek bölmeli, çift bölmeli, sıcak tutma çekmecesi bulunan ankastre fırınlar ve solo fırınlar bulunur. Ankastre fırınlar arasında siyah, vizon, metalik gri veya siyah-gri ve beyaz fırın çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Modelleri birbirinden farklı olan ankastre fırınlarda gömülebilir düğmesi, dokunmatik kontrol paneli ve dijital saati bulunan modeller yer alır. Kullanım özellikleri de modellerine bağlı olarak değişen fırınların ebatları da farklıdır. Tezgah altı ve dolap gibi alanlar için ölçüleri farklı olan ürünlerden, kullanacağınız alana uygun ebatlara sahip olanı seçebilirsiniz.

Midi fırın modellerine de sahip olan Arçelik, kompakt ve şık tasarıma sahip ürünleri ile öne çıkar. Uygun ebatları ile kolay yerleştirilen fırınların kullanılabilir fırın kapasiteleri ve tepsi özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Solo fırın çeşitleri arasında ise dört gözlü, gaz emniyeti bulunan, tek bölmeli fırına sahip ürünleri bulabilirsiniz.

Arçelik Fırın Fiyatları

Farklı özelliklere sahip olan Arçelik fırınların fiyatları, modellerine ve pişirme fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Tek bölmeli ankastre fırınlar, çift bölmeli fırınlara oranla daha cazip fiyatlara sahiptir. Çift bölmeli fırınlarda siyah cam yüzey, pişirme programları ve enerji harcama özellikleri farklılık gösteren ürünler, çeşitli bütçelere hitap eder.

A enerji sınıfı ankastre fırınlarda dokunmatik kontrol paneli gibi özellikler, ürün fiyatlarını etkiler. Özellikle dokunmatik ekranlı, saatli ve beyaz renkli fırınlar, farklı fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Arçelik midi fırınlar ise ankastre fırınlar gibi uygun fiyatlara sahiptir. Solo fırın çeşitlerinde ise bütçenizi zorlamayacak ürünleri bulabilir, Arçelik fırınlar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Arçelik Fırın Yorumları

Arçelik fırınlar arasında, en çok tercih edilen modellerin başında ankastre fırınlar gelir. Modern tasarımı ve siyah-gri renkleri ile mutfaklara yakışan fırın modelleri, özellikle kolay yemek pişirmeye imkan veren programları ile öne çıkar. Kendi kendini temizleme özelliğine, kir tutmayan yapıya ve parmak izi bırakmayan çelik dış tasarıma sahip modeller, pratik bir kullanım sunduğu için tercih edilebilir. İç hacimleri ve tepsi özellikleri göz önünde bulundurularak seçilen fırınlarda, piliç çevirme özelliği olanlar tavsiye edilir.

Midi fırın çeşitleri ise özellikle kompakt tasarımı ile dikkat çeker. Ankastre fırınlar gibi farklı bütçelere hitap eden midi fırınlar, farklı ebatları ve kullanımları ile kullanıcıya hitap eder. Solo fırınlar arasında ise gaz emniyeti gibi özelliklere sahip ürünler, uygun fiyatları ile kullanıcılar tarafından ilgi görür.

Arçelik Fırın Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Simfer
  3. Termikel
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Bosch
  7. Hoover
  8. Silverline
  9. Vestel
  10. Profilo
  11. Ferre
  12. Naturel
  13. Hotpoint Ariston
  14. ICF
  15. Beko
  16. Samsung
  17. Ventino
  18. Çetintaş
  19. Mekappa
  20. Eminçelik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22016
BAŞA DÖN