Çok geniş bir yelpazede elektrikli ev aletlerine sahip olan Arçelik, diğer ürünleriyle olduğu gibi mikrodalga fırın modelleriyle de hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Besinlerin ısıtılmasını ve pişirilmesini son derece pratik hale getiren ve bu işleri oldukça kısa sürede gerçekleştiren cihazlar, Arçelik kalitesi ve garantisi ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Arçelik mikrodalga fırın modelleri, farklı tasarımlar ve fonksiyonel özelliklerle her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor.

Arçelik Mikrodalga Fırın

Arçelik mikrodalga fırınlar ısıtma ve pişirme amacıyla mutfaklarda kullanılan en pratik yardımcılardandır. Bu cihazlar genellikle çocuklara verilecek olan su, süt ya da meyve suyu gibi soğuk içeceklerin, mikrodalga kullanımına uygun olmak şartı ile kendi kaplarıyla birlikte kolaylıkla ısıtılmasına olanak sağlar. Oda sıcaklığında uzun süre bekletilerek çözdürülmesi sağlıksız olduğundan, dondurulmuş besinlerin sağlıklı şekilde çözdürülmesi için de mikrodalga fırınlar oldukça kullanışlıdır. Isıtma ve çözdürme fonksiyonlarının yanında mikrodalga fırınlar, yemek pişirmek için de kullanılabilirler. Çeşitli sebze ya da et yemeklerinin yanında mikrodalga fırınlar ile kek, kumpir ve pratik kahvaltılık ya da atıştırmalıklar da kolaylıkla hazırlanabilir.

Mikrodalga fırınlar, yaydıkları özel bir frekanstaki elektromanyetik dalgaların, besinlerdeki su moleküllerini titreştirmesi ile ısıtma işlevlerini yerine getirirler. Bu cihazlar çalışırken ortaya çıkan ışınların, fırından dışarıya sızmaması için alınmış olan özel güvenlik önlemleri de mikrodalga fırınların oldukça sağlıklı cihazlar olmasını sağlar. Arçelik mikrodalga fırın modelleri, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile sağlıklı ve güvenilir cihazlardır. Bu özelliklerinin yanında mikrodalga fırınlar hem enerji, hem de zaman tasarrufu sağlar.

Arçelik Mikrodalga Fırın Fiyatları

Arçelik mikrodalga fırın modelleri, sahip oldukları fiziksel ve teknolojik özelliklere ve cihazda kullanılan malzeme çeşidine göre farklı fiyatlara sahiptir. Mikrodalga fırınların fiyatlarını belirleyen temel etken cihazın tipidir. Solo ve ankastre olmak üzere iki çeşidi olan bu ürünlerden, cihaz boyutlarına göre özel olarak hazırlanmış bir mobilyaya gömülü olarak kullanılan ankastre modeller daha yüksek fiyat etiketlerine sahiptir. Solo ürünler ise daha düşük fiyatlıdır ancak ankastre ürünlerin aksine pratik şekilde her yere taşınabilirler. Bu cihazların fiyatlandırılmasında, cihazın dijital ya da analog olması da etkilidir. Daha yüksek fiyat etiketli dijital modellerde zaman ve güç ayarları düğmeler aracılığıyla yapılıp dijital bir ekrandan takip edilebilirken, düşük fiyat etiketli analog modellerde ise bu ayarlar mekanik düğmeler aracılığıyla yapılır ve zaman takibi, mekanik zaman sayacı üzerinden takip edilir.

Arçelik mikrodalga fırınlarının fiyatları cihazın hacmine ve dış kaplama malzemesine göre de değişir. Daha büyük hacimli ürünlere, daha çok miktarda besin girebileceğinden dolayı hacim değerinin yüksek olması fiyatı da yükseltir. Parmak izi tutmayan paslanmaz çelik kaplamalı ürünlerin fiyatları da plastik kaplamalı olanlara göre daha yüksektir.

Arçelik Mikrodalga Fırın Modelleri

Arçelik mikrodalga fırın modelleri, kullanıcıların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde üretilmiştir. Bu modellerin giriş gücü 700 ila 1200 Watt arasında değişiklik gösterir. Analog ürün çeşitlerinde standart olarak 6 güç kademesi bulunurken, dijital modellerde hem güç kademesi sayısı daha fazladır, hem de besin çeşidine ve ağırlığına göre seçilen özel programlar ile güç seçimi cihaz tarafından otomatik olarak da yapılabilir. Mikrodalga fırın modelleri, 17 ila 23 litre arasında iç hacme sahiptir. Bazı modellerde bulunan ızgara özelliği ise besinlerin hem elektromanyetik dalgalar, hem de elektrikli rezistans ile pişirilebilmesine olanak sağlar. Solo ve ankastre çeşitleri ile her mutfağa uyum sağlayan Arçelik mikrodalga fırın modelleri siyah, beyaz, gri ve inox gibi farklı renk seçenekleri ile mutfak dekorasyonlarına da uyum sağlar. Bazı modellerde bulunan dijital ekranlar, aydınlıkta bile kolaylıkla okunabilir özelliktedir. Programın sonlanması ise standart olarak tüm modellerde sesli bir uyarıcı ile bildirilir. Tüm bu özelliklerin yanında Arçelik mikrodalga fırınlar oldukça pratik şekilde temizlenebilme özelliğine de sahiptir.

Arçelik Mikrodalga Fırın Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Samsung
  3. Siemens
  4. Hotpoint Ariston
  5. Bosch
  6. Luxell
  7. Silverline
  8. Fakir
  9. Vestel
  10. Beko
  11. Franke
  12. Simfer
  13. Altus
  14. Arnica
  15. Blue House
  16. Cucinox
  17. Electrolux
  18. Goldmaster
  19. Korkmaz
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kullanım Şekli
 6. Kontrol Paneli
 7. Renk
 8. Güç (W)
 9. Derinlik (cm)
 10. Genişlik (cm)
 11. Yükseklik (cm)
 12. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22021
BAŞA DÖN