Fırınlar mutfak yardımcıları arasında en vazgeçilmezler arasında yer alır. Yemek pişirme ve farklı lezzetler yaratma konusunda hem yaratıcı hem sağlıklı çözümler sunan fırınlar ile göz alıcı sofralar hazırlayabilirsiniz. Yemek alışkanlıklarınıza, damak zevkinize ve kullanım sıklığınıza göre Arçelik mini midi fırınlar arasında yapacağınız doğru bir tercih ile sevdiklerinize her zaman yeni lezzet şölenleri sunabilirsiniz.

Arçelik Mini - Midi Fırınlar

Arçelik, tüketicileri ve mutfakları için her zaman yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Türkiye'nin öncü beyaz eşya ve küçük ev aletleri üreticisi, pratikliği ve tasarrufu ön planda tutarken çevreye ve doğaya saygılı ürünler sunuyor. Güvenliğin ön planda olduğu ürünlerin sahibi Arçelik, yaygın servis ağı ile de tüketicilerini yalnız bırakmıyor. Arçelik mini midi fırınlar A sınıfından %10 daha az enerji tükettikleri için lezzetli yemekler yaparken çocuklarınıza iyi bir dünya bırakmanıza katkı sağlıyor. Kolay temizlenebilir dış ve iç yüzey tercihi ile hijyeni ön planda tutan Arçelik, her zaman sizin ve ailenizin sağlığını düşünüyor. Fırın içi tel raflar kolay çıkarılabilen yapısı ve özel patentli, bulaşık makinesinde yıkanabilme özellikleri ile kullanım rahatlığı ve hijyen sunuyor. Arçelik mini midi fırınlar, yağ emme özelliği sayesinde koku oluşumunu azaltan katalitik malzeme kullanımı ile temizlenmesi zor olan arka duvarın temizlik ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Arçelik fırınlar, pişirme sonrası otomatik kapanma gibi güvenlik önemleri ile ailenizi ve sevdiklerinizi her zaman koruyor.

Arçelik Mini - Midi Fırın Fiyatları

Arçelik mini - midi fırın modelleri iç hacim, dış kaplama, pişirme tipi gibi farklı seçenekler ile üretiliyor. Her tüketicinin ihtiyacına yönelik farklı çözümler sunmak isteyen firmanın ürünleri arasında fiyat farklılıkları ortaya çıkıyor. 26 lt ile 48 lt arasında iç hacim seçenekleri sunan fırınlar arasında hacimden dolayı fiyat farklılıkları oluşuyor. Parmak izi tutmayan inox kaplama, beyaz emaye kaplama, ya da gümüş rengi dış kaplama seçenekleri de bulunan modeller arasından, mutfağınızın dekoruna ya da kullanım tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. İnox kaplamanın parmak izi tutmayan lekesiz görünümü ya da emayenin kolay temizlenebilir olması hem ihtiyaca hem de tarza uygun çözümler sunuyor. Dış kaplama seçenekleri de fiyat farklılıkları oluşmasına neden oluyor. Fırınlama dışında ızgara yapmak için ihtiyacınız olan ekstra alt ve üst rezistanslar statik fırınlarda bulunuyor. Farklı pişirme seçenekleri için turbo ya da statik özellikli fırınları tercih edebilirsiniz.

Arçelik Mini - Midi Fırın Modelleri

Arçelik mini midi fırınlar arasından tercih yaparken isteklerinizi ve önceliklerinizi doğru belirlemelisiniz. Tasarruflu kullanım tercih eden tüketiciler, ürünlerin enerji sınıfı ile birlikte cam kapaklı fırın modellerini tercih etmeli. Pişen yemeklerin kontrolünün fırın kapağı açılmadan yapılması önemli boyutta enerji tasarrufu sağlar. Tek bölmeli fırınlar ise yemekleri daha küçük alanın ısıtılmasıyla pişirdikleri için daha tasarruflu kullanım sunarlar.

Arçelik mini midi fırınlar piyasada elektroturbo ve statik olmak üzere iki farklı tipte bulunur. Fırınlamanın yanı sıra, ızgara fonksiyonu için statik pişirme özellikli modelleri tercih edebilirsiniz. Fanlı ve fansız kullanımı bir arada istiyorsanız elektroturbo pişirme özellikli modelleri kullanabilirsiniz. Arka duvarı fanlı olan turbo fırınlar, yiyeceklerin daha homojen pişmesini de sağlar. Ekstra fırın aksesuarları ile kendi pişirme çözümlerinizi üretebilirsiniz. Daha sulu yemekler için derin tepsileri kullanabilirsiniz. Tepsi içi tel ızgara ile ızgara esnasında yiyeceklerden damlayan yağların fırını kirletmesini engelleyebilirsiniz. Hamur işi yiyeceklerin vazgeçilmezi olan böreklerin daha lezzetli pişirilmesi için paslanmaz çelik yuvarlak tepsileri kullanabilirsiniz.

Arçelik Mini Midi Fırınlar

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Luxell
  3. İtimat
  4. Efba
  5. Cvs
  6. Simfer
  7. Şamdan
  8. Korkmaz
  9. Kumtel
  10. Harlem
  11. Akel
  12. Çetintaş
  13. Aferin
  14. King
  15. Altus
  16. Arzum
  17. Conti
  18. Ferre
  19. Beko
  20. Empero
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/233088
BAŞA DÖN