Günün yoğun temposuna adım atmadan önce hızlı bir kahvaltı, iki öğün arasında kısa bir atıştırma ya da ızgara üzerinde cızırdayan köftelere eşlik eden kızarmış domates ve biberlerle leziz bir öğün. Mutfaklarınızda, her türden “acıktım” durumunda kullanabileceğiniz tek bir alet var o da tost makinesi. Arnica Tost Makineleri, farklı pişirme özelliklerine sahip modelleri ile günün tüm öğün ve atıştırmalarında size son derece lezzetli alternatifler sunuyor.

Arnica Tost Makinesi

Arnica Tost Makineleri, farklı pişirme özelliklerinin bir araya geldiği geniş model yelpazesi ile dikkat çekiyor. Altı adete kadar tost yapabilme özelliğine sahip modelleri ile sadece sizin için değil, aileniz, ev arkadaşlarınız ve misafirleriniz için de pratik ve besleyici çözümler sunuyor.

Tost makinesi denince akla ilk gelen tost yapmak da olsa, Arnica Tost Makineleri bundan çok daha fazlasını size sunuyor. 180 derece açılabilir gövde özelliği ve farklı kademede ısı seçenekleri bulunan Arnica Tost Makinesi modelleri sayesinde, evinizde dört mevsim mangal keyfi yaşama fırsatını dahi yakalayabilirsiniz.

Canınız bol malzemeli çıtır çıtır bir Ayvalık Tostu da çekebilir, ızgarada cızırdayan tavuk kanatları ve etlerden oluşan muhteşem bir ziyafet de. Arnica Tost Makinesi modelleri, sunduğu lezzetli çözümler ile her türlü ziyafet için en büyük yardımcınız olacak. Hatta seçeceğiniz bir Arnica Tost Makinesi modeli sayesinde, akışkan çikolatalar, rengarenk meyveler ve canınızın çektiği her türlü lezzetli malzeme ile muhteşem wafflelar hazırlayabilirsiniz.

Arnica Tost Makineleri, pişirme konusunda olduğu kadar, temizlik ve hijyen konusunda da dikkat çekici özelliklere sahip. Yapışmaz plakaları sayesinde, yiyeceklerinizi pratik ve hızlı şekilde hazırlamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca bu plakalar çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe de sahipler. Bu sayede kullanım sonrasında zahmetli bir temizleme işlemi yapmanıza gerek kalmıyor. Tek yapmanız gereken plakaları çıkararak bulaşık makinesine koymak. Böylelikle hem temizlik aşamasında pratik ve hızlı bir çözüme kavuşur, hem de bir önceki servisinizden kalan artıklar nedeniyle ortaya çıkabilecek sağlıksız pişirme ortamından kurtulmuş olursunuz.

Arnica Tost Makineleri arasında yağ toplama haznesine sahip modeller de bulunuyor. Tost makinesi seçerken aklınızda daha çok ızgara ve benzeri yiyecekler yapmak varsa, yağ toplama haznesi bulunan modeller, sizin için olduğu kadar çevre için de son derece faydalı seçimler olarak karşımıza çıkıyor. Bu modeller sayesinde, pişirme işlemi sonrasında ekstra temizlik yapmanıza gerek kalmadan biriken yağlardan kurtulma fırsatı bulurken, biriken bu yağlardan doğru şekilde kurtularak çevreye verilen zararı da en aza indirme mutluluğuna sahip olursunuz.

Gerek pişirme konusunda gerekse temizlik ve hijyen konusunda sunduğu pratik ve yararlı çözümler ile Arnica Tost Makineleri, ev kullanımı için olduğu kadar, işyeri ve ofis kullanımları için de son derece uygun makinelerdir. Seçeceğiniz altı adete kadar tost yapabilme özelliğine sahip çelik gövdeli Arnica Tost Makinesi, müşterilerinize servis yaptığınız bir ortamda dahi sizi ve müşterilerinizi tatmin edecek bir performans sergileyecektir.

Arnica Tost Makinesi Fiyatları

Modern çizgilerle tasarlanan ve pratiklik konusunda farklı özelliklerini içerisinde barındıran Arnica Tost Makineleri, sunduğu farklı fiyat seçenekleri ile de her bütçeye ve mutfağa hitap edebilme özelliğine sahip. Bu sayede, farklı renk ve materyal seçeneklerini içeren modelleri arasından, kullanım amacınıza göre seçeceğiniz herhangi bir tanesine, uygun fiyat avantajı ile sahip olma fırsatını da sizlere sunuyor.

Mutfağınızın şıklığını tamamlayacak, siz, aileniz, dostlarınız ve misafirleriniz için lezzetli olduğu kadar sağlıklı çözümler de sunan Arnica Tost Makineleri, bütçenize olan uygunluğu ile birlikte mutfağınızdaki en iyi yardımcılarınızdan biri olacak.

Arnica Tost Makinesi Fiyatları

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arnica
  2. Arzum
  3. Goldmaster
  4. Korkmaz
  5. King
  6. Schafer
  7. Conti
  8. Blue House
  9. Cvs
  10. Fakir
  11. Tefal
  12. Arçelik
  13. Karaca
  14. Premier
  15. Homend
  16. Sinbo
  17. Stilevs
  18. Vestel
  19. Era
  20. Aksu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Arnica
DSACategoryId/2147483637/22001/22014
BAŞA DÖN