Arzum Ütüler

İyi görünmenin ilk kuralı temiz ve düzgün kıyafetler giymektir. Kıyafetleri düzleştirmek için kullanılan ütüler de bu yüzden her evin vazgeçilmez ev aletlerindendir. Rezistans ve termostatlar aracılığıyla sabit sıcaklık sağlayan ütüler, metal tabanları aracılığıyla kumaşların üzerindeki kırışıklıkları gidererek, giysilerin ilk günkü gibi temiz ve yeni görünmelerini sağlar.

Ütü yapmak kimi zaman zorlu bir ev işi olarak kabul edilir. Oysa kumaş çeşitlerini tanıyarak, uygun sıcaklık ayarlarını yaparak ve ütüleme tekniklerini bilerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ütü yapmanızı daha zahmetsiz hale getirmek için, en çok özen gösterilmesi gereken konu ise doğru ütü seçimi yapmaktır.

Arzum Ütü

Arzum ütü, geniş ürün yelpazesi ve yenilenen teknolojiye uygun modelleri ile her evin kullanım alışkanlıklarına uygun ütü sahibi olmasını garantiler. Ev ve iş yaşamının vazgeçilmezi olan ütüler, günlük ev işlerinin de önemli bir parçasını oluşturur. Arzum ütüler, iş kıyafetlerinizden okul giysilerine, perdelerinizden ev tekstillerinize kadar farklı kumaş ve modellerdeki ihtiyaçlarınız için doğru çözümler üretir.

Güzel ve düzgün giysiler için uzun süreli ütü yapma devri artık sona erdi. Arzum ütülerin en önemli avantajlarından biri de yüksek teknoloji kullanımıyla ütü yapma işinin tüm zorluklarını üzerinizden alırken, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı olmasıdır.

Modeller, zor ve inatçı kırışıklıklar için özel olarak geliştirilen teknolojilerini, en kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarla tamamlayarak, ütü yapmanın zorunluluktan çıkıp bir zevke dönüşmesini sağlar.

Arzum Ütü Fiyatları

Arzum ütü fiyatları, modellerine ve güçlerine göre çeşitlilik gösterirken, kalite ve yüksek performans özelliklerine göre en iyi fiyat seçeneklerini sunar.

Ütü alırken kullanım sıklığı, ütü yapılacak ürünlerin ve kumaşların özellikleri, hatta evinizde ütü yapılan alana uygun olması gibi dış etkenlere de önem verilmelidir.

Alışveriş sırasında ütülerin evinizin ihtiyaçlarını karşılayacak, uzun süreli ve sık kullanılacak bir ev aleti olduğu unutulmamalıdır. Bütçenize uygun olan modellerin en doğru özelliklere sahip olmasına dikkat ederek, fiyat-kalite arasında düzgün bir denge kurabilir ve ihtiyacınız olan ütüye en doğru fiyat aralığında sahip olabilirsiniz.

Arzum Ütü Modelleri

Güçlü kullanım özellikleri ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken Arzum ütü modelleri, hem kalabalık ailelerin hem de bireysel kullanıcıların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Günlük genel kullanımlarda rahatlıkla tercih edeceğiniz seramik ve çelik tabanlı modeller, kaliteli tabanları sayesinde kumaş üzerinde takılmaları tamamen engeller. Yapışmayarak kolay hareketi sağlayarak bu ütü çeşitleri ütü yapmayı sizin için daha pratik ve zevkli bir hale getirir.

Kalabalık aileler ve yoğun ütü yapan kullanıcılar için, buhar kazanlı modeller işlerini kolaylaştıracak bir tercih olacaktır. Ütülerini sık temizlemekten hoşlanmayan ve giysilerde oluşabilecek izlerden tamamen kurtulmak isteyen kullanıcılar için ise en doğru seçenek kendi kendini temizleme özelliği olan ve kireç temizleme (Calc clean) özelliğini taşıyan modellerdir.

Kolay doldurulabilen ağızları ile buharlı modeller, zor kırışıklıklarla mücadelede en büyük yardımcınız olurken, dikey ve şok buhar yapabilen geliştirilmiş modeller bu özelliği bir üst seviyeye taşır. Çevreye duyarlı ve harcamalarına özen gösteren kullanıcılar için tasarlanan patentli eco switch sistemli modeller ise bir yandan enerji tasarrufu sağlarken, diğer taraftan yüksek performansını korur.

Evine özen gösterenlerin gözdesi ışıklı su tanklı seçenekler, şık tasarımıyla göz doldurur ve aynı zamanda düşük ışıklı ortamlarda da rahatça ütü yapma imkanı verir.

İş ve özel hayatında çok sık seyahat eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan, katlanabilir tutma sapı özellikli seyahat ütüleri ise, valizinizde az yer tutarak, seyahatlerinizde şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlar.

Arzum Ütü Fiyatları

31 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Arzum
  2. Tefal
  3. Philips
  4. Fakir
  5. Siemens
  6. Bosch
  7. Goldmaster
  8. Vestel
  9. Arçelik
  10. Beko
  11. Braun
  12. King
  13. Arnica
  14. Sinbo
  15. Premier
  16. Conti
  17. Silter
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Cvs
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Buhar Kazanı
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Arzum
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN