Asma dolap çeşitleri, yerden yüksekte bulunan ve evde ya da iş yerinde dar alanları az yer kaplayarak daha kullanışlı hale getiren dekorasyon malzemeleri olarak kullanılır. Belli bir mesafe bırakılarak duvara monte edilen asma dolaplar, genellikle banyo ve mutfaklarda kullanılır. Yatak odası ve giyim odalarında da rahatlıkla kullanılan modeller, giyim eşyalarının daha az yer kaplamasını sağlayarak rahat bir kullanım alanı yaratır. Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan ürünler, özellikle banyo ve mutfak gibi, diğer odalara nazaran daha küçük olan yaşam alanlarında daha fazla yer açılmasını sağlar ve kullanışlı ve ergonomik tasarımları ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Şık çizgileri ile de evinizde farklı bir hava yaratan asma dolaplar, birbirinden farklı modelleri ile banyolarınızın dekoratif özelliklerini artırır. Sağlığa ve doğaya zarar vermeyen malzemeler kullanılarak imal edilen dolaplar, dayanıklı ve uzun ömürlü oldukları için dolap ihtiyacı olan tüm yerlerde kullanılabilir.

Asma Dolap Modelleri

Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre satın alabileceğiniz asma dolaplar, eşyalarınızın daha düzenli olmasını sağlar. Plastik, ahşap, metal gibi materyaller kullanılarak üretilen dolaplar, istediğiniz ebatlarda ve zengin renk seçenekleri ile birçok alternatif sunar. Duvara monte edilebilen modellerinin yanı sıra serbest olarak kullanılabilen modelleri de bulunan asma dolaplar, kolayca monte edilerek yıllarca kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Banyoda kullanılan asma banyo dolapları, genel olarak çok raflı özellik taşır. Raflarında deterjanlar, temizlik malzemeleri, havlular ve kişisel hijyen malzemeleri muhafaza edilen dolaplarda tüm banyo gereçlerine kolaylıkla ulaşılabilir. Banyo eşyalarınızın düzenli bir şekilde durmasını sağlayan asma dolapların kapaklı ya da çekmeceli çeşitleri bulunur. Çekmeceli modellerin çekmecelerine makyaj malzemelerinizi ve diğer özel eşyalarınızı yerleştirebilir ve ihtiyacınıza göre küçük ya da büyük dolaplardan birini seçebilirsiniz. Asma banyo dolapları modellerinde genellikle plastik ürünler tercih edilir. Temizlemesi kolay olan ürünler, rutubetten etkilenmemelerinin yanı sıra kimyasallara karşı da dayanıklıdır. Eğer sık taşınıyorsanız taşıması ve kurulumu kolay olan plastik asma dolaplar, sizin için daha kullanışlı olur. Özellikle hijyenik alanlara sahip olunması gereken banyolarda, asma dolaplar, zemin temizliğinin rahat yapılmasına imkan verir. Duvara monte edilen asma dolaplarda zeminle bir temas olmadığı için banyoda dip köşe temizlik yapılabilir. Zemine temas eden asma dolapların ise ayaklarına takılan tekerlekler sayesinde kolayca hareket ettirerek istenilen temizlik düzeyi sağlanır.

Asma Dolap Fiyatları

Yapıldığı malzemeye ve büyüklüğüne göre fiyatları değişen asma dolaplarda kaliteye paralel fiyat politikası uygulanır. Genellikle mutfak ve banyolarda su ve nemden etkilenmeyen malzemeler kullanılırken, yatak odası ve giyim odalarında ahşap malzemelerden yapılan asma dolaplar tercih edilir. Onlarca farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan asma dolap modelleri, evinizin dekorasyonuna uygun modelleriyle çağdaş bir hava yaratır.

Günümüz toplumunda daha ergonomik tasarımlar tercih edildiğinden dolayı asma dolap modellerinde artış bulunmaktadır. Oldukça fazla zaman geçirilen mutfaklarda kullanışlı bir alan yaratılmasını sağlayan mutfak dolapları, kolay monte edilebilir. Oldukça fazla kullanılan asma dolapların kaliteli malzemeden yapılması, hem kullanım sürelerini hem de dayanıklılıklarını artırır. Malzeme, ne kadar kaliteli ise fiyatın da paralel olarak arttığı dolaplar, son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Yeni yapılan ev tasarımlarında yaşam alanından tasarruf etmek amacı güdüldüğünden dolayı çeşit çeşit asma dolap modelleri karşımıza çıkar. Ergonomik tasarımları ve şık görüntüleri ile evinizdeki şıklığınızı tamamlayan birçok farklı tasarımdaki asma dolaplar, moda trendlerini takip eden çizgileri ile her zaman gündemde olmayı başarır.

Asma Dolap Fiyatları

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Bestline
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
DSACategoryId/60002028/18021299/60003483/60003489
BAŞA DÖN