Asus
Asus F2A55-M LE AMD A55 FCH 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2 mATX Anakart

Asus F2A55-M LE AMD A55 FCH 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2 mATX Anakart

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/8/152
 

 Product ImageGrafik performans artışı ve APU'lar için dijital güç tasarımı

 • DIGI+ VRM – APU için dijital güç tasarımı
 • AI Suite II – Yenilikçi ASUS özelliklerine tek noktadan erişim
 • Network iControl – Gerçek zamanlı ağ bant genişliği kontrolü
 • UEFI BIOS – Esnek be kolay BIOS arayüzü


Windows 8’e Özgü Özellikler

Fast Boot

İşletim Sistemine Anında Giriş
ASUS, Windows 8 ve daha önceki Windows sürümlerinin açılış hızını artırıp kullanıcıların daha akıcı bir kullanım deneyimi yaşamaları için, sistem açılışını 2 saniyeye düşüren yeni donanım ve yazılım tasarımlarını sunuyor. Windows işletim sisteminin daha hızlı açılması verimliliği artırırken, kullanıcıların uzun süre beklemesinin de önüne geçmiş oluyor.

ASUS Boot Setting

Birden Fazla Başlangıç Seçeneği 
ASUS’un Windows 8 için optimize ettiği donanımlar sayesinde, ASUS Boot Setting özelliği bilgisayarınızın başlatma sürecinde kullanıcıya daha esnek çözümler sunuyor. Kullanıcı dostu arayüz üzerinden tek tıklamayla BIOS’a girebilir ve istediğiniz sistem başlatma metodunu seçebilirsiniz. İsterseniz de standart başlatma ile birkaç saniye içinde işletim sistemine girebilirsiniz. Yaptığınız seçim kaydedilerek her seferinde yeniden ayar yapmanız gerekmez.

 

APU, FCH ve Grafik Özellikleri


 

AMD A Serisi İşlemciler ve AMD Radeon HD 7000 Serisi Grafikler

Bu anakart AMD A Serisi işlemciler ile AMD Radeon HD 7000 serisi grafiklere destek verir. Devrim yaratan APU(Accelerated Processing Unit) işlem gücünü ve gelişmiş DirectX 11 grafikleri tek bir küçük, enerji tasarruflu tasarımda bir araya getirip, daha yüksek performans ve etkileyici bir görsel deneyim yaşatıyor. Çift kanal DDR3 bellek desteği ve 5GT/sn hızındaki veri transferi de diğer öne çıkan özellikler.

AMD® A55 FCH (Hudson D2)

AMD A55 FCH (Hudson D2) 5GT/sn arayüz hızı ve PCI Express 2.0 x16 (x4 hızında) grafik desteği verecek şekilde tasarlanmıştır

Dörtlü CrossFireX Desteği!

Esnek çoklu ekran kartı çözümleri. En güçlü silahınız!
F2A85-M LE, CrossFireX çoklu ekran kartı sistemi desteği sunuyor. Daha önce yaşamadığınız bir yepyeni bir oyun deneyimine hazır olun!

ASUS’a Özgü Özellikler


DIGI+ VRM

DIGI+ POWER CONTROL: APU için dijital güç tasarımı
AMD A55 yonga setli ASUS anakartlar DIGI+ VRM (Voltage Regulation Modules)adlı, APU için hassas dijital voltaj düzenlemesi sağlayan teknolojiye sahipler. APU voltajı, dikkatli bir şekilde hazırlanmış otomatik modlarla ya da kullanıcının belirlediği profillerle ayarlanabiliyor. DIGI+ VRM teknolojisi sayesinde en hassas güç dağıtımı ve enerji verimliliği sağlanıyor. ASUS’un dünya çapında tanınmış kalitesi ile oyunlardan, günlük kullanıma ya da yoğun çoklu işlem yapmaya kadar birçok kullanım senaryosu için ideal bir çözüm sunuluyor. Tam anlamıyla yüksek performans için geliştirilen ve testlerden geçirilen, DIGI+ VRM teknolojili ASUS A55 anakartlar her tür kullanımda verimli ve güvenilir olmayı başarıyor. 

* DIGI+ VRM fonksiyonları ayrıca FM2 soket uyumlu işlemciler için de geçerlidir

UEFI BIOS (EZ mode)

Esnek ve Kolay BIOS Arayüzü ASUS UEFI BIOS, klavye ile kullanılan geleneksel arayüzleri bir kenara bırakıp fare ile kontrol edilebilen grafik arayüze sahip ilk BIOS’u, seçilebilir modlar ve kullanıcı dostu tasarımla beraber sunuyor. ASUS UEFI BIOS ayrıca 64-bit işletim sistemleri ile kullanılan 2,2 TB’tan daha büyük sabit disklere de destek veriyor.

ASUS’a Özgü Arayüz
EZ Mode sıkça göz atılan bilgileri gösterir. Kullanıcılar sistem performans ayarlarını seçebilir ve başlatma önceliklerini sürükleyip bırakarak belirleyebilirler. Advanced Mode ise detaylı DRAM ayarları ile performans tutkunları için tasarlanmıştır.

Yeni Özellik! Gelişmiş sistem kontrolü için kolay ve hızlı bilgiler
- F12 BIOS ekran görüntüsü tuşu ile UEFI kurulumunuzu paylaşıp, hataları çözebilirsiniz
- Sıkça erişilen bilgilere erişmek için F3 tuşuna basabilirsiniz
- ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) bellek verilerine erişebilir, hatalı DIMM’leri belirleyebilir ve sistem başlamadan önce çıkabilecek sorunları çözebilirsiniz
EPU

Enerji Tasarrufu Her Yerde
Dünyanın ilk gerçek zamanlı güç tasarruf yongası olan EPU’ya anakart üzerindeki tek bir tuş ile veya AI Suite II aracılığıyla erişebilirsiniz. Mevcut işlem yüklerini otomatik olarak saptayan ve güç sarfiyatını en uygun seviyeye çeken bu yonga ile tüm sisteminizin güç tüketimini optimum hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu yolla fan gürültüsünü azaltıp, bileşenlerinizin ömrünü de uzatmanız mümkün.

GPU Boost

iGPU ile Sınırları Zorlayın! 
GPU Boost entegre ekran kartınızdan maksimum verimi almanız için ekran kartı hızını ihtiyaca göre anlık olarak arttırır ve karttan daha yüksek performans almanızı sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, istediğiniz frekans değerlerine ulaşmanızı, voltaj ayar seçenekleri ile daha hassas ayar yapabilmenizi sağlar. 


 

Network iControl

Gerçek Zamanlı Ağ Trafik Kontrolü
Tek tıklamayla kullandığınız uygulamanın veri ve ağ trafiğine öncelik atayabilirsiniz. Yine benzersiz kullanıcı arabirimi üzerinden istediğiniz uygulama için profil oluşturarak bu programları ağ trafiğinde öne alabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz profil içerisinden programların belirli zamanlarda çalışmasını sağlayarak dosya indirme esnasında uzun süreli beklemelere son verebilir ve ağ trafiğindeki yoğunluğun önüne geçebilirsiniz. Otomatik PPPoE ağ bağlantısı, çevrimiçi kolaylık için tek adımda kurulum sağlar. Sonuç bu teknoloji,ağ trafiğinizi kolayca kontrol altına almanızı sağlar. 

AI Suite II

Yenilikçi ASUS Özelliklerine Tek Noktadan Erişim 
Kullanıcı dostu arayüzüyle ASUS AI Suite II yazılım paketi kullanımı basit ve özel ASUS özelliklerini birleştirir. Bu sayede Overclock, enerji yönetimi, fan hız kontrolü, voltaj ve sensör okumaları denetleniyor. Bu hepsi bir arada yazılım sayesinde farklı yazılım araçları arasında geçiş yapmaktan kurtulup, kolay kullanımın keyfini çıkartıyorsunuz. 


 

TurboV

Kolay ve Gerçek Zamanlı Hız Aşırtma
Gerçek zamanlı hız aşırtma yapmanın heyecanını ASUS TurboV ile yaşayabilirsiniz. Gayet kolayca kullanılabilen bu hız aşırtma aracı, işletim sisteminden çıkmanıza gerek kalmadan, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sadece birkaç tıklama ile hız aşırtma yapmanıza olanak tanıyor. Bunun yanı sıra TurboV’de yer alan ASUS hız aşırtma profilleri farklı senaryolar için en iyi hız aşırtma ayarlarını size sunuyor.

ASUS Anti-SurgeKoruması

Anti-Surge Koruma Tasarımı voltaj dalgalanmaları ile oluşabilecek yüksek voltaj durumlarının sisteminize zarar vermesini engeller. Voltaj yükseldiği zaman kaynağı kendiliğinden keserek sisteminizi korur
1. Gerçek zamanlı yüksek voltaj tespiti.
2. Anakart ve sisteminizde oluşabilecek potansiyel zarara karşı aktif koruma 

ESDESD koruması ile bilgisayarınızı güvene alın. Elektrostatik yük atlaması (ESD), bilgisayarınıza USB cihazları takıp çıkarırken yaşanabilir, bu da sisteme zarar verebilir. ASUS ESD koruması biriken elektrostatik yükü daha güvenli bir alana aktararak yaşanabilecek olumsuz durumlara engel olur.

F2A55-M LE Ürününe Genel Bakış

                     


RoHS

GreenASUS ve ErP Uyumlu

Bu anakart Avrupa Birliği’nin ErP (Energy-related Products) standartlarıyla uyumludur. ErP standartları ürünlerin belli enerji verimliliği koşulları içinde enerji tüketimi yapması gerektiğini belirtir. Bu ASUS´un doğayı korumayı hedefleyen, enerji verimliliği sağlayan karbon ayak izini azaltan ürünler üretmesi ve kullanıcılarının sağlıklarını düşünerek çevre korumasını sağlayan ürünler tasarlamasıyla paralel doğrultudadır.

 • CPU
  AMD FM2 Soket Athlon™/A- Series İşlemciler 
  4 çekirdeğe kadar CPU'ları Destekler
  AMD® Turbo Core 3.0 Teknolojisini Destekler
 • Yonga Seti
  AMD A55 FCH (Hudson D2)
 • Bellek
  2 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2400(O.C.)/2250(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek 
  Çift Kanal Bellek Mimarisi 
  * 32GB Bellek kapasitesi, 16GB yada daha yüksek DIMM'ler ile desteklenir.DIMM'ler piyasaya çıktığı zaman ASUS yetkili QVL(Yetkili Bayi Listesi)'i güncelleyecektir.
  * İşletim sistemi kısıtlamasından dolayı, 4GB veya daha fazla bellek kullanmak isterseniz, Windows ® 32-bit işletim sistemi 3GB veya daha az tanıyabilir. Eğer anakarta 4GB veya daha fazla bellek takmak isterseniz 64-bit Windows ® işletim sistemi yüklemeniz gerekmektedir.
 • Grafik
  Tümleşik A-serisi APU içinde AMD Radeon ™ HD 7000 Serisi Grafik 
  Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DVI/RGB ports 
  - Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 1920 x 1080 @ 60 Hz
  - Desteklenen Maksimum DVI çözünürlüğü 2560 x 1600 @ 60 Hz
  - Desteklenen Maksimum RGB çözünürlüğü 1920 x 1600 @ 60 Hz
  Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
  AMD ® Dual(Çift) Grafik teknolojisi desteği *1
  DirectX 11 Destekler
 • Genişleme Yuvaları
  2 x PCIe 2.0 x16 (x16/x4) 
  1 x PCIe 2.0 x1 
  1 x PCI
 • Depolama
  6 x SATA 3Gb/s port(s), Mavi
  Raid Desteği 0, 1, 10, JBOD
 • LAN
  Realtek® 8111F, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri)
 • Ses
  Realtek® ALC887 8-Kanal High Definition Audio CODEC 
  - Destekler : Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking
 • USB Portları
  AMD A55 FCH (Hudson D2) çipset : 
  12 x USB 2.0 port(s) (6arka panelde, , 6 bord ortasında)
 • Overclock Özellikleri
  Overclocking Protection :
  - ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)
 • ASUS´a Özel Özellikler
  ASUS EPU :
  - EPU 
  ASUS Digital Power Design :
  - Industry leading Digital 3 +2 Phase Power Design
  - ASUS DIGI+ VRM Utility
  TurboV
  GPU Boost 
  ASUS Exclusive Features :
  - AI Suite II
  - Ai Charger
  - Anti-Surge
  - ESD Guards
  - ASUS UEFI BIOS EZ Mode featuring friendly graphics user interface 
  - Network iControl
  - Disk Unlocker
  ASUS Quiet Thermal Solution :
  - Stylish Fanless Design Heat-sink solution
  - ASUS Fan Xpert 
  ASUS EZ DIY :
  - ASUS CrashFree BIOS 3 
  - ASUS EZ Flash 2 
  - ASUS MyLogo 2
 • Arka Giriş/Çıkış Portları
  1 x PS/2 klavye/fare combo port(s)
  1 x DVI
  1 x D-Sub
  1 x HDMI
  1 x LAN (RJ45) port(s)
  6 x USB 2.0 
  1 x Parallel port(s)
  1 x Optik S/PDIF çıkışı
  3 x Audio jack(s)
 • Dahili Giriş/Çıkış Portları
  3 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 6 USB 2.0 portları destekler
  1 x COM port(ları) bağlantısı(ları)
  6 x SATA 3Gb/s bağlantısı(ları)
  1 x CPU Fan bağlantısı(ları) (4 -pin)
  1 x Chassis Fan bağlantısı(ları) (4 -pin)
  1 x Power Fan bağlantısı(ları) (3 -pin)
  1 x S/PDIF çıkış başlığı(ları)
  1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları)
  1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
  1 x parallel port bağlantısı(ları)
  1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP)
  1 x Sistem panel(leri)
 • Aksesuarlar
  Kullanıcı kılavuzu
  I/O Shield
  2 x SATA 3Gb/s kablosu(ları)
 • BIOS
  64 Mb Flash ROM, UEFI BIOS, PnP, DMI v2.0, WfM2.0, SM BIOS V2.7, ACPI V2.0a
 • Destek Diski
  Drivers, ASUS utilities, ASUS Update, Anti-virus software (OEM version)
 • Form Faktörü
  mATX Form Factor 
  9.6 inch x 9.2 inch ( 24.4 cm x 23.4 cm )
 • Not
  *1 Çift grafik işlemci teknolojisine destek veren ekran kartlı
   

Chipset AMD A55
Dahili Ekran Kartı Var
İşlemci Soket Tipi Soket FM2
İşlemci Tipi AMD Tabanlı
Overclock (Hız Aşırtma) Var
Uyumlu Kasa Tipi Mini Tower (mATX)
Uyumlu Ram Tipi DDR3
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD303197
Asus F2A55-M LE AMD A55 FCH 2400MHz(O.C.) DDR3 Soket FM2 mATX Anakart Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Bilgisayar Kasaları Kasa Tipi Oyuncular İçin Power Supply
Zalman ZM-T1 Plus Mini Tower ATX Kasa

Zalman ZM-T1 Plus Mini Tower ATX Kasa

Mini Tower Kasa Yok Yok
136,46 TL
Frisby FC-6830B 300W 8cm Fanlı Mini Tower Kasa

Frisby FC-6830B 300W 8cm Fanlı Mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
102,77 TL
Zalman ZM-T5 1xMic, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0 mini Tower Kasa

Zalman ZM-T5 1xMic, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0 mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok Yok
104,64 TL
Frisby FC-S6040B 300W Kulplu Slim Tower mATX Kasa

Frisby FC-S6040B 300W Kulplu Slim Tower mATX Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
184,00 TL
Frisby FC-6815BS 300W Mini Tower Kasa

Frisby FC-6815BS 300W Mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
110,25 TL
Ekran Kartı 3D Desteği Bağlantı Bellek Hızı Bellek Tipi
MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3 LP 1GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GT 710 1GD3 LP)

MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3 LP 1GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GT 710 1GD3 LP)

Yok Analog (D-Sub), DVI-D, HDMI 1600 MHz DDR3
163,57 TL
Asus Nvidia GeForce GT 730 4GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-4GD3)

Asus Nvidia GeForce GT 730 4GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-4GD3)

Yok DVI, HDMI 1100 MHz DDR3
389,90 TL
Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-2GD3)

Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-2GD3)

Yok DVI, HDMI 1600 MHz DDR3
294,43 TL
Gigabyte Nvidia GeForce GT420 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N420-2GI)

Gigabyte Nvidia GeForce GT420 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N420-2GI)

Yok DVI, HDMI 1600 MHz DDR3
234,90 TL
Gigabyte Nvidia GeForce 210 1GB 64Bit DDR3 (DX10.1) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N210D3-1GI)

Gigabyte Nvidia GeForce 210 1GB 64Bit DDR3 (DX10.1) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N210D3-1GI)

Yok Display, DVI, HDMI 1200 MHz DDR3
143,33 TL
İşlemciler İşlemci Cache İşlemci Hızı İşlemci Teknolojisi Overclock (Hız Aşırtma)
AMD A4 6300 3.7GHz 1MB Cache Soket FM2 İşlemci + Richland HD8370D

AMD A4 6300 3.7GHz 1MB Cache Soket FM2 İşlemci + Richland HD8370D

1 MB Cache 3,7 GHz A Serisi Yok
193,90 TL
Amd A4 4020 3.2GHz Soket FM2 İşlemci

Amd A4 4020 3.2GHz Soket FM2 İşlemci

1 MB Cache 3,2 GHz A Serisi Var
145,90 TL
Amd A4 5300 3.4GHz Soket FM2 İşlemci

Amd A4 5300 3.4GHz Soket FM2 İşlemci

-- -- A Serisi Yok
159,80 TL
Amd A4 4000 3.0GHz Soket FM2 İşlemci

Amd A4 4000 3.0GHz Soket FM2 İşlemci

1 MB Cache 3 GHz A Serisi Yok
142,80 TL
Ram CAS Hızı Kullanım Tipi Ram Hızı Ram Kapasitesi
Hi-Level 2GB 1333MHz DDR3 Soğutuculu Ram (HLV-PC10600D3/2G)

Hi-Level 2GB 1333MHz DDR3 Soğutuculu Ram (HLV-PC10600D3/2G)

-- DDR3 1333 MHz 2 GB
86,90 TL
Kingston HyperX Fury Black 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FB/8)

Kingston HyperX Fury Black 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FB/8)

10 ns DDR3 1600 MHz 8 GB
303,54 TL
Kingston HyperX Fury Red 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FR/8)

Kingston HyperX Fury Red 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FR/8)

10 ns DDR3 1600 MHz 8 GB
368,90 TL
Kingston HyperX Fury Red 4GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FR/4)

Kingston HyperX Fury Red 4GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FR/4)

10 ns DDR3 1600 MHz 4 GB
194,85 TL
Kingston 8GB 1333MHz DDR3 Masaüstü Ram (KVR1333D3N9/8G)

Kingston 8GB 1333MHz DDR3 Masaüstü Ram (KVR1333D3N9/8G)

9 ns DDR3 1333 MHz 8 GB
282,33 TL
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN