Asus
Asus H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 Micro-ATX Anakart

Asus H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 Micro-ATX Anakart

Asus
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
GTX 1050ti + G4560 ile bir de SSD HDD ile Müthiş uyum (29.05.2017)
Ürün oldukça güzel. Pratik küçük. USB 3.0 var. Sata 3 var. Arayüzü güzel başka yerden aldım Biosu G4560 için güncellemek gerekiyor. Alırken dikkat ederek alın ya da Güncellenerek gönderilmesini talep edin devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/2147483646/8/152
   

ASUS – EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI

EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı

Güvenilir Dayanıklılık için 5X Koruma II, DDR4 uyumluluğu ve LED aydınlatmalı kalkan ile micro-ATX H110 anakart

 • 5X Koruma II – Tam koruma için gelişmiş donanım güvenliği
 • DDR4 bellek uyumluluğu
 • LED aydınlatmalı kalkan ile efsanevi oyun içi sesler
 • EZ Flash 3 ile ödüllü UEFI BIOS

H110M-K Ürününe Yakın Bakış


Güvenilir Kararlılık

Gelişmiş Donanım Koruması

Endüstri lideri 5X Koruma II, kaliteyi ve uzun süreli dayanıklılığı garantilemek için en iyi malzemeleri, mükemmel devre tasarımı ve standartlara uyumluluğu kullanır. Bu sizin için, dünyanın lider anakart markasının onlarca yıllık mühendislik deneyiminin sonucu olarak, sıradışı koruma ve kararlılık anlamına gelir.

LANGuard

Arttırılmış çıkış. 2.5 kat daha yüksek akım toleransı.

ASUS LANGuard, daha kararlı bir bağlantı ve iyi bir çıkış için geliştirilen, sinyal çiftleme teknolojisi ve anti-EMI yüzeye monte kapasitörler barındıran, donanım seviyesi bir ağ korumasıdır. Elektrostatik ve akım korumalı geliştirilmiş koruma sağlar.


Yüksek Voltaj Koruması

Dünya sınıfı devre korumalı güç tasarımı

Anakartınızı beklenmedik yüksek voltajdan korumak için özel geliştirilmiş dahili voltaj düzenleyicilere sahip bir devre tasarımı.


DRAM Aşırı Akım Koruması

Kısa devre engelleme

Kart üzerindeki sigortalar, aşırı akımı ve kısa devre sonucu oluşabilecek zararı engeller. Bu da giriş çıkış portlarından DRAM'e kadar hem sisteminizi, hem de bağlı cihazlarınızı korur.


Paslanmaz Çelik Arka Plaka

Daha yüksek dayanıklılık için 3 kat aşınma direnci

Krom oksitli alaşımla üretilen aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka panel, sıradan panellere göre 3 kat daha dayanıklıdır.


ESD Korumaları

Elektrostatik boşalma (ESD) anında yaşanabilir ve hasar veren etkileri kolayca gözden kaçırılabilir. ASUS ESD Korumaları, +/- 10kV hava deşarjına, +/-6kV temas deşarjına karşı dirençlidir. Sisteminizi elektrostatik engellere ve hasara karşı aktif olarak koruyan özel aktif devre tasarımına sahiptir.


Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.


Ön Panelde USB 3.0 Tecrübesi

USB 3.0'ı ihtiyacını duyduğunuz yere koyduk - ön pnalede dört süper hızlı yuva. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri aktarım hızlarını deneyimleyin. Artık ulaşması zor arka yuvalara gerek yok!


Kolay PC Kurulumu


Optimize Soğutma

Fan Xpert

Gelişmiş fan kontrolleri

Termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod tespiti ile Fan Xpert , her fanın en iyi soğutma-düşük gürültü dengesini sağlamasını garantiler!

 • Otomatik Ayar Modu: —Tek tıkla kişiselleştirme için fan karakteristiklerini tarar ve belirler
 • Ultra Sessiz Mod:— CPU fan hızını en düşük seviyenin de altına düşürür, böylelikle düşük yük durumunda ekstra sessiz çalışma ve güç tasarrufu sağlar.
 • RPM Sabit Mod: — Gürültü seviyelerini 0dB sessizliğe yaklaştırır, fan hızını sabitlemenize imkan tanır.

Tüm Kontrol Bir Arada

AI Suite 3

Yenilikçi ASUS özelliklerine tek yerden erişim

ASUS AI Suite 3 daha temiz ve daha ilgi çekici bir arayüzle tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özgü tüm özellikleri, tek ve kullanımı kolay bir paket halinde sunuyor; hız aşırtma, enerji tüketimi, fan hızları, voltajlar ve dahası.
Bir bilgisayarın tüm parçalarının koordineli bir şekilde birbiriyle iletişimini sağlayan anakartlar, bilgisayarın en hayati parçası olarak biliniyor. Asus tarafından son teknoloji ile üretilen Asus H110M-K özellikleri ile performans ve dayanıklılık isteyen kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. 5X koruma II ile güvenilir ve dayanıklı bir model olarak piyasada yer alan Asus H110M-K, DDR4 bellek uyumluluğu ve LED aydınlatmalı kalkan ile büyük beğeni topluyor. Asus H110M-K modelleri BIOS güncellemesini, ön yüklenebilir diske ya da işletim sistemi bazlı bir araca ihtiyaç duymaksızın yapmanıza olanak vermek için EZ Flash 3 ve kolay kullanılabilirliği ile ünlenen ödüllü UEFI BIOS teknolojisi kullanıyor.

Gelişmiş donanım koruması ile ön plana çıkan Asus H110M-K modelleri, 5X koruma II ile kaliteyi ve uzun süreli dayanıklılığı garanti ediyor. En kaliteli malzemeleri, kusursuz devre tasarımlarını ve standartlara uyumluluğu kullanan Asus H110M-K, onlarca yıllık mühendislik deneyimleri sonucu sizlere sıra dışı koruma ve kararlılık sunuyor. LANGuard (akım korumalı ağ), yüksek voltaj koruması, stabil güç kaynağı, yüksek akım koruması ve paslanmaz çelik arka plaka ile Asus H110M-K, güvenlik konusunda tam puan almayı başarıyor. Elektrostatik ve akım korumalı geliştirilmiş koruma sağlayan LANGuard teknolojisi sayesinde Asus H110M-K, 2,5 kat daha yüksek akım toleransı ile dikkat çekiyor. Dahili voltaj düzenleyicileri sayesinde Asus H110M-K, beklenmedik yüksek voltajlardan korunmayı başarıyor. Anakart üzerinde yer alan sigortalar, aşırı akım veya kısa devre sonucu oluşabilecek zararların önüne geçiyor. Bu sayede bilgisayarınız, giriş ve çıkış portlarından DRAM’e kadar koruma altına alınmış oluyor. Daha yüksek dayanıklılık için tasarlanan paslanmaz çelik arka plaka, 3 kat daha fazla aşınma direnci sağlıyor. Sisteminizi elektrostatik engellere ve hasara karşı etkili bir biçimde koruyan ASUS ESD korumaları +/- 10kV hava deşarjına, +/-6kV temas deşarjına karşı direnç sağlıyor. Bu da beklenmedik bir anda yaşanabilecek elektrostatik boşalmalara karşı bilgisayarınızı koruma altına alıyor ve anakartınızın alabileceği hasarları engelliyor.

Fare ile kolayca kontrol edilebilen geliştirilmiş UEFI BIOS ile hem yeni bilgisayar kullanıcıları hem de işin ehli bilgisayar kullanıcıları, istedikleri işlemleri hızla ve kolayca yapabiliyor. USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı veri aktarımı sunan USB 3.0 portları, artık ulaşılması kolay bir şekilde ön panelde yer alıyor. Kolay PC kurulumu ile Asus H110M-K, kasanıza rahat ve güvenli bir şekilde yerleştirilebiliyor. Anakart üzerindeki parça bulunmayan güvenli bölgeler sayesinde hasar ve kısa devre riski en aza indirilerek kart kasaya monte ediliyor. Büyük kanatlı Q-Slot klipsi sayesinde grafik kartınızı söküp takmak da oldukça kolay bir iş hâline dönüşüyor. Kolay bellek kaldırma teknolojisi (Q-DIMM), dar bir kasa alanına sahip olsanız bile tek taraflı klipse bastırarak RAM modüllerini takıp çıkarmanıza olanak sağlıyor. Böylece RAM modüllerinizi dilediğiniz zaman zahmetsizce çıkarıp değiştirmeniz mümkün oluyor.

Geliştirilmiş Fan kontrolleri “Fan Xpert” ile optimize soğutma sağlanıyor. Termal sensörleri ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod tespiti sayesinde Fan Xpert, kusursuz soğutmayı en düşük gürültü seviyesiyle sağlamayı başarıyor. Otomatik ayar modu, tek tıkla kişiselleştirme için fan karakteristiklerini tarıyor ve belirliyor. Ultra sessiz mod özelliği, düşük yük durumunda ekstra sessiz ve güç tasarruflu bir çalışma sağlamak için CPU fan hızını en düşük seviyenin de altına düşürüyor. RPM Sabit Mod ise fan hızınızı sabitlemenize olanak tanıyarak gürültü seviyesini 0 dB’e yaklaştırmayı başarıyor.

ASUS AI Suite 3 ile daha sade bir arayüz sunan Asus H110M-K tüm kontrollerinizi tek bir panodan idare etmenizi sağlıyor. Üstün dayanıklılığı ve performansıyla ön plana çıkan Asus H110M-K fiyatı ile de iyi bir fiyat/performans dengesi yakalamayı başararak kullanıcılardan takdir topluyor.
Bellek Frekansı 2133 MHz
Chipset Intel® H110
Dahili Ekran Kartı Var
Geliştirilmiş Teknolojiler Non-ECC Desteği, XMP Desteği
Grafik Arabirimi PCI Ex. 2.0 / 3.0
İşlemci Soket Tipi 1151 Pin
İşlemci Tipi Intel Tabanlı
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Overclock (Hız Aşırtma) Yok
PCI-E x1 Slot 2 Adet
PCI-E x16 Slot 1 Adet
Ram Kapasitesi 32 GB
Ram Slotu 2 Adet
Sata 2 Yok
Sata 3 4 Adet
Usb 2.0 6 Adet
USB 3.0 4 Adet
Uyumlu Kasa Tipi Mini Tower (mATX)
Uyumlu Ram Tipi DDR4
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD804883
Asus H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 Micro-ATX Anakart Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • Beş Yıldız

  cok iyi

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • GTX 1050ti + G4560 ile bir de SSD HDD ile Müthiş uyum

  Ürün oldukça güzel. Pratik küçük. USB 3.0 var. Sata 3 var. Arayüzü güzel başka yerden aldım Biosu G4560 için güncellemek gerekiyor. Alırken dikkat ederek alın ya da Güncellenerek gönderilmesini talep edin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • ddr4 2133 mhz haftasonu indirim ile çok hesaplı oldu

  h110 çipset ddr4 2133 mhz haftasonu indirim ile çok hesaplı oldu. g4400 işlemci ve ssd disk ile çok iyi.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • uygun fiyat

  2133 mhz ddr4 bellek 1151 pin uygun fiyat ve ASUS kalitesi. çok memnunum. teşekkürler hepsiburada.com

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Bilgisayar Kasaları Kasa Tipi Oyuncular İçin Power Supply
Zalman ZM-T1 Plus Mini Tower ATX Kasa

Zalman ZM-T1 Plus Mini Tower ATX Kasa

Mini Tower Kasa Yok Yok
106,22 TL
Frisby FC-6830B 300W 8cm Fanlı Mini Tower Kasa

Frisby FC-6830B 300W 8cm Fanlı Mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
102,49 TL
Zalman ZM-T5 1xMic, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0 mini Tower Kasa

Zalman ZM-T5 1xMic, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0 mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok Yok
104,36 TL
Frisby FC-S6040B 300W Kulplu Slim Tower mATX Kasa

Frisby FC-S6040B 300W Kulplu Slim Tower mATX Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
149,10 TL
Frisby FC-6815BS 300W Mini Tower Kasa

Frisby FC-6815BS 300W Mini Tower Kasa

Mini Tower Kasa Yok 300 W
109,95 TL
Ekran Kartı 3D Desteği Bağlantı Bellek Hızı Bellek Tipi
MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3 LP 1GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GT 710 1GD3 LP)

MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3 LP 1GB 64 bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GT 710 1GD3 LP)

Yok Analog (D-Sub), DVI-D, HDMI 1600 MHz DDR3
130,51 TL
Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-2GD3)

Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-2GD3)

Yok DVI, HDMI 1600 MHz DDR3
293,64 TL
Gigabyte Nvidia GeForce 210 1GB 64Bit DDR3 (DX10.1) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N210D3-1GI)

Gigabyte Nvidia GeForce 210 1GB 64Bit DDR3 (DX10.1) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N210D3-1GI)

Yok Display, DVI, HDMI 1200 MHz DDR3
142,96 TL
İşlemciler İşlemci Cache İşlemci Hızı İşlemci Teknolojisi Overclock (Hız Aşırtma)
Intel Kaby Lake Core i3 7100 3.9GHz 3MB Cache LGA1151 İşlemci

Intel Kaby Lake Core i3 7100 3.9GHz 3MB Cache LGA1151 İşlemci

3 MB Cache 3,9 GHz Core i3 Yok
494,62 TL
Intel Kaby Lake Core i3 7350K 4.2GHz 4MB Cache LGA1151 İşlemci

Intel Kaby Lake Core i3 7350K 4.2GHz 4MB Cache LGA1151 İşlemci

4 MB Cache 4,2 GHz Core i3 Yok
840,42 TL
Intel Skylake i3 6098P 3.6GHz 3MB Cache LGA1151 İşlemci

Intel Skylake i3 6098P 3.6GHz 3MB Cache LGA1151 İşlemci

3 MB Cache 3,6 GHz Core i3 Yok
470,86 TL
Intel Skylake Core i3 6100 3.7GHz 3Mb Cache LGA1151 İşlemci

Intel Skylake Core i3 6100 3.7GHz 3Mb Cache LGA1151 İşlemci

3 MB Cache 3,7 GHz Core i3 Yok
482,74 TL
Intel Skylake Core i5 6600 3.3GHz 6Mb Cache LGA1151 İşlemci

Intel Skylake Core i5 6600 3.3GHz 6Mb Cache LGA1151 İşlemci

6 MB Cache 3,3 GHz Core i5 Var
955,98 TL
Ram
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN