Atlanta Al 02 In Line Sinyal Güçlendirici (20 Db) Yorumları

(56 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • çok iyi...
  (10.10.2017)

  Evimde merkezi uydu yayını var. Uydudan tek hat gelip odalara spliter üzerinden dağılıyor. Ç. Odasında olan sinyal seviyesi %40 tan %80 çıktı. Problem düzeldi.

  BAHÇELİEVLER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Fena değil iş görüyor.
  (07.10.2017)

  Evimiz merkezi sistem olduğu için uydudan apartman giriş katına gelene kadar sinyal düşüyordu. Bu amplifier sayesinde sinyal gücü %36 dan %76 ya çıktı.Üç ayrı noktada bağlantı yaparak test ettim.Tv ye girişte, duvar bağlantı noktasinda bir de kat dağıtım kutusuna gelmeden üç ayrı noktada denedim.Hepsinde %76 oldu. Çatıdaki uydu kat switch ine ulaşamadığım için bize gelen hattin uydu kablo çıkışına takamadim. Belki daha fazla sinyal gücü olabilirdi. Fena değil iş görür.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Mükemmel..
  (08.09.2017)

  Önceki uydu alıcımda beyaz tivi de donmalar oluyordu. tivibu aldım. beyaz tv tamamen gitti bazı kanallarda donmalar oluyordu. sinyal seviyesi çok azdı. merkezi sistemden gelen kablonun ucuna (daire içi dağıtıcıyı iptal edip direkt bu aparatla bağladım) taktım. beyaz tv dahil hiç göstermeyen kanallar geldi. donma yapan kanallar tamamen düzeldi. burada ki yorumları okudum bi beklentim yoktu alırken. Ancak sonuç harika oldu. Sinyal seviyesi de %70 civarına çıktı. Benim durumumda olanlar için çözüm olabilir. Uydu alıcısına mesafesi 8-10 metre kadar. Satıcı da iyi hiçbir sıkıntı olmadı.

  YAHŞİHAN - Kırıkkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • TRT 4K
  (16.05.2017)

  Sinyal gücünde bir tık artma oldu. TRT 4K çalışmıyor. Alma nedenim 4K içindi . Merkezi sistemler için apartman için faydalı olabilir . Alma nedenime göre Memnun değilim.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çalışmıyor Diyenler Özellikle Okusunlar
  (03.05.2017)

  İşe yaramıyor veya yarıyor diyen arkadaşlar için bir açıklamada bulunmak istiyorum. Cihaz bir yükselteç olarak çalışıyor. Daha iyi anlaşılması için örnekle anlatacağım diyelim ki cihazın yükseltme katsayısı yüzde %30 yani gelen giriş sinyalini yüzde %30 ile çarpıp çıkışa veriyor. Sizin evde sinyal gücü yüzde %10 ise ve siz cihazı evdeki prizden bağlarsanız cihazın yüzde %30 bir artım yaparak çıkışında yüzde %13 lük bir sinyal görürsünüz ki buda uydu alıcısının kanal çekmesi için yeterli değil. Eğer sizin evde sinyal gücü normalde %50 siz bu cihazı evdeki prizden hemen sonra takarsanız çıkışında yüzde %30 luk bir artışla yüzde %65 görürsünüz. Bu nedenle evinde sinyal gücü zayıf olanlar cihazı çatı katındaki lnb veya switchin hemen çıkışına takmalılar bu da işe yaramaz ise mesafe çok uzak demektir. Bu sefer bu cihazı lnb ile tv prizi arasındaki bir noktaya takmalılar örneğin daire dağıtım kutunda bulunan çoklayıcıdan hemen önceye takmaları gerekmelidir. Umarım açıklaya bilmişimdir.

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Beş Yıldız
  (19.04.2017)

  6 katlı bir binada zemin kattayım her kat 3 metre desek 6*3= 18 + 10 = 28 yaklaşık otuz metre kablo uzunluğu var. Sinyal çok güçsüz geliyordu bu alet işe yaradı. 12 kanal gösteren televizyon 407 kanal buldu tavsiye edilir.

  MERKEZ - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (12.04.2017)

  kesinlikle işe yarıyor sinyal gücünü %40 lardan %96-100'e çıkardı ürünü tavsiye ederim.

  MERKEZ - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Süpermiş
  (04.04.2017)

  Sandığımdan iyi teşekkürler..... . .

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • beklediğimden daha iyi
  (03.04.2017)

  şansımı denemek için aldım. kanallarda kesintiler yaşıyordum.merkezi çanak sistem 13 katta ben 2. katta oturuyorum. yaklaşık 30-40 metrelik kablo var . uydu tamircisini çağırmadan bir şansımı deneyeyim dedim . Gayet başarılı, sorunu çözdü. tv ile 3 metrelik bir bağlantı mesafesi var.

  MERKEZ - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • İşe Yaramadı
  (27.02.2017)

  Bazı arkadaşlarımız merkezi uydu sisteminde işe yarar diye yazmışlar. Bende ona güvenerek merkezi sistem için sipariş verdim ancak ürünü denediğimde bırakın sinyal artırmayı çoğu kanalı hiç göstermedi sinyal oranı sıfıra düştü hiç bir işe yaramadığını gördüm tecrübe ettim. Bilgilerinize....

  ALTINDAĞ - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • KESİNLİKLE UZUN MESAFEDE KULLANIN
  (19.02.2017)

  kısa mesafede sinyali oldukça düşürüyor.kesinlikle 50 metre den fazla yerlerde kullanılmalı.ürün cihaz çıkışına değil lnb veya varsa dayzek yada merkezi sistem santral çıkışına takılmalı ki işe yarasın.Sinyalin kırıldığı yere değil. kırılmadan önceki kuvvetli olan yere takılmalikı işe yarasın. onun için lnb , dayzek veya merkezi santral çıkışına takılıyor.RECEVIR arkasına takmayın.

  - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • boşa para vermeyin
  (04.02.2017)

  yorumlarda dediği gibi hiç işe yaramıyor. sinyal seviyesini artırmıyor.

  - Adıyaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Etkili bir ürün..
  (26.01.2017)

  Merkezi sistemli bir sitede kullandığım dsmart uydu alıcımdan 11012 frekansından sinyal alamadığım için bu ürünü aldım. Bağlantıyı yapar yapmaz %18 de olan sinyal seviyesi %74 e çıktı. İzleyemediğim frekanstaki kanalları %0 dan %10 a yükseltti ve kanalları göstermeye başladı fakat ara ara takılıp görüntü kayboluyor. Bunun dışında diğer haber kanallarındaki altyazılarda önceden titreme ve bulanıklık oluyordu bu ürün den sonra gayet akışı düzgün ve normale döndü. Sonuç olarak yayın kalitesinde gözle görülür bir artış sağladı fakat göstermeyen kanallar için %100 çözüm olmadı. Yinede tavsiye ederim yayın kalitesinin canlılığında ve kanal geçişlerinde hızlanma gerçekleşti ayrıca rehberdeki yayın akışı bilgileri daha hızlı açılmaya başladı. NOT: Bağlantı için kutu içerisinden bir açıklama çıkmıyor ve bazı kişiler sinyali bozduğunu ve sıfıra düşürdüğünü belirtmiş. Bunun sebebi anten kablolarının ters bağlanmasından dolayı olduğunu tespit ettim. Ürünün üzerinde "IN" yazan tarafına çanak antenden gelen kablonun "OUT" yazan tarafına da tv veya uydu alıcısına bağlanan kablonun montajı yapılmalıdır. Ayrıca ürünün "IN" ve "OUT" yazan kısımları ürünün sabitleme plastiklerinin altında kalmasından dolayı görünmemektedir bu plastikleri çıkarıp doğru bağlantıyı yapabilirsiniz. Hepsiburadaya da belirtildiği zamanda kargolanmasından dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla..

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Beklediğim Gibi Değil
  (20.01.2017)

  Prize yarım metre kala, makinaya 4 m uzakta bir yere taktim. Çekimde bir fark göremedim maalesef. Fakat kanal geçişleri hızlandı.Nereye bağlanması gerektiği konusu önemli ise bilgi verilmeli.

  MİDYAT - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Çalıştı
  (04.01.2017)

  Merkezi sistem de ne yaptıysam çekmeyen planet çocuk kanalı artık çekiyor. Abartmıyorum A haber %80den %100e çıktı sinyal kalitesi. Uydu prizine yakın, tv ye uzak bağladım.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • sinyal düştü
  (17.11.2016)

  bende merkezi sistem turksat ve hotbird ikiside var prizle tv arasına kurdum in out dikkat ederek sinyal seviyesi düştü sanırım başka yere belkide çanak anten e yakın bağlamak gerekiyor olabilir olum lu yorumlar baya var doğrusu nasıl bilemiyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Şüpheyle aldım ama işe yaradı ve sorunumu çözdü.
  (12.10.2016)

  Dsmart D-Fix kullanıyorum. Sinyal seviyesi yüksek (%80 gibi), sinyal kalitesi ise orta idi. Sorunum ise Rehberde yayın akışı bilgileri hiç bir kanal için hiç bir zaman görünmüyordu. Bu sorunun sinyal yetersizliğinden kaynaklanma ihtimali olduğunu bildiğim için cihazı denemek için aldım ve uydu prizi ile tv kablosunun arasına taktım. Sinyal seviyesi full oldu, Sinyal kalitesi ise hala orta ama Rehber artık çalışıyor ve yayın akışı bilgileri yeterince hızlı geliyor. Kanal geçişlerinde de biraz da olsun hızlanma gerçekleşti. Kısacası çok ucuz bir ürün olduğu için denemeye değer. (NOT: Bir çok kişi farkındadır ama belki takarken farketmemiş olanlar olabilir. Çünkü cihazın takma yönü var ama yönü belirten ifadelerin bır kısmı cihazın plastik kenarlıkları tarafından örtülmüş. Bu yüzden farkedilmeyebilir diye belirtmek istedim. Üzerinde yazan In ve OUT yönlerine takarken uyulması gerekir. OUT yazan kısım TV ye giden kablo yönüdür.)

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • bende işe yaramadı
  (29.09.2016)

  Ürünü Dsmart ta çekmeyen 4-5 kanal için aldım. Hiç faydası olmadı aksine tv8 falan da gitti. hem lnb den önce hemde uydudan sonra denemedim olmadı. geri iade ettim.

  ERDEMLİ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • çok kötü
  (17.09.2016)

  hiçbir işe yaramıyor boşa para verip almayın.

  ERBAA - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • Başarılı
  (01.08.2016)

  Test edildi, onaylandı. Sinyal gücünü %23 den % 68 e çıkarttı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN