Atlanta ASU-02 1/2 Uydu Bölücü (5-2400 MHz) Yorumları

(36 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Çalışma mantığı çok ilginç
  (26.09.2017)

  Ürün dün elime ulaştı binada bir tane anten kablosu vardı ve ikinciyi anca dış kısımdan çekebilme imkanım vardı bu yüzden içeridekini çokladım, almadan önce yorumları okudum ve inanın deneyince çok şaşırdım bazı kanallar aynı anda izlenirken(TRT 1) bazıları izlenemiyor (TRT Çocuk) gibi , bazen farklı kanallarda izlenemiyor artık şansımıza kalmış gibi bir şey :)))) kanalların hangisi hortizol hangisi vertical bilmiyorum açıkcası uydu alıcısından da bakmadım hiç , sonuç olarak şu an için tivibu kurulu olan salonumdaki tv ile diğeri arasında izlediğimiz kanallar arasında çokda çatışma olmuyor sorun büyük oranda çözüldü. Çatışma olmaması nı temenni etmekten başka çare yok. :)))) Bu arada HD kalitede hiçbir kayıp yok, iki tv de aynen çok kaliteli görüntü veriyor. Öneriyorum.

  MERKEZ - Bitlis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Bir Yıldız
  (11.08.2017)

  Evimizdeki televizyonumuza bağladığımız tivibu ve dsmart alıcılarına uydu kablosunu dağıtmak için aldık, aralarında trt hd nin de bulunduğu smart spor, eurosport gibi kanaları sinyal seviyesi düşük geldiği için göstermedi, yalnız internetten bu çoğaltıcının yarı fiyatına ücretsiz kargo ile 7 TL'ye aldığım başka bir çoğaltıcı işimi gördü, aldığım çoğaltıcı full hd ve 3D yayınlarını destekliyor, şu an tivibu ve dsmart alıcılarını kapatmadan, kumandadan tivibu ve dsmart alıcıları arasında geçiş yapabiliyorum

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • tesekkurler
  (06.05.2017)

  urun elime bugun ulasti daha kurulum yapmadim... paketten brosur ve iki kucuk seker cikti ?? tesekkurler hepsiburada

  KÖYCEĞİZ - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • Üç Yıldız
  (30.03.2017)

  arkadaşların yorumuna katılıyorum.farklı polarizasyon daki kanalları aynı anda izleyemiyorsunuz.ancak bir TV nin kapalı olması gerekiyor...Yani izlenecek kanalların her ikisede Vertical yada Horizantal olması gerekiyor...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • 4 4 LÜK İŞ GÖRÜYOR
  (24.03.2017)

  4 4 LÜK İŞ GÖRÜYOR

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Faydalı Ürün, Özenli Paketleme
  (22.03.2017)

  Siparişten bir gün sonra ulaştı. Aslında benzer ürünü sipariş günü kargo beklemiyeyim iptal ederim diye aldım. ama öyle güzel kargolamışlar fatura brosur hediyeler falan teslimden sonra iade edesim gelmedi. Ürünü alacak arkadaşlar için bilgilendirme olarak yazayım. Vertical Horizantal olayı doğrdur. Bir recevier da vertical yayın varken vertical yayın alamıyorsunuz. Derseniz ki oturma odasında dizimi izledim kapattım yatıyorum yatak odasında yatmadan bide haberlere bakayım o zaman tüm kanalları ikisinde birden izlersiniz. Biri kapalı olacak receiver in.

  BAŞAKŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • İmkan Varsa ikili LNB
  (25.02.2017)

  Vertical yayınlar izlenirken; receiver LNB'ye 13 volt akım yollar, Horizantal yayınlar izlenirken; receiver LNB'ye 18 volt akım yollar, Şimdi spliter'i taktınız ve receiver'in biri 18 volt gönderirken, diğeri 13 volt gönderecek !!! Bu durumda Sistem 18 volt gönderen receiver'in yönetimine girecek... Kısaca; bireysel yada merkezi sistem farketmeden, kablo üzerinden veri alışverişi analog olarak gerçekleştiğinden, aynı kablo üzerinden aynı anda iki değişik voltaj gönderimi mümkün değildir. Şu anlama geliyor Vertical Vertical ya da Horizantal Horizantal yayın izlerken sorun olmaz. Ancak Vertical Horizantal yayın izlenmesi durumunda bir receiverın Vertical yayını kesilir.

  Havza - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (14.02.2017)

  ürün gayet iyi. ayrıca hızlı kargo için teşekkürler.

  - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • ŞEKERLİ gönderi
  (25.01.2017)

  ürün bugün elime ulaştı Atlanta ya teşekkür ediyorum paketin içinden çıkan ŞEKER ler çok hoş bir sürprizdi :))

  ARAÇ - Kastamonu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • harika
  (05.01.2017)

  ürün küçücük ama marifeti büyük iki tv tek kablo aynı anda farklı kanalları izle hatta bazı yorumlarda aynı kanal izlenemıo denmiş ancak ben iki.tvde aynı kanalı aynı anda izliyorum en az 10 elektronikcı gezdim hepsi ağız birliği yapmış hatta bazıları olmaz izleyemezsın mümkün değil başka kablo çekmen lazım çalışırsa bu işi bırakırım bile diyen oldu herkese tavsiye ediyorum lnb den gelen tek kablo iki tv aynı anda aktif bence yüzyılın icadı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (17)

 • Süper
  (27.12.2016)

  bende ayrı televizyonlardan aynı anda farkı kanallar izleyebiliyorum fakat mantık olarak tek çıkıştan geldiği ve uzun sürelerde yanma vs olmaması için birini izlerken diğerini kapatıyorum

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Çağın icadı
  (18.11.2016)

  Site yönetiminin ortak yayından hane başına uygun gördüğü tek girişi dağıtarak birden çok televizyondan yayın izleyebilmek için uydu işi yapan teknik servislerin ve çoğu forum sitesi bilmişlerinin yaptığı imkansız yorumunu mümkün kılan aparat. Çare arayışında olanlar için çağın icadı:) Cehalettenmidir ihanettenmidir bilemem ama bir uydu girişinden birden çok receivera sinyalin gönderilemeyeceği şehir efsanesine yanıt olarak bu aparatla birlikte her iki TV den aynı anda birbirinden bağımsız ve sorunsuz yayın izleyebiliyorum. Aslında çözümü çok basit bi konunun atamu parçalamaktan daha zor olduğuna inandırılmış olanlardansanız bu aparat sayesinde Amerikayı Keşfetmiş olacaksınız.Hızlı teslimat için firma ve H.B. teşekkürler.

  MERKEZ - Bilecik - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (7)

 • Beş Yıldız
  (09.11.2016)

  Güzel ürün, ürün sağlayıcının hızı daha güzel.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Başarılı Bir Ürün
  (26.10.2016)

  Ne zamandan beri böyle bir ürün arıyordum. Apartman sisteminden gelen tek kablo ile iki televizyona yayın aktarmak için ideal. Yalnız her iki televizyonun uydu alıcı açık iken sadece V (Vertical) yada H (Horizantal) kanallar aynı anda izlenebiliyor. Yoksa diğer tv de yayınlar gözükmüyor. Tüm kanalları izlemek için diğer uydu alıcısının kapatılması yeterli oluyor. 2 LNB çıkışı olmayanlar için en azından güzel bir çözüm diyebiliriz..

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • İşimi gördü
  (25.05.2016)

  Santralden gelen tek kablodan 2 ayrı receiver a bağlantı yaptım. Çalışıyorlar.

  İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (9)

 • HAKİKATEN İŞE YARIYOR
  (05.05.2016)

  Kendisi küçük ama gerçekten işe yarıyor. Birçok teknik servise sordum, tek lnb den iki televizyona yayın alabilirmiyim diye hepsi yeni bir lnb almamı başka çaresinin olmadığını söylediler. Ancak olabileceğini dün akşam ürünü alıp takdığım zaman anladım. Teşekkürler...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (19)

 • süper hızlı
  (22.04.2016)

  kullanışlı güzel bir ürün arkadaşlar çift televizyon çalıştırıyor sinyali zayıf olan kanalar çıkmıyor ama sayıda bu kanalar ürün iyi yani

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (6)

 • sorunsuz
  (06.03.2016)

  ürün zamaninda ve sorunsuz elime ulasti tesekkurler

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (6)

 • dikkat..!
  (10.02.2016)

  bu cihazı taktığınızda tek çanaktan alınan sinyali ikiye bölmüş oluyorsunuz..tv -1 de horizantel(yatay)sinyalli kanal ile vertikal(dikey9sinyalli kanal çakışırsa biri göstermez..aynı anda aynı sinyalli kanalları izlersiniz..ancak aynı anda 2 tv izlenmiyorsa o vakit işinizi görür..aynı anda iki tv izleniyorsa tavsiyem çiftli lnb almanız..ayrıca hd yayın izleyenler sinyal kalitesini düşürdüğünden hd yayınları sıkıntılı izlerler..görüntü gider gelir-donar-cırtlar..

  MENDERES - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (3)

 • Gayet Başarılı
  (24.12.2015)

  Beklediğimden biraz daha geç elime geçmesine ragmen çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Sorunsuz çalışıyor. Henüz tek çıkışını kullanıyorum ama uydudan gelen kablodan 2 ayrı TV çalışmaz diyenlere gayet güzel bir cevap. Teşekkürler

  MERKEZ - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (17)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN