Alpine
Audi Q5'e Özel Alpine Gelişmiş Navigasyon İstasyonu

Audi Q5'e Özel Alpine Gelişmiş Navigasyon İstasyonu

Alpine
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/257643

Alpine Electronics (Europe) GmbH, Audi Q5 (Model Yılı 2009-2016) araçlar için özel olarak geliştirdiği Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemini sunar. Hızla genişleyen, "Alpine Style" araca özel sistemler ailesinin bir parçası olarak X701D Serisi, Audi araç sahiplerine en güncel medya uyumluluğunu, üstün navigasyon teknolojisini ve Alpine’ın odyofil ses kalitesini birarada sunuyor. Tüm sistem bileşenleri mevcut kurulum noktalarına tam uyacak ve araç elektronik sistemlerine mükemmelen entegre olacak şekilde tasarlandılar. X701D-Q5, Audi MMI navigasyon veya navigasyon plus sistemli araçlarla uyumlu değildir.

Mükemmel Sistem Entegrasyonu
Bir aracın elektronik sistemlerine mükemmelen uyum sağlayacak bir bilgi-eğlence sistemi tasarlamak, geniș çaplı araștırma ve detaylı bilgi toplama gerektirir. X701D serisi Q5’in direksiyondan kumanda butonları ve sürücü gösterge tablosundaki bilgi paneliyle tam uyumludur. Böylelikle tümü önem arzeden araç fonksiyonlarını kullanmaya devam edersiniz.

Alpine Kontrol Paneli
Orijinal Ses kontrol paneli, medya kaynakları, navigasyon, geri görüș kamerası v.b. arasında doğrudan geçiș yapabileceğiniz Alpine panel ile değiștirilir. Araç konsolunuzun göğüs kısmına birebir uyumlu olacak șekilde tasarlanmıștır.

Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik Ekran
7 inç (17.8cm) yüksek-çözünürlüklü ekran cihazın tüm kontrollerini dokunmatik olarak yapabilmenizi sağlar, üstün görüntü kalitesi, kontrast ve çözünürlük sunar. Bu da navigasyon haritalarının hayret verici detaylarla ekrana çıkmasına imkan tanır, filmler ve video klipler gerçek birer sinematik deneyim haline gelir. Audi aracınızda dokunmatik kontrolün sağlayacağı rahatlık ve kullanım kolaylığına kısa zamanda alıșacaksınız.

Büyük Ekran Eğlence
Alpine cihazınız, filmleri, müzik videolarını veya TV dizilerini, opsiyonel DVD sürücü, USB bellek, HDMI çıkıș veren akıllı telefonlar ya da portatif video cihazları (haricen satılan bağlantı kabloları ve adaptörler gerekebilir) üzerinden izlemenize imkan verir. iPod veya iPhone cihazlarınızı da bağlayabilir ve 7 inç yüksek çözünürlüklü ekran ve araç hoparlörleriniz üzerinden video içeriğin keyfini sürebilirsiniz.

DAB Dijital Radyo
Tümleșik DAB/DAB+/DMB tuner, gürültüsüz, üstün kalitede radyo sinyali yakalamak için en gelișmiș teknolojiyi kullanır. DAB, geleneksel FM radyoya göre birçok bașka avantajı da beraberinde getirir: DAB radyo yayını çok daha fazla sayıda istasyona evsahipliği yapabilir. Bașlangıç taramasından mevcut istasyonları dinlediğiniz müzik türüne ya da alfabetik sıralamaya göre seçim yapabilirsiniz.

Tümleşik Bluetooth® Teknolojisi
Tümleșik Bluetooth® modülü cep telefonlarının eller serbest telefon görüșmeleri için kablosuz bağlantı kurabilmesine imkan tanır, yazılım güncellemeleri en yeni telefonlarla uyumluluğu güncel tutar. Akılda kalıcı kullanıcı arayüzü kullanımı oldukça kolay hale getirir. Bluetooth® telefondan ses yayınına da olanak tanır: Ses dosyalarınızı ve hatta internet radyosunu kablosuz olarak Alpine cihazınıza gönderebilir, araç hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz.

Uyarı Mesajları
Audi, ana ekranını araç ayarlarını ve uyarı mesajlarını (yağ seviyesi v.b) göstermek için kullanır. Alpine cihaz Audi elektronik sistemleriyle tam uyumlu olduğu için tüm menü ve uyarıları gösterebilir. Hatta daha modern bir görünüș kazandırmak için birçok grafiği yeniden tasarladık.

Premium Ses Kalitesi
Alpine, dünya çapında mükemmel ses kalitesiyle tanınır. Ses uzmanlarımız X701D-Q5'i tüm dikkatlerini detayların üstünde yoğunlaștırarak tasarladılar - en üst sınıf bileșenlerin seçiminden keskin ses ayarlarına kadar - Audi aracınız için gerçek odyofil ses deneyimi sunmayı hedeflediler. Sistem, kullanıcılara, tercihlerine en yakın ses ayarlarını yakalamak amacıyla dijital zaman doğrulama ve profesyonel ekolayzır gibi birçok ayar fonksiyonu sunar.

Sürüş Desteği
Alpine cihazınız aracın elektronik sistemiyle tam bağlantı içerisinde olduğu için Alpine ekranında birçok ilave fonksiyona kavușursunuz; Park sensörü grafikleri, havalandırma, klima ve ısıtıcı ayarları, koltuk ısıtıcı ayarları v.b

Bir Bakış Ekranı
Alpine'ın yenilikçi "Bir Bakıș" ekran ayırma teknolojisi ekrana tek bakıșta navigasyon haritası ve multimedya yürütme bilgilerini aynı anda görebilmenizi sağlar. Farklı uygulamalar arasında geçiș yapma zorunluluğunuz ortadan kalkar. Ekrana tek bir dokunușla Bir Bakıș ekranından tam ekran görüntüye geçebilirsiniz.

3Boyutlu Haritalar
Haritalara detaylı bina ve kent sembolleriyle birlikte 3 boyutlu olarak gözatabilirsiniz. Bu özellik büyükșehirlerde konumunuzu kolayca tespit edebilmenize yardımcı olur. Bazı ülkeler için hız limitleri ve hız kameralarının konumları gösterilir.

Uğrak Yerler (POI)
POI'leri isim, mesafe ve diğer kritelere göre kolayca arayabilirsiniz. Kullandığınız markaya ait benzin istasyonlarından biri ya da özel/zincir restoranlardan birini arıyorsanız bu özellik çok kullanıșlı gelecektir. Restoran ismi, adresinin yanında telefon numarası ve servis edilen yemek türüyle birlikte gösterilir - ekrana bir dokunușla restoranı arayabilir ve masa reserve edebilirsiniz.

TMC Rota Kılavuzu
Șerit yardımı, hangi șeritte durmanız gerektiği konusunda size bilgi verir, Dinamik TMC Rota Kılavuzu da canlı trafik bilgisi sağlayarak sizi trafik sıkıșıklıklarından uzak tutmaya, gerekirse rotayı yeniden hesaplamaya yarar.

Gelişmiş Adres Girişi
Varıș adreslerini girmek ve tüm navigasyon ayarlarını yapmak için sanal klavyeyi kullanın. Tüm Avrupa ülkeleri için posta kodu kullanabilirsiniz böylece adres girmek daha isabetli olur. Sistem, kısmen girilen adresleri bile tanıyabilir ve farklı diller için 33 farklı klavye düzeni sunar.

Önemli Navigasyon Özellikleri
47 Avrupa ülkesinin kapsamlı haritalarını içeren veritabanı
Harita güncellemeleri günün herhangi bir vaktinde naviextras.com sitesinden online olarak indirilebilir.
Güncellemeler ülke veya bölge olarak ayrı ayrı indirilebilir bu da para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Posta kodu girerek adres arayabilirsiniz
Akıllı Rotalar: sistem veritabanı trafik geçmișini saklar böylelikle günün hangi saatinde, haftanın hangi gününde en iyi rotannın hangisi olabileceğini hesaplar
Yüksek Çözünürlüklü Haritalar

Opsiyonel DVD Sürücü
Alpine bilgi-eğlence sisteminize DVD yürütme kabiliyeti kazandırabilirsiniz. DVE-5300X Alpine kontrol panelinin arkasındaki boşluğa tam oturacak şekilde tasarlanmıştır ve sürücü koltuğundan kolayca erişilebilir. Şaşırtıcı görüntü kalitesi için HDMI teknolojisini kullanır ve hem dokunmatik ekrandan hem de kontrol panelinden yönetilebilir. Bu DVD sürücü DVD, CD, MP3, DivX, FLAC ve daha birçok formatı yürütebilir.

Odyofil Ses Deneyimi
Audi Q5, A4 veya A5 aracınıza Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemi kurulduysa, gerçek anlamda odyofil ses deneyimi yașamanız için ses sisteminizi de yükseltmenizi hararetle tavsiye ediyoruz. Alpine, üst-sınıf bir hoparlör sistemi ve bunun üstüne inșa edilecek, içeriğinde tümleșik DSP'li bir amplifikatör bulunan odyofil sınıfı ses sistemi olarak iki seçenek sunuyor. Her iki sistem de aracınızda mükemmel ses kaltesi yakalamak üzere tasarlanıp modifiye edilmiștir.

2-yollu Üst-Sınıf Ön Hoparlör Sistem Yükseltmesi SPC-100AU
SPC-100AU hoparlör sistemi, dört ya da sekiz hoparlörlü Audi Q5, A4 veya A5 pasif ses sistemine sahip araçlarda, ön kapılardaki hoparlörlerin yerine kullanılmak üzerine iki adet yüksek performanslı mid-bass woofer ve iki adet ipek kubbeli tweeter içerir.

Odyofil Sınıfı Ses Sistemi SPC-200AU
Opsiyonel dijital amplifikatör ve yüksek performanslı hoparlör sistemi, Q5, A4 veya A5 aracınıza heyecan verici ses deneyimi katar. Tam kapsamlı ses sistemi SPC-100AU Ön Hoparlör Yükseltme Kitine ilave olarak SPC-200AU Ses Sistem Paketini de gerektirir.

Park Asistanı Teknolojisi
Opsiyonel geri görüș kamerası HCE-C252RD, geri viteste otomatik olarak aktifleșir ve park sensörü sinyallerini duyabilmeniz için o esnada yürütülen müziğin sesini keser. Arka tarafın açık bir görüntüsüne sahip olmakla kalmazsınız, Audi aracınızın boyutlarına birebir uyan mesafe kılavuzlarıyla da parketmeniz kolaylașır. Aracın sağ ve sol arka görüntülerini ekranı ortadan ikiye bölerek aynı anda gösteren bir mod da dahil olmak üzere toplam 4 farklı görünüșten birini seçebilirsiniz. Resim içinde Resim (PIP) teknolojisi sayesinde aracınızın sağ ve sol arka taraf görüntülerinin ortasında doğrudan geri görüş kamera görüntüsü de ekranınızda yer alabilir. Q5, A4 and A5 araçlarda kamera kurulumu için haricen satılan KIT-R1AU kamera kurulum kitini kullanmanız gerekir.

 

 

 
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTALPX701DQ5
Audi Q5'e Özel Alpine Gelişmiş Navigasyon İstasyonu Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN