Amfiler uzun zamandır, müziğin büyüsünün farkında olan ve bu etkiye kendini iyice kaptırmak için yüksek sesten faydalanmak isteyen müzik severlerin kurtarıcısı olmuştur. Görevi, müzik çaların ses çıkışına aktardığı elektronik sinyallerin frekans hacmini genişletmektir. Bu sayede olabileceğinden daha yüksek sesi, ses kalitesini bozmadan kulaklara aktarır.

Audison Oto Amfi

Audison, en uygun sesi duymamızı sağlamak için 30 yılı aşkın süredir kendini geliştirmekten yılmayan köklü bir oluşum. Zamanın verdiği tecrübeyle kusursuza iyice yaklaşmış ve kuruluşundan bu yana en güçlü sesi en iyi kaliteyle bizlere sunmayı da başarıyor.

Aracınızı birden fazla kişi kullanıyor ve farklı müzikler dinliyorsa, çeşitlilikten yanaysanız veya bütün sesleri aynı kalitede duymak istiyorsanız, bütün bunların yanında sizin için dayanıklılık da verimlilik kadar önemliyse bu amfiler ve dijital işlemcileri tam size göre. Amfi müdavimleri, elektronik müzik, pop müzik ya da diğer türlerden birini tercih etmek yerine, bu ürünlerin mühendisliği sayesinde her tarz müziği iyi ses kalitesiyle dinleyebilir. Böylelikle, çeşitliliğe donanım olarak da merhaba diyebilirsiniz. Kısacası, Audison oto amflerinin vaad ettiği pürüzsüz ses ile, tek odaklanacağınız güçlü ve temiz müzik olacak.Bir amfi söz konusu olduğunda kusursuz olarak ismedilebilecek Audison oto amfileri, inovasyon, yüksek dizayn ve test aşamasından geçirilir. Bu adımlar verimli bir şekilde uygulandığı için kaliteden ödün vermeyen ürünler ortaya çıkarılır. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde sağlamlığı ve istikrarı ile ün yapan amfiler, yüksek ses tutkunlarının favorileri arasında bulunuyor.

Audison oto amfilerinde bulunan en belirgin özellik ise, mühendisliğinde uygulanan farklı metotlar. Cihazlar dijital ve analog teknolojileri farklı bir yöntemle kombine eder. Bu sayede elektronik sesler, endüstriyel sesler, insan sesi ya da enstrümantal sesler kalitesinden ödün vermeden yükselteçten geçer. Böylece tarz ayırmaksızın müzik dinleyebilen müzik severlerin, ses çeşitliliğinde kalite düşüşü yaşamaları ihtimali de ortadan kalkar. Amfileri aracınızda fazlalık gibi hissedebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz, fakat tam aksine aracınızın şıklığına şıklık katacak tasarımı tercih sebeplerinizden biri olacaktır.

Amplifikasyona hazırlayan işlemciler sayesinde, sesler HD kalitede çıkış yapar ve işlemci-amfi uyumu otomobilinizi adeta bir müzik festivaline çevirir. İşlemcileri sayesinde ses dengesi, EQ, Subwoofer gibi ayarları istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İşlemcilerin öne çıkan özelliği, otomatik olarak yaptığı ayarlardır. Frekans dalgalanmasından kaynaklı cızırtı bu işlemci sayesinde yok olur. Duru ve rahatsızlık yaratmayacak bir ses verir. Dijital işlemcilerinizi ve akıllı cihazlarınızı kullanarak (telefon vb.) cihazınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Yeterlinin ötesinde olan amfiler; kusursuz ses kalitesi, güçlü ses yüksekliği, ses frekans değişimlerini kalite kaybetmeden aktarışı, işlemciler sayesinde yapılabilecek uzaktan, manuel ya da otomatik ayarlar ve şık dizaynıyla ön plana çıkıyor.

Audison Oto Amfi Fiyatları

İtalyan şıklığıyla Alman dayanıklılığını birleştiren firma, bir amfi için yapılabilecek bütün geliştirme çalışmalarını önceden ölçüp biçmiş durumda. Bu titizliğin ışığında, en iyi kaliteyi uygun fiyata sizlere sunuyor. Bu ürünlerde, zaman ilerledikçe amfilerde baş gösterebilecek frekans kaynaklı cızırtılar, amplifikatörlerdeki denge bozuklukları, ince ayar aşamasında karşılaşılabilecek sıkıntılar ve bunlar gibi belli başlı problemler söz konusu değil. Audison oto amfilerinin bu anlamda, 30 yılı aşkın süredir istikrarını bozmadığı gözlemleniyor. Yani, üründen sağlanılan faydanın fiyatına oranı son derece tatmin edici. Ayrıca, ürünlerin size sunduğu sağlamlık, teknolojik yeterlilik ve kolay kullanım özellikleri de amfiler için harcadığınız paranın son kuruşuna kadar anlamlı olmasını sağlıyor. İşlemciler, otomatik ayar sayesinde ince ayarlardan anlamasanız dahi verdiğiniz paraya pişman etmeyecek bir ses kalitesi sunuyor.

Audison Amfi Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Audison
  2. SOUNDMAGUS
  3. Jameson
  4. Soundmax
  5. Pioneer
  6. Alpine
  7. Magicvoice
  8. Sony
  9. Roadstar
  10. Avgo
  11. Harward
  12. Ads
  13. Audiomax
  14. Diamond
  15. Goldmaster
  16. Hei
  17. Kenwood
  18. Fiio
  19. Gold Audio
  20. Hi-Fi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Audison
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050
BAŞA DÖN