Ayakkabı Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Düzenli bir ev için temel mobilyalardan olan ayakkabılık çeşitleri, kullanım özelliklerine bağlı olarak seçilmelidir. Modellerine bağlı olarak açık veya kapalı raf sistemi, raf genişliği, çekmece yapısı ve dolap tipi gibi özellikleri ile birbirinden farklı olan ürünler, ebatları ile de farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özellikleri ile birbirinden farklılık gösteren ayakkabılık fiyatları ve modelleri hakkında bilgi edinerek kendinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ayakkabılık Fiyatları

Ayakkabılık fiyatları, ürünün modeline, üretildiği malzemeye, ayakkabı alma kapasitesine, kullanışlılığına ve tasarımına bağlı olarak değişiyor. Dolap tipi ürünlerin fiyatları, boyutları ile paralel değişirken; küçük açık raf sistemine sahip dolaplar, birbirine yakın fiyatlarda satılıyor. İki üç raflı kapaklı dolapları, farklı fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Küçük çekmecesi ve raf yapıları ile farklılık gösteren dolapların renk ve kullanım özelliklerini karşılaştırarak uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Oturma kısmı puflu olan sandık tipi ürünler ise daha çekici fiyatlar ve renk çeşitleri ile ayakkabılıklar arasında yer alıyor. Duvara monte edilen ve farklı kapasitelerde ayakkabı alan dolapları, diğer ürünler ile fiyat ve özellik açısından karşılaştırabilirsiniz.

Kalabalık ailelere hitap eden büyük dolap türlerinde tek kapaklı ürünler, uzun ve dar dolaplar ile birlikte çift kapaklı ürünler farklı fiyatlarda satılıyor. Aynı zamanda klasik tasarımı ile sunulan çift kapalı dolapları, banyo gibi alanlarda çok işlevli dolap olarak da kullanabilirsiniz. Ayakkabılık çeşitleri arasında portatif ürünler ise makul fiyatları ile ilgi çekiyor. Bez gardıroplar gibi yan kısımlarından ya da ortalarından fermuar ile açılan ürünlerin tek bölmeli olanlarını daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Metal raflı ayakkabılık çeşitleri ise küçük ayakkabılık çeşitleri ile aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunuluyor. Üç ve dört rafa sahip metal dolaplar arasında ailenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılık modelleri arasında açık raf sistemleri, kapaklı dolaplar, dikey çekmeceli ürünler, bez dolaplar ve duvara monte edilen ürünler bulunuyor. Kullanılan malzemeye göre tasarımları da farklılık gösteren ürünleri inceleyebilirsiniz. Çift kapaklı kısa ürünler arasında bulunan üç raflı modeller; ceviz, beyaz, kahverengi gibi farklı renk tonları ile kullanıcılara sunuluyor. Evinizin dekoruna uygun olarak seçeceğiniz ürün çeşitlerinin ayakkabı alma kapasitesi gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Duvara monte ayakkabı dolabı modelleri, küçük veya büyük ebatlara sahip olabiliyor. En fazla dört çift ayakkabı alan küçük dolaplardan dört çekmeceli büyük dolaplara kadar birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Çok işlevli büyük dolaplar arasında iki kapaklı ürünlerle birlikte tek kapaklı ürünleri de bulabilirsiniz. Özellikle yer sıkıntısı olanların tercih edeceği tek kapaklı uzun ayakkabılıklar, dar antreler için işlevsel bir kullanım sunuyor. Yer sıkıntısı çekenler için duvara monte edilen iki ya da üç raflı küçük ayakkabılıklar ve dik çekmeceli uzun ayakkabı dolapları da doğru tercihler oluyor.

Plastik üç veya dört raftan oluşan açık dolaplar ise hem kapı önüne hem de antreye konabiliyor. Renkli baskılar ile süslü açık rafların ayakkabı alma kapasitesini inceleyebilirsiniz. Ayakkabılık çeşitleri arasındaki portatif ayakkabılıklar, iki bölmeli yapıları ile yirmi çiftten fazla ayakkabı alıyor. Raf modelleri metalden oluşan ve kenarlarındaki dış çerçeve ise kumaştan üretilen modelleri, farklı renklerde bulabileceğiniz gibi çeşitli desenler ile süslü olan portatif ayakkabı dolaplarına da ulaşabilirsiniz.

Tasarımı ile birlikte üretildiği malzemeye göre de farklılık gösteren ürünler arasında metal dolapları da inceleyebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara hitap eden ayakkabı dolaplarını Prado, Adore ya da Mobetto gibi kaliteleri ve şık tasarım anlayışlarıyla kendilerini kanıtlamış çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Ayakkabılık Fiyatları

616 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pappuchbox
  2. Kanguru
  3. Prado
  4. Adore
  5. GadaHome
  6. Pegai
  7. Atadan
  8. Mobetto
  9. Bunjee
  10. Dekoronyedi
  11. FLY
  12. Papuchbox
  13. Sanal Mobilya
  14. Basisa
  15. Elkamag
  16. Enzelo
  17. Makroline
  18. Metalia
  19. Rem
  20. Adetto
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/18021622
BAŞA DÖN