Ayna / Dresuar ürünleri, modern ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olarak görülüyor. Küçük evlere geniş ve ferah bir görünüm katan, derinlik algısını artıran aynaların yanı sıra alanlara kullanışlılık kazandıran dresuarlar da iç mimaride detayları önemseyenlerin olmazsa olmazı haline geliyor. Farklı modellerin, şık tasarımların ve farklı odalarda kullanıma uygun olan ürünlerin yer aldığı ürünler, kullanıcılara her zevke, ihtiyaca ve cebe uygun alternatifler sunuyor.

Ayna / Dresuar Fiyatları

Ayna / Dresuar fiyatları, ürünlerin tasarım özelliklerine ve materyallerine göre değişebiliyor. Altın ve gümüş gibi değerli varak materyalleri bulunduran mobilyalar, ahşap olanlardan daha yüksek etiketler ile fiyatlandırılıyor. El yapımı olan mobilyalar, hazır üretimden daha pahalı olabilirken, ürünlerin markaları da fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Örneğin, el oyması masif bir ayna, aynı masif ağaçtan imal edilen hazır üretim bir aynadan daha yüksek bir etikete sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. Dresuarların çekmece bulundurup bulundurmaması ve kilit özellikleri etiket fiyatlarını değiştirirken aynaların çerçeveleri, arkasında dolap veya gizli göz bulundurması da ayna ve dresuar ürünlerindeki fiyatları farklılaştırabiliyor.

Sezon modasının izlerini taşıyan detaylar da mobilyaların değerini artırırken, sezon sonu veya "outlet" ürünlerin daha uygun fiyatlar taşımasına da rastlanabiliyor. Ahşap ürünler arasında ağacın cinsi, fiyat belirlemede fark yaratırken, suni ya da organik malzemeden yapılması, mobilyaların satış fiyatını belirliyor. Mobilyaların üzerinde yer alan aksesuar ve desenler de kıstas oluyor. Gümüş parçalar ile süslenen veya el yontması ile şekillendirilen aksesuarlar, baskı ile desenlenen mobilyalardan daha maliyetli olabiliyor. Boya ile desen oluşturulan veya eskitme, çatlatma gibi tekniklerle boyanan ürünlerin yanı sıra verniklenmiş modeller de fiyat farkına neden oluyor.

Ayna / Dresuar Modelleri

Ayna / Dresuar modelleri, ürünlerin hangi odalara yerleştirileceğini de değiştiriyor. Arkasında takı dolabı bulunduran aynalar, daha çok yatak odalarında tercih edilirken, çekmeceli dresuar ve aynalar ise antrelerde ve hol alanlarında kullanıcıları karşılıyor. Mobilyaların boyutları da marka ve tasarıma göre farklılık gösteriyor. Daha geniş alanlar için büyük mobilya örnekleri arasından seçim yapılabilirken, dar alanlar için daha küçük boyutlardaki ayna ve dresuarlar tercih edilebiliyor. Farklı zevklere hitap eden çeşitler de kategoride yer alıyor. Oryantal detaylı, varak özellikli aynalar kadar modern tasarımlı metalik detaylı dresuarlar da ürün seçkisinde kendine yer buluyor. Ferforje parçalar, yalnız evin içinde değil bahçe alanında da şıklık vadederken, kimi modellerde mermer ve granit raflara da rastlanabiliyor. Evin ve odanın diğer mobilyaları ile uyum içinde olması beklenen dresuar modellerinin, alt kısımlarında ekstra raf bulunduranları, gazetelik, sehpa veya askılık eklentisi olanları veya monte edilmiş aynalı modelleri de ürün gamına zenginlik kazandırıyor. Ayna konsol çeşitlerinin de kullanıcılarla buluştuğu kategoride, ayna ve dresuar takımları kadar tek ürünler de kendine yer buluyor.

Şık ayna ve dresuar çeşitleri, eskitme görünümü ile de farklılaşıyor. Antika mobilyalar kadar "retro" görünüm ile eskitilen çeşitlerin de yer aldığı ürünler, farklı model ve fiyat seçenekleri ile her zevk ve bütçeye uygun alternatifler oluşturuyor. Üzerine heykel, biblo, yapay veya canlı çiçek saksıları konulabilen dresuarlar, şık örtülerle de tamamlanabiliyor. Ürünün boyutları, materyali, aksesuar ve çekmece özellikleri ürün detay sayfasında bulunan açıklamalar ve fotoğraflar yardımıyla görülebiliyor. Farklı renk alternatifleri ve montaj durumu hakkında da bilgi alınabilirken, ürün değişimi, iade koşulları ve garanti süresi, aynı sayfadan görüntülenebiliyor. İki ürün arasında seçimde zorlanıldığında oldukça kullanışlı olan ürün karşılaştırma özelliğinden destek alınabiliyor.

Ayna Modelleri ve Fiyatları

340 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Masifart
  2. Woodenbend
  3. Altıncı Cadde
  4. Giz Home
  5. Urbanoloji
  6. Archi Ahşap Atölyesi
  7. Albero Home
  8. MaxxDepo
  9. Desa Mobilya
  10. M3 Decorium
  11. Ashley
  12. Osmanlı Mobilya
  13. Gümüştekin
  14. Monte Sehpa
  15. Oğuz Çini
  16. 3A Mobilya
  17. Cemile
  18. FLY
  19. Monte
  20. Purupa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60001355
BAŞA DÖN