Aynalar ev dekorasyonuna farklılık katan önemli mobilya çeşitleri arasında yer alıyor. Evinizin daha geniş görünmesine yardımcı olacak aynalar, fonksiyonel yönleri ile göz dolduruyor. Evden çıkmadan hemen önce, makyajınızın ya da kıyafetlerinizin nasıl olduğunu görebileceğiniz ürünler; günlük yaşantınız içerisindeki en büyük yardımcılarınızdan birisi haline geliyor. Evlerin, hol ya da antre gibi bölümlerinde sıklıkla kullanılan modeller, gereksinimlerinizi başarıyla karşılıyor. Dresuar modelleri de gerek tek başına gerek aynalarla birlikte set halinde sizlere sunuluyor. Antrelerin vazgeçilmez unsurlarından olan ayna ve dresuar modelleri, estetik görünümün yanı sıra düzenli bir mekana sahip olabilmenize de destek oluyor. Ev dekorasyonunuza özen gösteriyorsanız, girişe yerleştireceğiniz şık bir ayna ve işlevsel bir dresuar ile oldukça zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayna Modelleri

Aynalar, farklı ebat seçenekleri ile geniş bir kullanım alanı sunuyor. Dilerseniz bir dresuar üstüne yerleştirebileceğiniz aynaları, tek başına duvara monte edebilmeniz de mümkün oluyor. Boy aynaları, özellikle kıyafetlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olacak fonksiyonel ürünler olarak öne çıkıyor. Dairesel ve oval şekillerde bulunan aynaların yanı sıra dikdörtgen biçimli modeller de beğeni topluyor. Çerçeve renkleri bakımından geniş bir skalaya sahip olan modeller, evinizin dekorasyonunu ideal biçimde tamamlıyor. Siyah, beyaz ya da kırmızı gibi bir çok çerçeve rengi ile yaşam alanlarınızda ferah ve canlı bir hava yaratabilirsiniz. Dekorasyonunuzun genel konseptine göre, farklı tarzlarla ahenk sağlayacak motifli çerçeveleri de tercih edebilirsiniz.

Aynalar antre ve hollerin yanı sıra, salon ya da yatak odası gibi evin diğer kısımlarında da kullanılabiliyor. Aynalara eşlik edecek dresuar modelleri de; klasik ya da modern stillerdeki tasarımları ile öne çıkıyor. Farklı desen ve renk seçenekleriyle ortama zenginlik katacak dresuar çeşitleri, aynalar ile uyumlu bir bütünlük oluşturuyor. Telefon, gazete ya da benzeri kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz dresuarlar, evinizin düzenine de katkıda bulunuyor. Evinizin kullanışlı mobilya çeşitleri arasına girecek aynalar, şık çerçeveleri ile diğer dekorasyon ögelerine ahenk katıyor. Evin her köşesinde dinamik bir görünüm ortaya koyacak olan modeller, özellikle hollerde sıklıkla karşınıza çıkıyor. Birçok günlük işinizde kullanacağınız aynalar ve dresuarlar arasından yapacağınız seçimler ile antrelerinizde ilgi çekici tasarımlar yaratabilirsiniz.

Ayna Fiyatları

Aynaların sağladığı işlevsellik, evinizin girişten itibaren düzenli görünmesinde önemli bir rol oynuyor. Evin holünü daha geniş gösterecek modeller, zarif çerçeveleriyle modern ve yenilikçi bir görüntü oluşmasına yol açıyor. Her zevke hitap edecek tasarımları ile öne çıkan aynalar, geniş model seçeneği ile fark yaratıyor. Evinizde konuk edeceğiniz misafirlerin de ilgisini çekecek ürünler, detayları ile göz dolduruyor. Duvar ve zeminle de uyum sağlayacak birçok model, özgün görünümleri ile evinizin imajını tazeliyor. Birçok farklı mobilya çeşidiyle harmanlayabileceğiniz ürünler, yaşam alanlarınızı tamamlıyor. Antrenize elegant bir görünüm kazandırabilmenize olanak sağlayacak modelleri, zarif halı ya da kilim çeşitleri ile tamamlayabilir, dekoratif tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Aynalar, farklı boyutlarda ve renklerdeki modelleriyle evinizin girişini canlandırıyor. Yenilikçi ürünler, modern ya da klasik dekorasyon stillerine göre şekillendirebileceğiniz mekanlarda yerini alıyor. Anahtar gibi, dışarı çıkarken yanınıza alacağınız eşyaları koyabileceğiniz dresuarlar, aynalarınız ile birlikte mekana ideal bir görüntü kazandırıyor. Sağlam yapılarıyla uzun süre yararlanabileceğiniz aynalar, konforlu bir kullanım deneyimi de sunuyor. Birçok işlevi başarıyla gerçekleştirecek aynaların estetik çerçeveleri de evin dekorasyonuna değer katıyor. Sade çerçeveler ile daha minimal mekan çözümleri oluşturabilmeniz mümkün hale geliyor. Evinizin girişinde ya da diğer odalarda kullanabileceğiniz aynalar ve dresuarlar ile gereksinimlerinizi uygun biçimde karşılayabilirsiniz.

Ayna Modelleri ve Fiyatları

412 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. ASEH
  3. Masifart
  4. Te Home
  5. Zengin Aksesuar
  6. Giz Home
  7. Desa Mobilya
  8. Kancaev
  9. M3 Decorium
  10. Balkaya
  11. Decortie
  12. Gümüştekin
  13. Dekoroda
  14. Osmanlı Mobilya
  15. Oğuz Çini
  16. 222 Concept
  17. 3A Mobilya
  18. Evdebir
  19. Like Aksesuar
  20. Lucky Wood Store
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60001355
BAŞA DÖN