Azra mayo modelleri klasik mayo tasarımlarının biraz daha dışına çıkarak özellikle battal boy mayo tasarımları da yapıyor. 46 ile 54 beden arasındaki kadınların da rahatlıkla mayo bulabileceği Azra mayo kataloğunda birbirinden renkli ürünler bulunuyor. Azra mayo tasarımlarında özellikle desenli ve çizgili modellere öncelik verse de sade olmasının yanı sıra şık tasarımları ile de dikkat çeken pek çok mayo modelini kadınların beğenisine sunuyor. Likralı kumaştan üretilen mayolar esneklikleri sayesinde kadınlara gerek denizde gerek plajda rahat hareket edebilme avantajı tanıyor. Hızlı kuruma özelliği sayesinde de kadınların daha konforlu bir gün geçirmesini sağlıyor.

Azra Mayo Modelleri

Azra mayo modelleri tek parça oluşları sebebiyle kullanım konforunu arttırıyor. Her kadının tarzını yansıtan bir model bulabilmesi için pek çok farklı tasarımı koleksiyonuna katıyor. Böylece farklı vücut tiplerine sahip olan kadınların mayo içerisinde daha rahat hissetmesini sağlıyor. Azra mayo modelleri vücudu sıkıca sarıyor. Bu da kadınların daha fit bir görüntü elde etmesini sağlıyor. Vücudu şekillendiren mayo modelleri sayesinde büyük beden kadınların da mayo içerisinde kendilerini daha rahat hissetmesine olanak tanıyor.

Azra mayo modelleri arasında yüksek kesimli mayo tasarımlarının yanı sıra vücut hatlarını daha belli eden göğüs kısmından başlayarak alt kısma doğru ilerleyen parçalı modeller kadınların oldukça dikkatini çekiyor. Bu tür modeller vücut hatlarını şekillenmesine yardımcı oluyor. Klasik mayo tarzından biraz daha farklı modeller isteyen bayanlar için şort görünümlü mayo tasarımları da Azra mayo koleksiyonunda bulunuyor. Tüm bu modellerin ortak noktası olarak her birinde kaliteli kumaş tercih ediliyor. Bunun yanı sıra modellerin sırt bölgesi açık biçimde tasarlanıyor.

Azra mayo tasarımlarında genellikle çift renk kullanılıyor. Bu renkler birbirini tamamlayan nitelikte bulunuyor. Bunun yanı sıra tek renk tasarımları görmek de mümkün oluyor. Mayolarda her ne kadar kalın askı tercih ediliyor olsa da ip askılı modeller de dikkati çekiyor. Bu modellerin özellikle sırt bölgelerinde detaylar kullanılarak klasik modellerden daha farklı bir görünüme kavuşması sağlanıyor. Tek renk modellerin dışındaki çeşitlerde birbirinden canlı tonlar tercih edilerek mayolara hareketlilik kazandırılıyor. Bu da kadınların mayo ile kumsalda ya da denizde şık bir görüntü sergilemesine imkan tanıyor.

Azra Mayo Fiyatları

Azra markası mayo modellerinde kadınların kendilerini deniz kenarında da rahat edebilmeleri için onlara pek çok alternatif sunuyor. Bunlar içinde özellikle etekli mayo modelleri birçok kadın tarafından ciddi talep görüyor. Etekli mayo modellerinin tercihe göre eteksiz modelleri de bulunuyor. Tercih tamamen kadınların zevkine ve kendilerini daha konforlu daha rahat hissetmelerine göre değişim gösteriyor. Azra mayo fiyatları da seçilmiş olan mayonun modeline ve desenine göre değişiklik gösteriyor. 

Yaz aylarının konforunu yaşamaya yönelik olarak tasarlanan Azra mayo modelleri özellikle şık göğüs dekolteleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Azra mayo modellerinde göğüs kısımları içten destekli olduğu için göğüslerin kusursuz bir biçimde şekillenmesini sağlıyor. Azra mayolar cilde zarar vermeyen sağlıklı kumaşlardan üretiliyor.

Azra mayo modellerinde her bir üründe kumaş kalitesi birinci sınıf düzeyde tutuluyor. Bu nedenle alınan mayo kadınlara uzun süreli ve rahat bir kullanım konforu sunuyor. Kullanma talimatlarına uygun bir biçimde bakımı yapılan mayolar havuzda ve denizde hiçbir şekilde yıpranmaya maruz kalmıyor. Kumaşlar klorlu suya ya da tuzlu suya karşı yüksek düzeyde dayanıklılık gösteriyor. Uzun süreli kullanımlarda mayoların renklerinde herhangi bir yıpranma göstermiyor. Tüm bu detaylar Azra mayo fiyatlarını belirliyor.

Azra Mayo Modelleri ve Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Azra
  2. Dagi
  3. Pierre Cardin
  4. Armes
  5. bonprix
  6. Istanbul Mayo
  7. Ayyıldız
  8. Mila
  9. Yok Yok
  10. Less Is More
  11. Miorre
  12. Badelina
  13. NBB
  14. NBJ
  15. Gebe
  16. Speedo
  17. Angelsin
  18. Bpc Selection
  19. Dolfinus
  20. Haşema
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Beden
 4. Satıcı
 • Marka Azra
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/60005255
BAŞA DÖN