BabyNEO bebek bezleri, bebek bakımına yeni bir soluk getiriyor. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir olma özelliği ile kullan-at bebek bezlerine hesaplı ve hijyenik bir alternatif oluşturuyor. BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri, astım ve diğer alerjik reaksiyona sebep olabilecek kimyasallar, naylon veya parfüm içermiyor oluşunun yanı sıra doğayı koruyor ve çevreye zararlı atık oluşturmuyor.

BabyNEO bebek bezinde kullanılan kumaşların yanı sıra lastik bant, etiket, dikiş ipliği ve cırt bant gibi malzemeler de özenle seçilerek test ediliyor. Yıkanabilir BabyNEO bebek bezleri, bebeğinizin sağlığına ve de çevreye zarar vermiyor. BabyNEO'nun bebek bezleri, Türk Patent Enstitüsü Endüstriyel Tasarım Patentli, bebeklerin vücuduna tam oturan yapısıyla günümüzde en çok tercih edilen bebek bezleri arasında yer alıyor.

BabyNEO bebek bezi fiyatları ile de anne ve babaların beğenisini kazanıyor. Yıkanabilir BabyNEO bebek bezleri, kullan-at bezlere oranla %60 daha ucuz olup, aile bütçesine de katkı sağlıyor.

BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri, üretildiği özel kumaş ve sahip olduğu sızdırmaz katman ile bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlıyor, yumuşak ve esnek yapısı ile bebeğinizin hareketlerini kısıtlamıyor. Leke tutmayan, kolay yıkanıp kuruyan yapısıyla anne ve babaların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bebeklerin ilgisini çekebilecek, en sevilen çizgi film karakterleri ve birbirinden renkli ve sevimli hayvan desenleriyle tasarlanmış olan BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri, bebeklerinizin de hoşuna gidecek.

BabyNEO ürünleri, gelişmiş ülkelerde bebek bezleri için aranan ve uluslararası geçerliliğini kanıtlamış Öko-Tex 100 Standardı CLASS 1 sertifikasına sahip malzemelerle üretiliyor. Bu sertifika, bebek bezlerinde aranan en üst standart seviyesi olup kullanılan malzemelerin bebeğinize zarar vermeyeceğinin uluslararası şartlarda garantilendiğini gösteriyor.

BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri; yeni nesil bezler ve OS tek beden bezler olmak üzere 2 modelden oluşuyor. 3,5 - 10 kg arası 1 beden ve 10 - 20 kg arası 2 beden olmak üzere üretilen yeni nesil bezler, ana gövde kirlenmedikçe yalnızca pedi değiştirilerek kullanılmaya devam ediyor. 2015 yılı Tüketici Ödülü almış olan ve tek beden olarak üretilen OS BabyNEO bebek bezi ise; yeni doğduğu dönemden bez kullanmayı bırakacak döneme gelene kadar bebeğinizle birlikte büyüyor. 3- 17 kg arası tüm bebekler için uygun olan OS BabyNEO bebek bezi, hijyenik bir kullanım için her seferinde çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabiliyor. Tüm tekstil ürünleri gibi kurutma makinesi ya da askıda kurutulabiliyor.

BabyNEO bebek bezi, patentli çift taraflı emici pedi sayesinde bebeğinize istenildiğinde daha fazla kuruluk imkanı sunabiliyor. Çift taraflı olarak kullanılan bu ped ile daha fazla kuruluk beyaz yüzü üstte kullanılarak, bambu ve pamuk rahatlığı ise renkli tarafı üstte kullanılarak sağlanıyor. Çift taraflı ped, %100 doğal yumuşak bambu ve pamuk kumaştan üretiliyor.

BabyNEO bebek bezleri arasında klasik ve suda kullanılabilen mayo modelleri de satışa sunuluyor. BabyNEO yıkanabilir mayo bebek bezi çeşitleri ile bebeğiniz havuzda veya denizde suyun keyfini çıkarıyor. Henüz tuvalet alışkanlığı kazanmamış bebeklerin bile bezini çıkartmanız gerekmiyor. BabyNEO bebek bezleri her ortamda hijyen ve konfor sağlanmış oluyor. Bununla birlikte BabyNEO yıkanabilir bebek bezi, tuvalet alışkanlığını kazandırma konusunda da anne ve babalara yardımcı oluyor. Yıkanıp tekrar kullanılabilir ve giyilebilir olma özelliği, bebeklerde tuvalet alışkanlığının da daha kolay gelişmesine destek oluyor.

BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri, kalitesinden ödün vermeden, sizin için en değerli varlık olan bebeğinizin sağlığı ve mutluluğu için titizlikle üretiliyor. BabyNEO yıkanabilir bebek bezleri ile bebeğinizin altı hep kuru ve temiz oluyor. Size de bebeğiniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve huzurlu dakikaların keyfini çıkarmak kalıyor.

BabyNEO Bebek Bezi Fiyatları

37 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Prima
  2. Huggies
  3. Molfix
  4. Canbebe
  5. Sleepy
  6. Uni Baby
  7. Komili
  8. BabyNEO
  9. Pine
  10. Dalin
  11. Fresh'n Soft
  12. JOHNSON'S Baby
  13. Bebedor
  14. Seventh Generation
  15. Bambo Nature
  16. Sebamed
  17. Chicco
  18. Kidboo
  19. Papilion
  20. Baby&Me
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Beden
 5. Ürün Puanı
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı
 8. Yaş A-Z
 • Marka BabyNEO
DSACategoryId/2147483619/60001048
BAŞA DÖN