Babystar bebek bezi, Türkiye'nin en büyük şirket gruplarından biri olan Ülker tarafından tüketiciye sunuluyor. Farklı çağlardaki bebeklerin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanan boy alternatifleri ile ebeveynlerin sevgisini kazanan markanın, yenidoğandan itibaren yürüme çağına kadar farklı boyutlarda ürünleri bulunabiliyor. Mini, midi, maxi, junior olarak adlandırılan bezler 1, 2, 3, 4, 4+ ve 5 rakamları ile numaralandırılıyor. Ebeveynler bebeklerin gelişimine ve ihtiyaçlarına göre gerekli kategoriden, istedikleri numarayı seçerek kullanabiliyor.

Mini bebek bezleri 1 ve 2 numaraları ürünleri adlandırıyor. Yenidoğan ve ilk aylarını yaşayan bebeklere 3 kilograma kadar 1 numaralı, 3-6 kilogram arasındakilere 2 numaralı bezler tavsiye ediliyor. Turbo emici gözeneklerle, ilk aylarını yaşayan bebeklerin daha sıvı olan dışkılarını rahatlıkla emen bez, özel kanal teknolojisiyle sıvıyı alt katmanlara hapsediyor. Üst alan kuru kalarak bebeklerin rahatını önceliyor. Midi boy sayılan 3 numaralı bez, 4 ile 9 kilogram arasındaki bebekler için öneriliyor. Yavaş yavaş oyun çağına gelen bebeklerin hareketlerine uyum sağlayan konforlu tasarım güçlü yan bantlarla kuvvetlendiriliyor. Sıradan bezlere göre sıvıyı iki kat daha fazla emen tasarımı ile kuruluk sağlayan Babystar bebek bezi, sızıntı yapmayan özelliği ile kullanıcı testlerinden başarıyla geçiyor.

Maxi boy olan 4 ve 4+ bezler emiciliği ve sızdırmazlığı ile öne çıkıyor. 7 ile 18 kilogram aralığındaki bebekler için 4, 8 - 20 kilogram ağırlığındaki bebekler için ise 4+ bez uygun görülüyor. Cildin tahriş olmasını engelleyen özel iç yüzey, hava alarak pişik sorununun önüne geçiyor. Kolaylıkla bağlanarak hareketli bebekler için tercih edilen bez, yumuşak tasarımı ile kıyafetlerin içine rahatlıkla giydirilebiliyor. İnce özellikli tasarım sıvı ile temas anında şişmeye başlıyor ve sıvıyı içine kilitliyor. Hidrofobik bariyerler ile sıvıyı içeride tutan bez, basınç halinde bile güvenlik vadediyor. Hoplayan, zıplayan, yuvarlanan çocukların her hareketi düşünülerek bariyer sistemi geliştirilen Baby Star, bu sayede anneleri zahmetten kurtarıyor. Junior boy, 5 numara bezler 11 - 18 kilogram arasındaki bebekler için tavsiye ediliyor. Hareketli bebeklere özgürlük sağlayan esnek bacak lastikleri ve bel bantları konfor sunuyor. Ön bantlara rahatlıkla tutunan yan bantları sayesinde konfor sağlayan Babystar bebek bezi, ergonomi özelliği ile bebeklere ve annelere güven veriyor. 5 numara bez yeşil tabaka eklentisi ile ekstra kuruluğu garanti ediyor.

Bebeklerin hassas cildine özel özenle tasarlanan bezler, hava geçirgenliği yüksek materyalleri sayesinde nefes alarak kızarıklığın önüne geçiyor. Bebeklere ağırlık yapmayan adeta yok hissi veren incelik, bebeklerin hareketlerini kısıtlamıyor. Sızdırmazlık garantisi annelerin rahatını sağlarken, sık sık açılıp kapanmaya uygun olan yapışkanlı bantlar sürekli kontrol sağlıyor. Parfümsüz olan bezler, bebeklerin henüz bağışıklığı gelişmeyen ciltlerine en uygun bakımı vadediyor. Deneyimli annelerin seçimi olan ürünler, farklı boyutları ile tuvalet alışkanlığı gelişene kadar kullanılabiliyor. Hem gündüz hem de gece kullanılabilen bebek bezleri, mutlu bir oyun ve rahat bir uyku deneyimi düşünülerek hazırlanıyor.

Eğlenceli yüzey desenleri ile anneler kadar bebekler tarafından da sevilen ürünün her boyu farklı boyutlardaki paketlerle sunuluyor. İçindeki ürün sayısı değişen paketler özel kampanyalarla avantajlı alışverişe imkan tanıyor. Baby Star bebek bezi fiyatları sektör ortalaması seviyesinde kullanıcılara ulaşırken, kampanya dönemlerinde indirimli alışveriş mümkün oluyor. Mega ekonomi vadeden büyük boy paketlerden satın alınarak uzun süre uygun fiyatlı kullanım sağlanabiliyor. Ev ekonomisine katkı sağlayan ekonomik fiyat etiketinin yanı sıra, bebek konforu için de doğru seçim olan bebek bezi, ebeveynlerden tam not alıyor.

Baby Star Bebek Bezi Fiyatları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Baby Star
  2. Prima
  3. Huggies
  4. Canbebe
  5. Molfix
  6. Sleepy
  7. Uni Baby
  8. Komili
  9. BabyNEO
  10. Pine
  11. Dalin
  12. Happix
  13. Fresh'n Soft
  14. Seventh Generation
  15. JOHNSON'S Baby
  16. Bebedor
  17. Bambo Nature
  18. Chicco
  19. Kidboo
  20. Papilion
  21. Baby&Me
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Beden
 5. Kiloya Göre
 6. Numaraya Göre
 7. Paket İçi Adet
 8. Paket İçi Bez Adedi
 9. Adet
 10. Paket Boyu
 • Marka Baby Star
DSACategoryId/2147483619/60001048
BAŞA DÖN