Badminton, yapısı itibariyle tenise benzeyen, kaz tüyünden yapılmış bir topun file üzerinden aynı tenis gibi rakip alana atılıp geri gelmesiyle oynanan, gencinden yaşlısına birçok insanın kolayca öğrenip oynayabileceği bir spor. Daha önceleri bu tarz sporlar için salon kiralama veya özel bir saha gerekliyken artık satın alacağınız ürünlerle dilediğiniz her türlü alanda oynamanız mümkün.

Hepsiburada.com'un size sunduğu birçok çeşit ile farklı kalite, renk ve fiyat aralığında aradığınız ürünü bulmanız mümkün. Badminton raketleri uzunluğu 68 cm’yi, genişliği 23 cm’yi aşmayan bir çerçeveden oluşur. Taşıma çantası hediyeli ürünlerimizden aldığınızda hem kolaylıkla yanınızda taşıyabilecek, hem de yedek malzemelerinizi saklayabileceksiniz.

Delta, Hattrick, Ravel, Busso, Wilson, Altis, Voit, Sportica, Proform, Cosfer markalarından dilediğiniz ürünü seçip en uygun fiyatlarla badminton raketleri arasından istediğinize sahip olabilirsiniz. Set halindeki ürünlerden alarak, tek tek parça satın almaya uğraşmanıza gerek kalmaksızın oyuna başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olmasa dahi yedek olarak bulundurabilirsiniz.
Hangi marka raket satın alacağınıza karar vermeniz zor oluyorsa, hepsiburada.com'da yer alan ürün yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Çok satılanlara göre ürünleri sıralayarak en çok tercih edilen raket setlerini görüntüleyebilir, size en uygun olana en düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hemen şu an alışverişe başlayın, size en uygun raketi seçin, eğlenceyi ertelemeyin!

Badminton Raketleri

135 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yonex
  2. Selex
  3. Victor
  4. Wilson
  5. Delta
  6. Talbot Torro
  7. Altis
  8. Busso
  9. Pro-Tech
  10. Ravel
  11. Sportive
  12. Voit
  13. Sportica
  14. Sunflex
  15. Tryon
  16. Wildlebend
  17. Avessa
  18. BlueZen
  19. Carda
  20. Cosfer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19032/19033
BAŞA DÖN