Bando
Bando 6Pk1625 Kanallı Kayış Cıtroen Xantıa 68415

Bando 6Pk1625 Kanallı Kayış Cıtroen Xantıa 68415

Bando
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/20044237
Ürün Detayları
Marka BANDO
Stok Kodu 6PK1625
Üretici Aciklaması KANALLI KAYIŞ CITROEN XANTIA 68415


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
AUDIA32003 - 20093.2 V6 quattro184 KW
AUDIA32004 - 20093.2 V6 quattro184 KW
AUDIA82003 - 20054.0 TDI quattro202 KW
AUDITT2006 - 20103.2 V6 quattro184 KW
AUDITT2007 - 20103.2 V6 quattro184 KW
CITROENXANTIA1997 - 19983.0 i 24V140 KW
CITROENXANTIA1998 - 20033.0 V6140 KW
CITROENXM1997 - 20003.0 V6140 KW
FORDAEROSTAR1986 - 19973.0 i V6108 KW
HONDACIVIC2002 - 20051.7 CTDi74 KW
OPELASTRA2004 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
OPELASTRA2004 - Sonrası1.7 CDTI74 KW
OPELASTRA2005 - Sonrası1.7 CDTI59 KW
OPELASTRA2005 - Sonrası1.7 CDTi74 KW
SUBARUTRIBECA2005 - Sonrası3.0184 KW
SUBARUTRIBECA2006 - Sonrası3.0180 KW
VOLVO8501991 - 19962.0105 KW
VOLVO8501993 - 19962.0105 KW
VOLVO8501994 - 19962.093 KW
VOLVO8501993 - 19962.0 Turbo155 KW
VOLVO8501993 - 19962.3 T5166 KW
VOLVO8501995 - 19962.3 T5-R184 KW
VOLVO8501991 - 19942.5103 KW
VOLVO8501991 - 19962.5125 KW
VOLVO8501992 - 19942.5103 KW
VOLVO8501992 - 19962.5125 KW
VOLVO8501994 - 19962.5106 KW
VOLVO8501996 - 19962.5 AWD142 KW
VOLVO9401994 - 19962.5125 KW
VOLVO9401990 - 19942.9150 KW
VOLVO9401994 - 19962.9150 KW
VOLVOS401995 - 19991.677 KW
VOLVOS401995 - 19991.885 KW
VOLVOS401997 - 20001.9 T4147 KW
VOLVOS401995 - 19992.0103 KW
VOLVOS401997 - 20002.0 T118 KW
VOLVOV401995 - 19991.677 KW
VOLVOV401995 - 19991.885 KW
VOLVOV401997 - 20001.9 T4147 KW
VOLVOV401995 - 19992.0103 KW
VOLVOV401997 - 20002.0 T118 KW
VWEOS2006 - 20093.2 V6184 KW
VWGOLF2005 - 20083.2 R32 4motion184 KW
VWPASSAT2005 - 20103.2 FSI 4motion184 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
AUDI022145933T
CITROËN5750Q6
CITROËN5750R8
CITROËN96294081
CITROËN96300343
CITROËN5750T0
HONDA38920PLZD00
ISUZU8973261400
MERCEDES-BENZ057903137H
OPEL8972328760
OPEL6340669
OPEL98010046
OPEL97232876
OPEL97232826
OPEL6340625
OPEL8980100460
SUBARU809221090
VAUXHALL97232826
VAUXHALL6340625
VOLVO6849008
VOLVO3547607
VOLVO9146557
VOLVO9207920
VOLVO3547573
VW022145933T


Parça Özellikleri
Uzunluk, mm1625
Kaburga sayisi, 6


Araç Markası Subaru
Uygun Audi Modelleri TT
Uygun Citroen Modelleri Xm
Uygun Ford Modelleri Aerostar
Uygun Honda Modelleri Civic
Uygun Opel Modelleri Astra
Uygun Volvo Modelleri V40
Uyumlu Marka Tribeca
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO4695
Bando 6Pk1625 Kanallı Kayış Cıtroen Xantıa 68415 Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN